Şimdi Ara

2 haftalık lastiğe vida girmiş kahroldum. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41
Cevap
0
Favori
18.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buda benden olsun 3 aylık lastiğe girmiş. Yada bu bir komplo mu ?

2 haftalık lastiğe vida girmiş kahroldum.

2 haftalık lastiğe vida girmiş kahroldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmwwlltt -- 1 Mayıs 2018; 0:32:38 >

• LENCER L kullanıcısına yanıt
    lastiğe saplanmış 2 gramlık vida merkezkaçtan fırlamaz yapmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistik yönetmen

20 yıldır araba kullanırım hiç başıma gelmedi zaten.Salladım arkadaşım.
  • mantar yama yaptır, devam et
  • Sonucta araba fizik kurallarini zorlayan bir arac degilse bu kadar uzmeyin kendinizi. O kadar genis yuzeyde ufacik yama yol tutusunu falan da etkilemez.

Bunun daha beterleri motosikletcilerin basina geliyor. Onlarda lastik noktasal degdigi icin yama ve fitil uzun sureli tavsiye de edilmiyor lastik degisimi gerekiyor bu durumlarda.
  • Lastik yine yamayla halledilir.benim araca 6 yılda 10 defa çarpıp kaçan sürtüp kaçan camını kırıp ödemeyen oldu.ülkenin çivisi çıkmış
  • Bişey olmaz.
  • aracımı sıfır aldıgımda kış ayıydı. Bayiden yazlık lastikle çıktım 2 km ötedeki lastikçiye kadar yavaş yavaş gittim. Kışlıkları takmak için yazlıkları söktüler. Sökerken ince çivi çıktı. 2 km ya 2
  • LENCER L kullanıcısına yanıt
    Saniyede en az 1000 devir yapmalı ki fırlatsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Panthér

Kahrolacak ne var? Alt tarafı lastik! Çivi de batar, taş da değer, havası da iner...

Bir lastik için üzüldüğün dert ettiğin şeye bak.
    :)) Aynen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meticulous

yama isterse 1 tl olsun. tamir fiyatına üzülmüyorum. daha yeni lastiğe yama, fitil gibi lastiğin uniform malzeme yapısını bozacak tamirat yapılması canımı sıkıyor.
    Hocam lastik bu, herşeyle temas edecek. Benimde yeni aldığım lastik kaldırıma sürtünce yarılmıştı. Sizinki en azından tamir edilebilir. Geçmiş olsun
  • Koy lastiğe rahvan gitsin canını neye sıkıyorsun birader.
  • Dert etme bu kadar boşver. Olur öyle
  • daha da söner. oto lastikçiye git 10 liraya yama yapsın 0 gibi olur. dert edilen şeylere bak.
  • Neyse ki yanaktan girmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistik yönetmen

Hocam firlayabilir. Benim lastige vida saplanmisti, farkettim lastikciye gideyim dedim. Yolda tak diye bir sey carpti camurluga, lastikcide durdugumda komple inmisti lastik ve vida yoktu. O ara firlamis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hemican

Hocam firlayabilir. Benim lastige vida saplanmisti, farkettim lastikciye gideyim dedim. Yolda tak diye bir sey carpti camurluga, lastikcide durdugumda komple inmisti lastik ve vida yoktu. O ara firlamis.

Alıntıları Göster
    Demek ki yalnız degilmişim
  • Benim aracımın lastiği kaç kez patladı, defalarca yama yaptırdık ve çatır çatır kullandık hiçbir şey olmadı. Lastik bu, yol ile direkt temas halinde olduğu için başına her şey gelebilir. Yanaktan hasar almasın yeter
  • The Division Bell kullanıcısına yanıt
    pink floyd uçmaz mürid uçurur.şu albümde de high hopes uçurur adamı.
  • Tanesine 550 lira verdiğim lastiğin tekini taktığım gün şişlediler. Bence daha acı verici, ama hayat devam ediyor. Fitil attırma. İçerden kaynak yaptır.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.