Şimdi Ara

2 gün içerisinde alınacak sıfır b sınıfı otomatik hatchback? ARAÇ ALINDI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapzedee

Captur

Hocam teşekkürler.62bine alinacak bir araç degilmiş başarili da olsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İ20 tavsiye ederim ama otomatik demissiniz yakit fazla i20 nin sanirim

• 208 ETG5 alın, yeterli gelir. İstediği kadar umursamaz kullansın tüketim 6lt yi geçmez...

• Micra cvt var 45 bin civarına ona da bakın isterseniz.

• Tabiki Peugeot düzgün kullanmakla beraber sorunsuz bir araç en azından benim kullandıgım öyle.

208 1.6 hdi kullanıyorum aracım şuan 120.000 km dayandı rutin bakımlardan başka sadece disk ve fren balataları değiştim.
  • 208 düşünüyorsanız active üzerine yoğunlaşın.donanım fazlalığı fiyat farkına değer
    60 lı rakamlara çıkılacaksa 308 1,2 130 hp active eat6 güzel tercih olur

• Şuanda 208 de Sıfır faizli kredi imkanı var Aklınızda bulunsun ...

• İ20 otomatik alıp lpg uyarsa iyi olur bence

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

208 düşünüyorsanız active üzerine yoğunlaşın.donanım fazlalığı fiyat farkına değer
    60 lı rakamlara çıkılacaksa 308 1,2 130 hp active eat6 güzel tercih olur

Ayni düşüncedeyim,bakalim bir de active için fiyat alalim Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: haislip_13

arkadaşlar merhaba
    bir yakınımız 2 gün içerisinde sıfır km otomatik b sınıfı hatchback araç almak için bugün bayileri gezip dolaşmış,akabinde beni aradı. Araç seçeneklerini şimdilik kendi içerisinde

-208 access 1.2 puretech 82ps ETG otomatik (42.500tl demişler),
    -fiesta 1.6 105ps powershift (52.000tl demişler)
    -renault captur 1.2 turbo 120ps edc (64.000 demişler,ayrıca da clio'yu boşverin captur daha iyi demiş bayiideki bayan)

olarak sınırlamış sizin bunlara ekleyebileceğiniz modeller var mıdır? Ben de araştırmaya çalışıyorum alternatif çözüm var mıdır diye.Dsg'den dolayı polo,ıbıza ve fabia gibi seçenekleri eliyorum.
    Bunların harici otomatik az yakan b sınıfı sıfır km hatchback önerileriniz nelerdir? Mesela aklıma yeni corsa takıldı,6 ileri easytronic şanzıman diyor,yarı otomatik mi yoksa çift kavramalı tam otomatik mi bu şanzıman? Ayrıca i20'ye odaklandım fakat sadece 4 ileri eski usül tork konventörlü otomatik var araçta,ben mi yanlış araştırdım acaba?

Şimdiden teşekkürler.Aytürk ve Özgür arkadaşlar sizlerin yorumlarını da bekliyorum.

kesinlikle yaris 1.33 multidrive s şanzımanlı (cvt)..... hem dayanıklı hem 2 elde satışı iyi...

• yaris'i kesinlikle düşünün derim.
    otomatik olmasa neyse ama otomatikte çok riske girmemek gerek.

+'ları
    sorunsuzluk
    yakıt
    2. eli
  • Aynı şekilde araç bakıp 1.33 Yaris cool 100BG Cvt aldık,öneriyorum.Micra CVT de tercih edilebilir.Yakıtları azdır,japondur üzmez.

• Yaris hybrid bakın derim dizel den daha az yakıyor

• Yeni Fabia düşünülebilir.Bazı arkadaşlar Captur demiş,asla o parayı etmez oyuncak gibi bir araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebüyubiiii

Aynı şekilde araç bakıp 1.33 Yaris cool 100BG Cvt aldık,öneriyorum.Micra CVT de tercih edilebilir.Yakıtları azdır,japondur üzmez.

Hocam benim de hoşuma giden bir araç,ben kendilerine 50bin bandini geçmemelerini söyleyecegim ama sanirim 1.33 yaris bu siniri geçiyor. Bir de vergisi 1300cc-1600cc arasina giriyor 6aylik mtv'niz ne kadar,bir de kaç bin km'de bir bakima giriyor araciniz ve bu bakimlarin ortalama ücreti nedir? Çok sordum kusura bakmayin,şimdiden teşekkür ederim

• haislip_13 kullanıcısına yanıt
    bana sormadınız ama cevap vereyim.
    cool fiyatları biraz yüksek ama fun alırsanız 50 bin lirayı geçmez.
    3 yaşa kadar 6 aylık vergisi 472 lira. evet 1.33 motorun tek dezavantajı bu.
    bakım 10 bin km'de. serviste 400 lira tutuyor. dışarda hepsi aynı 150 civarıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hay2010

bakım 10 bin km'de. serviste 400 lira tutuyor. dışarda hepsi aynı 150 civarıdır.

Burda sorulan her soru geneldir aslinda hocam di mi bilgileriniz degerli,ben fun donanimi bi araştirayim. Bu arada sifir otomobillerde şu konfigürasyon kismi tamamen sonucu uzatmaya yönelik,otomatik diyor çikiyor adam. Ara ki o şanzimanin easytronic oldugunu yazan bi ibare bul. Bu opel'de böyle,toyota'da da buna benzer nihai sonuca ulastirmaktansa bir dolu secenegi siraliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: haislip_13

quote:

Orijinalden alıntı: hay2010

Burda sorulan her soru geneldir aslinda hocam di mi bilgileriniz degerli,ben fun donanimi bi araştirayim. Bu arada sifir otomobillerde şu konfigürasyon kismi tamamen sonucu uzatmaya yönelik,otomatik diyor çikiyor adam. Ara ki o şanzimanin easytronic oldugunu yazan bi ibare bul. Bu opel'de böyle,toyota'da da buna benzer nihai sonuca ulastirmaktansa bir dolu secenegi siraliyorlar.

Evet geç gördüm kusura bakmayın , cool biraz boş gibi.Bi se skypack alın.Biz almadık hafif bi Pişmanlık var.gerçi açılıp kapanmıyor ama olsun...

• Arkadaslar araç alindi.
    2015 micra 1.2 cvt 80bg street donanim.
    Liste fiyati 45.100,arkadasimin ailesine park sensörü hediyesi ve temmuz mtv'si hediyesiyle 43.850ye gelmiş.Ilk testlerinde yanlarindaydim aldiklarinda yoktum ama sıkı bi pazarlik yapmadiklari aşikar. Bir de araç showroomdaki tek kalan araç (dedigine göre) yani sergilenen araci aldilar. Nelere dikkat edilmeli acaba araç geldiginde,temizleyip verecekler elbette ki ama insan killaniyor elbet birisi biyerine bişey yapmiş olabilir mi diye. Bu arada ilginçtir ki bu paraya alinan bayanlar için ideal diye lanse edilen bu araçta hiz sabitleyici standart,yokuş kalkis destegi yok buna da açikcasi anlam veremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haislip_13 -- 21 Haziran 2015; 20:15:56 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.