Şimdi Ara

2. EL ÖMÜRLÜK ARABA (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hem 2. El, hem ömürlük , hemde 2000 model arabalar tavsiye edilmesi. Seytan ucgeni gibi

85-90 model sahinler doganlar bile hala trafikte. Demekki mercedes gibi onlarda ömürlük araba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 24 Temmuz 2022; 6:6:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç bir şey ömürlük değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu arkadaşlar ömürlük dediysek sınırsız kullanacağız demedik ona takılmayın.

• Bütçe önemli bu noktada. Maddi durumumuz önemli. Herkes eski mercedes, mazda filan demiş ama sıradan bir arızası bile orta sınıf araçlara göre ciddi masraf açabilir. Yürütme maliyeti pahalı olabilir.
    Bu tip durumlarda kalite ve konfordan bir parça feragat edilip piyasaya sürüldüğü dönemlerde en çok tercih edilmiş araçlara yönelmeniz doğru olur. Örneğin focus 3 ve 3,5 kasalar zamanında çok satılmıştı ama 4 ler neredeyse piyasadan silindi tam bir kapalı kutu.
    Sizin özelinizde tercih Sebepleri şöyle olmalı;
    1-Parça tedariki ve fiyatı
    2-Çıkma parça tedariki
    3-Ustaların aşinalığı, servis ağı
    4-Kolay satılması (ani nakit ihtiyacı olabilir)
    5-Konfor ve donanım
    6-Güçlü veya en azından tatmin edici bir motor

• Evet işte ben mevzudan uzak olduğum için bilemiyorum. Eski diye tamirat uygun olur zannediyordum.

• ethemugur kullanıcısına yanıt

93 model E200.. temizini bulursan kaçırma. ömürlük araçlar..

• 2.el klasik otomobiller sahiplerini mezara göndermiş, aranılan Ömürlük araçların canlı örneği onlar :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ömürlük diye 25 30 yıllık araba öneriliyor da bu arabalar doğduğu günlerde ömürlükdü. Ömürlük araba 2015 üstü atmosferik arabadir şuan.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.