Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
102
Favori
80.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gstmr

Merhaba;

2014 model Renault clio hb joy paket beyaz 21 bin km'de değişen boya yok almayı düşünüyorum ederi nedir acaba bilgili arkadaşlardan yardım rica ediyorum. tşk.

Cebrail hocam rica etsem bu araç içinde yorum yapabilirimisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracımın fiyatını çok merak ediyorum

Hasarlı aldım. 68.000de şuan.

Ön tampon-far-kaput- arka tampon-stoplar Gm olarak değişti. Kendin bineceğim için vidasına kadar orijinal ürün kullanıldı. Daha doğrusu resimde görünen her şey a.z değişti.
    Airbaglar kapalı. İçerisi kozmetik olarak 9.5 alır.

• Hocam kolay gelsin,  2013 model 2014 şubat çıkışlı ilk sahibinden servis bakımlı full orijinal 28.500 kmde emotion fiorino (makyajlı kasa)ne kadar eder satıcı-alıcı  teşekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsminizi eklemiştim diğer arkadaşa cvp yazarken. 21 bin km için 35-36ya kadar yolu var eğer üstünde ekstrası yoksa. Çok farklı fiyalar çıkabilir aramanız lazım eğer alıcıysanız...

• quote:

Orijinalden alıntı: Divide et impera

Hocam kolay gelsin,  2013 model 2014 şubat çıkışlı ilk sahibinden servis bakımlı full orijinal 28.500 kmde emotion fiorino (makyajlı kasa)ne kadar eder satıcı-alıcı  teşekkurler

Özelden de atmıştınız sanırım, ticariden anlamam. Arkadaşa msj attım. Binek fiorino değil mi?

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    pm bakmıyorsunuz diye düşündüm.
    binek değil ruhsatta ticari.
    Teşekkürler

Cebrail bey kardeşim, yukarıda yazmıştım, kuzene alıcam, 24 bin km de hatasız high captiva 2011 model, satıcı en son 70 diyor max ne kadar verelim, sana zahmet.

• quote:

Orijinalden alıntı: metesserdar

Cebrail bey kardeşim, yukarıda yazmıştım, kuzene alıcam, 24 bin km de hatasız high captiva 2011 model, satıcı en son 70 diyor max ne kadar verelim, sana zahmet.

Onu sordurmam lazım ama kilometre düşük diye 70 çekmiş, 2.0 motorun kol gibi mtvsi çıkıyor. En azından bu 2016yı düşsün.

• Merhabalar Cebrail hocam;
    Ben size iki araç için fiyat danışacaktım.
    1. Opel astra 1.3ctdi enjoy hb H kasa 2011 model 42 bin km'de sağ önden kazası varmış sağ ön çamurluk ve motor kaputu değişik, birde sağ arka çamurlukta lokal boya var Hasarı önceki sahibi kendisi yaptırdığı için kayıtlarda çıkmıyor. 40 bin liraya bırakıyor.
    2. Opel astra 1.6 enyoy hb J kasa 2010 model 70 bin km' de hiç tüp takılmamış, bel altı 3-4 parça temizlik boyası var, ön kaputta öndeki römorkun altına girdiği için boya var.
    haricinde değişen ve hasar kaydı yok 41 bin istiyor.

İki seçenek içinde fiyat önerileriniz nedir. Nasipse ilk aracım olacak siz hangisini tavsiye edersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

İsminizi eklemiştim diğer arkadaşa cvp yazarken. 21 bin km için 35-36ya kadar yolu var eğer üstünde ekstrası yoksa. Çok farklı fiyalar çıkabilir aramanız lazım eğer alıcıysanız...

Yalnız benim baktığım araba dizel 1.5 dci

cebrail bey 2010 model 1,25 trend gümüş gri fiesta var bende. 82000 km de . 1 hasar kaydı mevcut sol taraf lokal boyalı, sol ön çamurluk orjinali ile değişmiş, hasar kaydı tutarı 3000 tl. brc lpg var ve işli. triger dahil. bütün bakımları yapıldı, 4 lastik 1 hafta önce sıfır takıldı. nedir piyasa değeri?
  • İyi günler, Cla 180 cdi aracımı satışa koyucam da sizce ne kadara koymalıyım?

Araç 2014 model ama 2015 Ocak Mengerler çıkışlı, beyaz renk. Full AMG paket. Sağ arka far kırıldığı için değişti. Parmak ucu boyutunda önde çizik var. Cok dikkatli kullandım aracımı, kapalı garajda sürekli, uzun yol yaptıgım için 20bin kmde.
    2006 110 binde benzinli manuel C4 sx için 26500 isteniyor. İki parça lokal boya var.
    2008 130 binde dizel otomatik sxpk paket için 33000. Kaza boya değişen yok.
    Fiyatlar nasıl hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geoxid -- 7 Şubat 2016; 19:07:37 >
  • http://www.tasit.com/ilan/satilik-opel-astra-k-dynamic-1-4-benzinli-150-hp-mt6-829751

Cebrail hocam ilanım sizce olmuş mu? Eksik bulduğunuz hususlar var mı? Fiyat konusundaki görüşleriniz nelerdir?
  • Cebrail hocam Allah rızası için şu araca bir yorum yap fikir ver alma arefesindeyim

renault clio hb 2014 model beyaz renk

1.5 dci dizel 21 bin km de

Değişen parça boya yok orjinal araç

adam sıkışmış acil satılık 41 bin istiyor?
  • Hocam kolay gelsin, hali hazırda Accent 1.5 GLS var elimde 1997 model 215 bin km motor çok iyi 200-300 lira kaportada rötuş masrafı var...

Ancak araç çok konforsuz, içeri aldığı ses deli ediyor, Alfa 147 veya Vectra B bakıyorum. 5.000 TL nakit var.

Elimdeki araç kaça gider?

Bundan önce ailem sağolsun hep üst segment kullandım bana ne önerebilirsiniz
  • galipgelir35 G kullanıcısına yanıt
    Up
    ..Bu aracın piyasasını bende merak ediyorum. .2009 1.25 trend buldum lpgli temiz 32 yazmış..ama baktım 2010 temizlerde aynı fiyata?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal0001903 -- 8 Şubat 2016; 23:41:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartal0001903

Up
    ..Bu aracın piyasasını bende merak ediyorum. .2009 1.25 trend buldum lpgli temiz 32 yazmış..ama baktım 2010 temizlerde aynı fiyata?

bende satmayı planlıyorum . sahibindende çok değişiyor fiyatlar. 36 isteyende var 30 isteyende. ben 33 gibi bir fiyattan koymayı ve düşünüyorum açıkçası ama acelem yok tabii. şuan 31000 veriliyor aracıma.
  • Cebrail hocam kesin bilgiyi verir ama aracınızı piyasaya baktığım kadarıyla 31.5 32 civarına satabilirsiniz( temizliğine göre )sanırım. .
    hayırlı satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal0001903 -- 9 Şubat 2016; 0:33:52 >
  • kartal0001903 kullanıcısına yanıt
    tşk ederim . aracma güveniyorum memur olduğum için çok km yapmam ve gerçekten masraftan kaçmam. daha 4 lastiği 500 tl verdim sıfır aldım taktırdım. saygılar
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.