Şimdi Ara

2. el mitsubishi colt alınmalı mı? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
18.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hero4262321

Colt alın. Daha emin olmak için test sürüşü yapınız. Hem yarisin beygir gücünün o kadar yüksek olduğunu sanmıyorum. Ayrıca bagac hacmi Colt'ta daha iyidir.

2010 model Yarislerde 1.3 Terra Sporty MM 101 beygir diyorlar. Sitesinde de yaziyor. Bakalim Yarisi bugun test ettim. Yarinda Colt'u test edecegim. Umarim yol tutusu daha guzeldir beni ceker. Colt ile ilgili kasa degisecek seklinde soylentiler var. Bu da beni dusunduruyor. 1-2 ay daha mi beklesem.

O zamanda begendigim 1100 km. deki Yaris satilir. Ilk aracimda hic dusunmeden gidip bu demistim olup bitmisti. Yakit disinda da cok memnunum. Arastirinca karar vermek daha zormus.
  • Bence Colt'un şuan ki kasasından daha yeni bir kasasının çıkması söz konusu değil. Zaten bu kasalar 2009 da çıktı. 2 sene geçmeden de yeni bir kasa yapacaklarını zannetmem ama tercih gene sizin :)
  • Yeni kasa 2011-2012 yi bulur, daha önce kasa gelmeyeceği kesin
  • Bugun test surusu yapacagim bayide Pazar gunleri test araci olmadigindan test yapamadim. H.ici veya h.sonu mutlak test surusu yapip kararimi verecegim.
    Tesekkurler arkadaslar.
  • ben izmir de pazar günü sabah gitmiştim test sürüşüne :)
  • selamlar,
    suziki splash almak üzere iken forumları incelerken şansa mitsubishi ye yöneldim.cold'un varlığını görünce çok da memnun oldum.
    ailenin ikinci arabası olarak kullanmak için olabildiğince küçük ölçülerde,ekonomik ve en önemlisi servis problemi az olan bir araç arayışındaydım.otomatik ve çift hava yastığından fazla aradığım bir özellik yok.
    özet olarak aracın servis ve yedek parça konusundaki durumu hakkında ve de avrupa yakasında iyi servis adresi bilen varsa bildirirse sevinirim...
  • Servis fiyatları opel, honda ve toyotaya göre ucuz. 15.000 bakımını ben 220 liraya yaptırdım. Avrupa yakasında Aldatmaz otomotivi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamillee

selamlar,
    suziki splash almak üzere iken forumları incelerken şansa mitsubishi ye yöneldim.cold'un varlığını görünce çok da memnun oldum.
    ailenin ikinci arabası olarak kullanmak için olabildiğince küçük ölçülerde,ekonomik ve en önemlisi servis problemi az olan bir araç arayışındaydım.otomatik ve çift hava yastığından fazla aradığım bir özellik yok.
    özet olarak aracın servis ve yedek parça konusundaki durumu hakkında ve de avrupa yakasında iyi servis adresi bilen varsa bildirirse sevinirim...

Hocam Colt size göre değil :)

çünkü otomatik olmasının yanında 4 havayastığı, EBD,ABS,EPS, direksiyondan kumandalı 6 hoparlörlü MP3 çalarlı* ses sistemi, direksiyondan kumandalı hız sabitleyicisi*, yol bilgisayarı, ekonomiyi ve performansı bir arada sunan 95 Beygirlik Mivec fındık motoru :) var...

parça fiyatları elbetteki ucuz değil ama kaskosuz binmeyi düşünmüyorsunuzdur sanırım ?

servis olayına gelince, arkasında SABANCInın olduğu TemSA yeterli yaygınlıkta...İstanbulda bir sürü servis var...İkitellide Yıldızları da tavsiye edebiliriz (Avrupadadır inş :)...

* yeni kasalarda...

• BACEY YARBAYIM.
    VERDİĞİNİZ AZ VE ÖZ CEVAP İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.ARTIK GÖNLÜM FERAH BİR ŞEKİLDE MİTSUBİSHİ BAKMAYA GİDEBİLİRİM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NarqozZ

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-colt-sahibinden-2006-tiptronik-colt/detay bu araçta bişey var sanırım

HOcam sanırım bu ilan...fotolar değişiyor ilan yenileniyor...bence de bir şey var...ilan sahibini arayıp plaka ve şasiyi isteyin zaten o zaman şapka düşer kel görünür ...

sevgili kamillee,

yolunuz açık olsun...

• teşşekürler amcam arıyo sölicem bi sorun çıkar diye sölemedim bile
  • 2006 model colt dizel 120 000 km de 21.750 ₺ istiyor değer mi ?
  • Merhaba arkadaşlar,

Aracı şubat Nisan döneminde mi yoksa ekim-aralık döneminde mi almak daha mantıklı?
  • hopeace H kullanıcısına yanıt
    hazır para varsa ihtiyaç aciliyeti yoksa pusuya yatmak daha mantıklı
  • 2.el b sınıfı alınacak 2 araç var bence honda jazz ya da daha az bütçeyle daha diri colt.
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-sahibinden-dizel-113.000-de-mitsubishi-colt-375762943/detay

İyi günler bu ilandaki araçla ilgileniyorum ama çoğu kişi parça sıkıntısından falan bahsediyor kafam karışık yardımcı olabilecek tecrübeli arkadaşlar yorum yapabilirse sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncel. colt kullanıcıları neler öneririr ? nelere dikkat etmek gerekir alırken ?
  • drkraken D kullanıcısına yanıt
    http://forum.jdmspiritturkey.com/viewtopic.php?f=33&t=346

burda baya birşey yazılmış durumda :)
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.