Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.062
Cevap
102
Favori
80.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar Cebrail hocam. Kuzenimin 2006 1.2 otomatik corsasi (essentia) var. 65.000 km de ve kaputta cok kucuk boyasi var. 1000 tl civari tramer cikiyormus. Sıfır araç alacaklar takas için 19.800 önermişlerdir. Piyasası nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bysalwador

Cebrail hocam merabalar 2015 model hyundai i20 1.4 crdi dizel manuel jump 44.000km de beyaz aracim var kac liraya satar

Araç daha çok yeni piyasasının oluşması için, 50 bin kmye gelmeden 45-45.5 belki 46 gibi kendinize sınır çekin...Şu an 2015 ellerinde kaldıysa bayiler 52.5 civarına bırakıyor ona göre pazarlık yapın.

Bu arada satın alacaklar: yerli ve dizel olmasına rağmen değer kaybı oranı biraz yüksek - 2015 yılı içinde 49-51 arası fiyatı vardı diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melik38

Merhabalar Cebrail hocam. Kuzenimin 2006 1.2 otomatik corsasi (essentia) var. 65.000 km de ve kaputta cok kucuk boyasi var. 1000 tl civari tramer cikiyormus. Sıfır araç alacaklar takas için 19.800 önermişlerdir. Piyasası nedir?

Çok fena öldürmüşler hocam. Twinport mu bilmiyorum ama yinede en az 3-4 bin lira yemişler.Yeni alacak araçtan ne düştükleri de önemli...
    Gudubet vitesi haricinde ş.içi ideal bir araç, düşük kmsinden dolayı alıcısı çıkabilir.
  • Cebrail hocam kolay gelsin.Gectigimiz Temmuz ayinda sifir aldigim 1.33corollayi bir miktar kredi ile aldim. Odemekte gucluk cekiyorum. Satmayı düşünüyorum ancak ne istemeliyim bilemedim.
    Arac 5bin kmde, lpgli, hiz sabitkeyici, celikjant,Lumar cam filmi, kapi esigi,cam citasi var ek olarak. Hata boya cizik yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: narec

Cebrail hocam kolay gelsin.Gectigimiz Temmuz ayinda sifir aldigim 1.33corollayi bir miktar kredi ile aldim. Odemekte gucluk cekiyorum. Satmayı düşünüyorum ancak ne istemeliyim bilemedim.
    Arac 5bin kmde, lpgli, hiz sabitkeyici, celikjant,Lumar cam filmi, kapi esigi,cam citasi var ek olarak. Hata boya cizik yok.

Kilometreyi yanlış okudum sandım

Şaka bir yana 2015te oto satışı rekor kırmıştı, yavaş yavaş ödenemeyen kredililer 2.ele düşmeye başladı. 2015 sıfırı (kaldıysa) 52 civarı. 2 bin lira lpg. En az 53-54 etmesi gerek normal şartlarda Ama rekabet ortaya çıkıyor. Örnek Linkteki 50.5a bırakabilir...Bunların satılmasını beklemek durumundasınız ki bi hayli daha var...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-cok-acil-satilik-indirdim-260922116/detay

• https://www.youtube.com/watch?v=--02ESq57qo E5 Cennet civarında giderken bakın kimi gördük
  • Hocam yaris 2006 benzin
    130,000 ufak tefek boyalı
    Kaç lira eder?alınır mı?otm vites
    1.3

• quote:

Orijinalden alıntı: BanaMıDediniz

Hocam yaris 2006 benzin
    1.3

Hocam, 2006 model 2.nesil Yaris...o yıllardaki MMT vites biraz dertli, alışma durumunuza bağlı aslında internetten araştırın isterseniz. Donanım nedir ya da lpg var mı? Sol 27-28 gibi gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

Orijinalden alıntı: BanaMıDediniz

Hocam yaris 2006 benzin
    1.3

Hocam, 2006 model 2.nesil Yaris...o yıllardaki MMT vites biraz dertli, alışma durumunuza bağlı aslında internetten araştırın isterseniz. Donanım nedir ya da lpg var mı? Sol 27-28 gibi gidiyor.

Lpg yok
    29000 son diyor

• Selam cebrail hocam

2006 toyota yaris otm dizel terra var 2.araba olarak 150.000 km geldi.sorun yok cok sukur.elden belirli bir cikarma zamani,km...vs olmali mi sizce ve gideri nedir.sag kapi degisik ufak tefek cizikler var.motor kaputu tavanda sorun yok.tesekkurler

• CEBRAİL hocama çok soru sordum, sağolsun bıkmadan usanmadan yanıtladı.. Teşekkür ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHOSTKOVİCH

Selam cebrail hocam

2006 toyota yaris otm dizel terra var 2.araba olarak 150.000 km geldi.sorun yok cok sukur.elden belirli bir cikarma zamani,km...vs olmali mi sizce ve gideri nedir.sag kapi degisik ufak tefek cizikler var.motor kaputu tavanda sorun yok.tesekkurler

Yılda ortalama 15bin km yapmış, hiçbirşey değil. Mmt ( ya da Multidrive) hakketmediği kötü bir şöhreti var, diğer araçlardakini anlıyorum ama Yariste bence problem değil, dik yokuşlar hariç.
    Tabii ki sattığınız yere bağlı; 29-29.5 en az gideri var piyasada ama 3-5 için çok diretmeyin çünkü 10 yaşında 2.el için cidden yüksek bir meblağ...

• Merhaba;

2014 model Renault clio hb joy paket beyaz 21 bin km'de değişen boya yok almayı düşünüyorum ederi nedir acaba bilgili arkadaşlardan yardım rica ediyorum. tşk.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-temiz-kazasiz-ve-degisensiz-2014-model-clio-261465228/detay
    Cebrail hocam merhaba...şŞu arabanın ederi nedir. .hafta içi yetkili bayide aynı araç 1 şıl garantili 30 bin kilometrede 32 33 civarına a satıldı(internet fiyatı 33 diyordu sanırım 32 ye satmış ) kaçırdık onu bunu o fiyatlara alabilirmiyiz ..eder mi o fiyata

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal0001903 -- 6 Şubat 2016; 16:11:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kartal0001903

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-sahibinden-temiz-kazasiz-ve-degisensiz-2014-model-clio-261465228/detay
    Cebrail hocam merhaba...şŞu arabanın ederi nedir. .hafta içi yetkili bayide aynı araç 1 şıl garantili 30 bin kilometrede 32 33 civarına a satıldı(internet fiyatı 33 diyordu sanırım 32 ye satmış ) kaçırdık onu bunu o fiyatlara alabilirmiyiz ..eder mi o fiyata

32 civarı piyasası için bir hayli iyimiş, sanırım ufak tefek birşeyleri vardı.
    Kilometreyi çok fazla düşünmenize gerek yok tertemiz benzin yakıyor nasıl olsa.
    Fiyat olarak; satılan yerine göre değişiyor 30-50bin arası 34-35.5 arası normal, daha düşük kmye belki 36 verilir...Değer mi derseniz, yorum yok.
    Kayseride pazarlık illa sert olacaktır, düz 35e bırakabilir, 34.5 yapsa süper olur.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-renault-clio-4-1.2-joy-259252732/detay

*örnek ilan, herhangi bir alakam yoktur.

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam..bakacaz artık. .25 civarına c4 bakıyordumsormuştum yine size.30-34 e kadar çıktık

Aslında reno citroen istemiyoruz da. Model yılı yüksek,kilometre düşük tek avantajıda bu zaten( 2014 araba hala arka camlar manuel )
    hayırlısı bakalım..:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal0001903 -- 6 Şubat 2016; 18:05:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal0001903

Sağolasın hocam..bakacaz artık. .25 civarına c4 bakıyordumsormuştum yine size.30-34 e kadar çıktık

Aslında reno citroen istemiyoruz da. Model yılı yüksek,kilometre düşük tek avantajıda bu zaten( 2014 araba hala arka camlar manuel )
    hayırlısı bakalım..:)

Birkaç mesaj öncesi görmüşsündür, 10 yaşında Yaris 28-29 lira. Clioya mecbur bırakıyor piyasa...Kendim kullandığım için söyleyebilirim adamların 10 sene önceki arabası şu anki yerli Clioya eşit. Stepneye ayrıca 350 lira isteyen bir firma bu; 2015i sıfır 45 bin lira (stepne hariç) kur farkını hesaba katarsak en az 10 bin lira değer kaybetmiş, tüketimde ortaya çıkan doğal sonuç bu.
    Malum sitede ne kadar çok sayıda satıldığı ortada, yığılma fiyatı düşürecek. 80 kişi 35 derse, bir kişi 34 demek zorunda. Sonrası zincirleme reaksiyon...

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Öyle malesef

• s.a daha araç bulmadım ama sze sorup bilg alayım dedim.

20.000 liraya kadar bir araç almayı düşünüyorum.
    bu fiyata pek araba bulamadım ama istediğim beni çok sanayiye götürmemesi...klima +abs

1999-2001 focus 1 ortalama 200bin km ağır kaza olmadıktan sonra boyalı olabilir

yada aynı 1999-2002 megane1 ortalama 200bin km ağır kaza olmadıktan sonra boyalı olabilir

piyasayı bilmiyorum.bu fiyata bu araçları bulabilirmiyim?dahada önemlisi bu fiyata alınan bu araçlardan hayır gelirmi?
    yada sizce hangi araba almalıyım?
  • Cebrail bey kardeşim uzmanlık bilginize ihtiyaç duyduk, 25 bin km de hatasız 2011 hıgh captiva için max ne kadar verelim, şimdiden teşekkürler not: sahibi arkadaş son 70 bin diyor.

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.