Şimdi Ara

2 Gün Evden Uzakta

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 günlüğüne kuzenimin düğününe gideceğiz arkadaşlar, muhabbet kuşum daha yavru (1,2 aylık) bu 2 gün için gitmeden önce her şeyini hazırlasam bir sorun olur mu? Veya kafesinin kapağını açayım mı ki? İstediği gibi uçup dolaşsın. Ne yapmam gerek, yardımcı olur musunuz?

• iyi bakabileceğini düşündüğün kimse varsa ona teslim et bence. böyle bir imkanın yoksada yemlikleri ve suluklarını doldur. kafesine kapat. dışarıya bırakma bence. kuşunuz içerde dolaşırken sakatlık geçirebilir. ayağı perde vs. gibi kumaş dokulara takılabilir yada karanlıkta kafese girmez ve o karanlıkta bişeylerden korkup kaçarken sağa sola çarpabilir. kafeste bırakmak onun için daha iyi olur düşüncesindeyim. unutmadan yemlikler doluyken birlaç gün kuşu idare eder ama suluklara dikkat et. kırık çatlak olmasın. ekstra suluk koyma şansın varsa onuda hallet, böylece en iyi şekle getirmiş olursun kafesi. ama ne olursa olsun kuşu yalnız bırakmamalı bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inanc58 -- 20 Ağustos 2013; 14:08:54 >
  • Komşu kabul ederse ona bi sormayı düşünüyorum.
  • olabilir tabi, olmazsada yapacak fazla bişey kalmıyor tabi...
  • Yemliğini suluğunu tam doldur kapağı kapalı tut başkasına vermekten daha iyi ben öyle yaptım 4 gün sonra geldim hiç bir şey olmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yavru olduğu için korkuyorum; üzülür, sıkılır diye.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.