Şimdi Ara

2. El Tablet-Samsung-Fatura Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Temiz güzel bir tablet buldum.Satıcı hediye geldiğini ve kullanmadığı için satmak istediğini söyledi. 22 ay garantisi olduğunu belirtti. Garanti ve faturanın fotoğraflarını istedim. Kutunun içinden garanti belgesi çıkmadığını elinde sadece elinde fatura olduğunu ifade etti.
    Daha önce ikinci el bir eşya almadığım için temkinliyim. Acaba ileriye dönük bir sıkıntı olması mümkün mü yoksa yersiz bir endişe mi taşıyorum.
    Şimdiden teşekkür ederim....
    2. El Tablet-Samsung-Fatura Hakkında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nasıl bir tablet bakıyorsun samsung tavsiye etmem daha güzel cihazlar var fiyatının ne kadar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Genel olarak Pdf okumak, bazen video izlemek için bi tablet bakıyorum. Benim işimi görür bu tablet yani en azından şimdilik öyle düşünüyorum :) 500 Liraya prensipte anlaştık ama garanti meselesi kafamı karıştırıyor. (Yeni alınıp kullanılmamış nerdeyse 2 yıllık garantisi var bence gayet ideal )

Siz nasıl bir tablet önerirsiniz ?

Uzunca süre baktım daha idealini bulamadım. Android bir tablet haricinde düşünmüyorum ipad vs .

• hocam butceyi acabilirmisiniz 800 e kadar

• Maaalesef çıkabileceğim maksimum rakam bu :)

• Reeder m8 e bakabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce inceledim onu fakat ekran kalitesini hiç beğenmedim. Full Hd ekran deniyor güya ama bence hiç alakası yok

• Sorunuza genelde insanlar yeni tablet önerileri ile cevap vermişler. Ama esas cevaba gelince. Evet fatura garanti belgesi yerine geçer. Artık bir çok cihazda garanti belgesi bile çıkmıyor. Tabiiki faturada aldığınız cihazın seri nosu falan yazacak ki bu sizin faturada zaten yazıyor.

Birde yaklaşık 4 yıldır Galaxy tab4 ve 2 yıldırda Galaxy tab3 kullanıyorum, daha bir sorununu görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07 Osman -- 9 Mart 2017; 15:39:16 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.