Yüzbaşı
10 Nisan 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar 2014 model benzinli Golf aracım var yılda ortalama 4000 km yapıyorum şirket aracı olduğundan dolayı hafta sonları kullandığım aracımı periyodik olarak bakımlarını serviste yaptırıyordum taki bundan 2 yıl önceye kadar 2016 yılının 8 ayında servis bana indirimli olarak bakım yapalım diye aradı genel bakımları yapılacak olarak söylendi ve indirimli olarak 450 tl fiyat sundular bende kabul ettim evime tam 1 saatlik yoldan kalkıp servise gittim aracı servis kısmına aldılar bizde bekleme salonuna geçtik 5 dk sonra beni servis kısmına çağırdılar bana söyledikleri beyfendi aracınızın elektronik el freni ile ilgili bir bakım yapılacak ve bunun ücretini ayrı olduğunu ve toplamda 880 tl tutacağını ayrıca frenlerle ilgili bir durum olduğunu bununda iyi niyet garantisi ile halledileceğini söylediler aracı eşimde kullanıyor ben o an tereddütsüz kabul ettim yapılmasını söyledim ve aracı 1 gün sonra teslim aldım aldıktan sonra 2 yıldır kullandığım aracın anahtarı servisten 1 gün sonra çalışmamaya başladı servisi aradım ve durumu anlattım 800 tl anahtar parası istediler bende kabul etmedim yedek anahtarla kullanmaya başladım ve bir özel servise gidip anahtarı halletmek için durumu anlattım onlarda servisin size verdiği listeye yani faturalandırdığı ve değiştirdiği parçalara baktılar ve bana söyledikleri biz bu bakımı size 200 tl ye yaparız dediler çok şaşırdım 800 tl anahtar parası istedi servis eşleştirme yaptılar 20 tl aldılar o gün karar aldım bundan sonra servisin önünden geçmem diye ortalama 2 yıldır düzenli bir şekilde bakım için servise bekliyoruz diye mesajlar atılıyor aranıyorum burada yazdıklarımı onlarada anlattım fakat hiç dinlemeden alakasız cevap verip duruyorlar konuya dönücek olursak 1 haftadır servis beni arayıp aracınız için önemli bir yazılım güncellemesi var ücretsiz olarak yapılacak sizi servisimize davet ediyoruz diyorlar arkadaşlar bende gitmek istemiyorum ama devamli önemli bir yazılım güncellemesi var lütfen gelin demeleri biraz kafamı karıştırdı bunu yaptırmasam ne olur böyle bir durumla karşılaşanlardan yardım bekliyorum.
Arkadaşlar geçen ay serviste aracımın yıllık bakımını yaptırmıştım ve iki gün önce beni VW den arayıp servis memnuniyeti adı altında ankete katılmamı istediler ve bende katıldım ve bir yandan servisle alakalı şeyler sorulurken bir yandan devamlı bakımdan sonra aracınızda herhangi bir problem oluştumu diye sorular soruldu bu soruyu 4-5 defa soruldu bende hayır cevabı verdim anketin sonunda beni çok güzel bir sürpriz bekliyordu ortalama 1 saat sonunda mesai bitimi eve dönmek için aracın başına gittiğimde anahtarın lambası yanmasına rağmen tuşuna bastiğimda kapılar açılmadı bir kaç denememde yine aynı acaba şakamı yapılıyor diye etrafa bile baktım sonra aracın kapısını anahtarla açıp kontağı açtığımda arabanın elektronik kısmında herhangi bir problem yoktu akü sağlam ve eve gidip yedek anahtarla denediğimde yedek anahtarda hiç bir sıkıntı yoktu bende anahtarın pili bitmiştir diye pilini değiştirdim sorun aynı şekilde devam etti ve buğün servisi aradığımda sorunun kendileriyle alakalı olmadığı servise randevu başvurusunda bulunup aracı oraya götürmemi istediler tahmini fiyatlar şöyle anahtar değilşimi arkadaşlar 700 - 800 tl proğram eşleştirme ücreti 300 - 400 tl bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var ne yapmam lazım hangi yolu izlemem lazım
Arkadaşlar aracımı ne kadar yıkatmacılara verdiysem bir türlü düzgün temizleyen göremedim ve en son kendim boş zamanlarımda araç yıkamak, parlatmak ufak tefek temizlik bakımlarını yapmak istiyorum aracıma en son boya koruma attırdım babamların müstakil evleri olduğu için arabayı yıkama yer sıkıntım yok sizden şu konuda yardımlarınız ve fikirlerinizi bekliyorum hangi - şampuanı - hızlı cila - gögüs parlatıcı - koltuk yüzeyi temizleyicisi ve bunlara eklene bilecek ne varsa marka öneri bekliyorum şimdiden tşkler ...
30000 TL Bütçeli B Segment Araç Önerisi 2012 üstü araç istiyorum benzinli dizel farketmez manuel olucak yardımınıza ihtiyacım var arkadaşlar ben bir türlü işin içinden çıkamadım....
Arkadaşlar yaklaşık 18 gün önce aliexprees den sipariş verdiğim bu ürün '' Mk810 Amlogic AML8726-MX kadar 1,6 GHz ARM Cortex Çift çekirdekli A9 '' bugün elime ulaştı vede normal olarak çalışıyordu fakat bir kaç aç kapadan sonra cihazın açılışında yazan anroid yazısı kaldı ve cihaz açılmamaya başladı aldığım firmayla görüştüğümde biz size cihazı deneyip gönderdik dediler ve bende evet doğrudur çalışıyordu fakat böyle sıkıntı olduğunu söyledim yapa bilecekleri bişey olmadığını söyledir bu sorun için sizden yardımlarınızı bekliyorum şimdidien tşkler saolun ...
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Volkswagen
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 337
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 2.124 (Bu ay: 377)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 735 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.