Şimdi Ara

2.EL PAZARI - İCRALIK ARAÇ İNCELEME (UYAP ihale) (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.063
Cevap
102
Favori
80.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar 93.000 de 1.3mjet albea sole dinamik 2009 model ne bir kazası var nede bir boyası. Babam sadece işe gelip giderken kullandı günde 70-80km ve 12-13 defa uzun yol yapıldı. İçi dışı tertemiz sadece sürücü koltuğuna oturuldu desem yeridir. Hiçbir kusur yok. Sadece bisiklet taşırken bisikletin jantı ve fren kolu boyayı bayağı derinden zedeleyip tampona delik açtığı için, boya kalktığı için arka tampon bayiide orijinali ile değiştirildi. 4 lastik yeni.

Acaba fiyatı ne olur ?

Saygılar, teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W0lkidonkisss -- 9 Şubat 2016; 1:08:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cebrail hocam Leon'u senin sayende sattım, Astra'da da yardımlarını bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

quote:

Orijinalden alıntı: maverick8141

Cebrail Bey;
    Öncelikle şimdiden fikirleriniz için teşekkür ederim. Aracımı takas etme aşamasındayım. Alacağım araç Seat Cordoba 1.4 TDI Reference (en boş) modeli. Araç 2007 model ve 210.000km de. Darbesi ve değişeni yok ancak 4 parça yüzeysel boyası var. (2 ön çamurluk, arka çamurluk ve sol kapı). Hasar kaydı yok dediler. Bu aracın piyasası sizce nedir? Acil cevap beklemekteyim

Hocam zor yerden sordunuz bu aracın piyasası yok. 8 yaşında olması bir yana 211bin km biraz fazla umarım bakımlarını yaptırmıştır. Takasta ne vereceğinizi bilmiyorum ama 20 bin lira iyidir. Şahıssa fazla vermeyin çünkü uzun süre satılmayacak bir araç, el mecbur dediğinize gelir...

Üstadım öncelikle mesajım 3 kez gittiği için sizden ve forumdan özür dilerim. Ya sitenin ya da iphone un azizliği lütfen kusura bakmayın. Takasa vereceğim araç 2010 model doblo 1.3mjet safeline. En dolusu.bir parça boya var.150.000km de ve orjinal. Vizeyi falan kusursuz geçti.Motor %82 diğer yürür aksamlar %90 üzeri çıktı. Cordoba geldi sol ön kapı direğinde işlem var her ne kadar yok dese de bariz görülüyor. Arkadaş benden haber bekliyor üste ne kadar isteyeceğim hakkında. Piyasa sıkışık Doblo bile satılmıyor ve paraya çok acil ihtiyacım var.

• 2011 cooper s 1.6 otomatik en çok kaç verilir? Ederi nedir?
  • Cebrail bey,

2011 model Honda civic fd6 dream 70 binde, benzinli. kaza boya vb yok ne kadar verilir max

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

2006 Clio 3 1.2 Expression, 5 parça halinde 7700 civarı hasar kaydı var. Sol taraf boyalı, sağda boya yok. Sağ arka çamurlukta az biraz ezik var. Ne kadar eder ? Teşekkürler.
  • Allah Aşkına Bana 15.000 tl ye kadar bir araba önerin Nolursunuz bu hafta alıcam aklım kaldı palio da 1.4 EL modeli bide bunun 1.2 si var başka birşey de varsa önerin lütfen acemiyim hb tarzı araba alıcam km düşük olsun ve sorunsuz olsun bagaj kısmında değişme ve ön çamurlukta değişme olan bir araç var ve komple boyalı 12.750 ye verıyor 1.4 palio el serisi 16 v miş . yedek anahtarı yokmus sizce alınırmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: wCARLONEw

Allah Aşkına Bana 15.000 tl ye kadar bir araba önerin Nolursunuz bu hafta alıcam aklım kaldı palio da 1.4 EL modeli bide bunun 1.2 si var başka birşey de varsa önerin lütfen acemiyim hb tarzı araba alıcam km düşük olsun ve sorunsuz olsun bagaj kısmında değişme ve ön çamurlukta değişme olan bir araç var ve komple boyalı 12.750 ye verıyor 1.4 palio el serisi 16 v miş . yedek anahtarı yokmus sizce alınırmı

99 Tipo var hocam o civara, dij.klimalı olanları gayet iyi. Jenerasyon olarak Tempra dönemine ait...Daha büyük daha ferah araç.
    Palioda güzel işinizi hangisi daha iyi görürse. Kilometreye bakmayın ben daha oynanmamışını duymadım.
    12.750 Palio için gayet iyi ama kaç model? Baktırman gereken yer kaportacıda podyeler ve kapı direkleri (sütünlar) ufak tefek boya illa olur hiç düşünme. Muayenesi de önemli, bi de oraya para kaçırma. Anahtarı da önemseme zaten tornadivayla açılıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: ekkke1903

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-acil-satilik-orjinal-temiz-toyota-corolla-1.6-sol-270916531/detay

Cebrail bey bu arabayı ne kadara almalıyım?

Normalde Manisadan araba tavsiye etmiyorum ama kilometresi orjinalse ve ağır kazası yoksa bu araca bakmaya değer. Ful+Ful yazmış ama Sol Special olması lazım,LPG her zamanki gibi yeni takılmış :)
    Fiyat olarak; pazarlık payını biraz geniş almış sanırım.
    36.5a bıraksın işte, 11 yaşındaki arabayı insanlar zevk için değil ihtiyaç için alır...

• quote:

Orijinalden alıntı: FatihKOC

2011 cooper s 1.6 otomatik en çok kaç verilir? Ederi nedir?

İnanın onun piyasası çok dar ve ya galericinin elinde tek tük ya da borusan bayiilerinde kullanılmışları kendi çeviriyor. ( Bunu yapmasının nedeni müşteri 2.eli yok diye kaçmasın diye) 70 ve üstü fiyat çekiyorlar, gerçek piyasada Temizliğine göre 60-65 belki 66 arası ederi var.

• maverick8141 kullanıcısına yanıt
    Benim takoz iphoneda iflas etmek üzere,bir gariplikler var.
    Dediğin doğru, ticariler de inanılmaz durgunluk başladı.
    Trafik çok uğraştırıyor...
    Temiz Combiler teoride 26-27 edebiliyor. Üstüne ne kadar alacaksın? 5 verse işini görür mü.

• C E B R A I L kullanıcısına yanıt
    Değerli bilgileriniz için teşekkürler.
    Bu toyota tanidikta lovato lpg değişensiz bir kaç parça boya tek çamurluk düzeltilmiş.Bendeki 97 golf 3, (273) bin lpgli beyaz değişensiz full boyali arka tek kapida doğrultma araçla takas yapabiliriz.36-18 yada 37-19 olacak şekilde üstüne 18 versem nasil olur sizce?

• CEBRAIL bey benim sorumu es gecmissiniz? Bakmaniz mumkunmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: karademir10

Cebrail bey,

2011 model Honda civic fd6 dream 70 binde, benzinli. kaza boya vb yok ne kadar verilir max

bir es geçmede bende var :)

• Sayın CEBRAİL bey;
    35.000-45.000 arası bayan kullanıcı için araba bakmaktayız.Tamamen şehir içi kullanım olacak ve otomatik vitesli,
    Bakımı,servisi sorun olmayan,sıkça servis yollarına düşürmeyen,ikinci eli fazla kayba uğramayan bir model arıyoruz.
    Bakınıp işin içinden çıkamadığımız modeller;
    Toyata Yaris 1.33 Cool
    Megane3 1.5Dci Privalage
    Wv polo 1.6Tdı dsg comfortline,1.4 comfortline
    Clio 1.2 İcon 120hp edc.
    Fiesta 1.4 Titanyum
    Önerilerinizi umutla bekliyoruz.Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C E B R A I L

Benim takoz iphoneda iflas etmek üzere,bir gariplikler var.
    Dediğin doğru, ticariler de inanılmaz durgunluk başladı.
    Trafik çok uğraştırıyor...
    Temiz Combiler teoride 26-27 edebiliyor. Üstüne ne kadar alacaksın? 5 verse işini görür mü.

5 üst verse hiç beklemeyeceğim ama adam işlemli araca 3 üst vereyim diyor. Açıkçası pejo 206 sedan ile takasa girsem sanki daha iyi. en azından 7bin üstü kabul etti. ama o araçta da ağır hasar kaydı var 14bin liralık.elimde kalır hiç satamam diye korkuyorum.çünkü alacağım para benim 1 aylık ödemelerimi ertelemiş olacak.gelecek ay yine tırmalamaya başlayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: coupant

http://www.tasit.com/ilan/satilik-opel-astra-k-dynamic-1-4-benzinli-150-hp-mt6-829751

Cebrail hocam benim ilanı es geçtin.

Yeni işe başladım, patron nefes aldırmıyor..
    İlanı görünce heyecan geldi, yeni kasa turboyu merak ediyorum açıkcası. Görünüm özgün olmasa da çok güzel ama yakıt nasıl herkes merak ediyor.

Hocam sizinki cidden çok yeni. Bayiilerin elinde tek tük 2015 hala var, fiyatı düşük malum. 2016ları 75 civarı bırakıyorlar. Artı garanti ve korumaların değerini bilen çıkar umarım.

• quote:

quote:

Cebrail bey,

bir es geçmede bende var :)

Es geçme değil hocam, kendim Hondacıyım ama artık Civic'in şişirme fiyatları beni de bezdirdi.
    Böyle para verip satın alan insanlarda bir hayli hayal kırıklığı olan içeri yol sesi alma, sert süspansiyon ve atmosferik mot.hantallığını da açıklamak zor.

Fd6 kasada şimdi olduğu gibi Elegance Otomatik lpgli en popüleri. Manuelden bahsetmek gerekirse; 45-46 civarı isteniyor ama az hasarlıları 43-44 maksimum...Ararken kilometreyi düşünmeyin bu arabaların 400-500bini çok rahat devirdiği biliniyor. Ama lpgsiz binmek yürek ister...

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.