Şimdi Ara

2. el mitsubishi colt alınmalı mı? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
1
Favori
18.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yok benim bulduğum araç 1.5 invite amt bir araç.. 5 kapılı sunroof falan var..
    ilanlarda fark ettim,evet çok az ilan var 1.5 olarak ve özellikle amt olarak..
    ancak bu araç sayısınız az olması ile mi ilgili yoksa aracın tutulmaması ile mi ilgili çözemedim?
  • araç sayısının az olmasından kaynaklanıyordur diye düşünüyorum. bulduğunuz araç bence harika. 4 cam otomatik ve kırmızı koltuksa keyfine doyum olmaz :) bence kaçırmayın. tez zamanda inşallah bana da nasip olur bir tane xD
  • invite ile instyle farkı nedir peki donanım olarak?
    her ikisinde de amt var mı?
  • bildiğim kadarıyla var. instyle da sunroof kırmızı koltuk güvenlik paketi gibi özelliklerin mevcut olması lazım. :)
    tam olarak bende bilmiyorum. ama gene bulur yazarım buraya bugün
  • teşekkğürler..
    peki 2006 model 1.3 CZ3 amt için düşünceleriniz ne olur?
    siz olsanız hangisini alırdınız?
    2005 1.5 amt invite deri koltuk 4 sunroof 91 km de
    2006 1.3 amt CZ3 75.000 km de
    sebeplerini de yazabilirseniz çok mutlu olurum..
    tsk..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bacey

quote:

Orjinalden alıntı: Cekcak

bu inform, invite ve instyle farkları tam olarak nelerdir, ilanlarda kimileri güvenlik paketli demiş, standart olarak 6 HY olan model yokmu yani?

üstadım sizi Mitsu başlığına davet ediyoruz...

kısaca informda jant kapağı varken invite ve instyle"da hafif alaşımlı jant var...informda kapı kolları (iç dış) siyah renk ; invite ve instyle"da metalik iç kapı kolu, gövde rengi dış kapı kolu var...inform ve inviteda 4 havayastığı instyleda 6...bazı invitelarda güvenlik paketi var onlarda da 6 hava yastığı var...instyle ve güvenlik paketli invitelarda 6 HY+ASR v ESP var...aklıma geliverenler bunlar...mitsubishi başlığı altında yazarsanız bu işlerin pir"leri size daha detaylı bilgiler aktaracaktır...iyi çalışmalar..

bu donanımla ilgili cevap. diğer arkadaşlardan alıntı yaptım.

herkesin fikri farklıdır. ben alacak olsam 1.5 di-d dizel amt alırım. donanımı pek önemsemem. jantları alüminyum alaşımlı olmuş olmamış, aynaları gövde renginde olmuş olmamış mühim değil benim için. alırım 1.5 amt dizeli bir depo ile 1200 km yol yaparım. performansda hat seviyede olur. kullanıp da olumsuz yorum yazanı daha görmedim. yani yakıt ekonomisi önemli benim için.

ama siz ilgi çekici olmasını isterseniz ve yakıt önemli değilse 1.5 amt sunroof deri koltuk tabiki daha iyi olacaktır :) hem performans hem çekicilik daha üst düzeydedir :)
    dizayn farklılığında da hangisi hoşunuza gider bilmem xD

• Öncelikle hayırlı olsun colt almakla çok iyi bir seçim yaptığınızı söyleyebilirim, mitsubishi ailesine hoşgeldiniz,aracınızla ilgili her konuda size yardımcı olmak isterim,her konuda hiç çekinmeden 7 gün 24 saat beni arayabilir ve ücretsiz danışmanlık hizmetimden faydalanabilirsiniz,mümkünse eğer lütfen servisimize buyrun baktığınız aracın geçmişine servis kayıtlarına ve aracın a dan z ye ücretsiz ekspertizini yapıp size bir rapor olarak sunalım ayrıca sizinle tanışmayıda çok isterim,saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin yılmaz -- 3 Mayıs 2010; 20:50:11 >
  • http://www.sahibinden.com/19000_milyar_a_colt-44WQQaXQQ24840482WQQpXQQdisplayitem

aracımı satılığa cıkardım çok temızdır ılgılenenlerın mesajını beklıorum arkadaslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

quote:

Orijinalden alıntı: bacey

quote:

Orjinalden alıntı: Cekcak

bu inform, invite ve instyle farkları tam olarak nelerdir, ilanlarda kimileri güvenlik paketli demiş, standart olarak 6 HY olan model yokmu yani?

üstadım sizi Mitsu başlığına davet ediyoruz...

kısaca informda jant kapağı varken invite ve instyle"da hafif alaşımlı jant var...informda kapı kolları (iç dış) siyah renk ; invite ve instyle"da metalik iç kapı kolu, gövde rengi dış kapı kolu var...inform ve inviteda 4 havayastığı instyleda 6...bazı invitelarda güvenlik paketi var onlarda da 6 hava yastığı var...instyle ve güvenlik paketli invitelarda 6 HY+ASR v ESP var...aklıma geliverenler bunlar...mitsubishi başlığı altında yazarsanız bu işlerin pir"leri size daha detaylı bilgiler aktaracaktır...iyi çalışmalar..

bu donanımla ilgili cevap. diğer arkadaşlardan alıntı yaptım.

alıntı kaynağı olarak yazdıklarımdaki yanlışları düzelteyim:

inform 2 HY

invite 4 HY (6 HY Güvenlik paketli)

instyle 4 HY (6 HY Güvenlik paketli)

sevgili corail,

CZ3 az kmli ve yüksek modelli olsaydı CZ3 diyebilirdim ama mevcut şartlarda ikisi arasında instyle olanı seçerdim...

bu arada Engin Bey le irtibatr kurdunuz sanırım..

• quote:

Orijinalden alıntı: sahinxxa

http://www.sahibinden.com/19000_milyar_a_colt-44WQQaXQQ24840482WQQpXQQdisplayitem

aracımı satılığa cıkardım çok temızdır ılgılenenlerın mesajını beklıorum arkadaslar

satıldı mı yoksa?
  • mitsu almadan bir daha düşünün derim...dün itibariyle mitsuya yapılan arka mahalle çocuğu muamelesi beni derinden yaralamıştır...axa oyak, arkadaşımın 2006 astrasına 420 tl...benim aracıma ise 680 tl kasko fiyatı biçiyor...arkadaşım trafik sigortası dahil 520 tl ödeyip çıkıyor...niye diye sorunca mitsularda böyle diyor...peki mitsuya yapılan örtülü baskının nedeni nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavakspor

mitsu almadan bir daha düşünün derim...dün itibariyle mitsuya yapılan arka mahalle çocuğu muamelesi beni derinden yaralamıştır...axa oyak, arkadaşımın 2006 astrasına 420 tl...benim aracıma ise 680 tl kasko fiyatı biçiyor...arkadaşım trafik sigortası dahil 520 tl ödeyip çıkıyor...niye diye sorunca mitsularda böyle diyor...peki mitsuya yapılan örtülü baskının nedeni nedir acaba?

Güzel bir soru. Neden böyle acaba?
  • parçalarının pahalı oluşundandır diye düşünüyorum?
    peugeotların da yüksek oluyor kaskoları mesela..
  • quote:

Orijinalden alıntı: corail

parçalarının pahalı oluşundandır diye düşünüyorum?
    peugeotların da yüksek oluyor kaskoları mesela..

evet öyleymiş...kırmızı 206 sı olan arkadaşıma 1200 civarı fiyat söylemişler....1.4 astralara taban fiyattan kasko yapıyorlar.
  • peugeot yüksek ama citroen ler nispeten daha düşük oluyor..
    aynı araç sayılır ama durum böyle..
  • quote:

Orijinalden alıntı: corail

peugeot yüksek ama citroen ler nispeten daha düşük oluyor..
    aynı araç sayılır ama durum böyle..

parça bide markaya göre ortalma kaza sayısınıda baz alıolarmış
  • Eski aracım 2005 Corsa 1.2 Essentia'yı 800TL'ye kaskolatmıştım... Bazen en fullü olmasa da olur diyorum..
  • arkadaşlar kaskolarda araç sahibinin yaşınında önemli olduğunu duydunuz mu ? :D
    ben bugün duydum bunu. Araç sahibinin yaşı ne kadar küçükse o kadar da fazla kasko parası çıkarıyorlarmış, gerekçe ise küçük yaştaki kişilerin tecrübesizliği deniliyor. Tabi kurumlara dahil araçlarda söz konusu durum nedir bilemiyorum. :D
  • Arkadaslar cok arada derede kaldim lutfen bana yardim ediniz.

2. aracim olacak esim kullanacak agirlikli ama benim hosuma giderse bende kullanabilirim. Yeni bir tad...

2 marka-model arasinda kaldim. 2010 model 1100 km Toyota Yaris 1.3 Terra Sporty Multi Mode benzinli fiyat 29000 TL. 2010 sifir km Colt 1.3 AMT fiyat 30.000 TL.

Yaris'in bahsettigim modeli sis fari,park sensoru,celik jant ekleyince sifiri 33000 TL. Ama benim buldugum aracta sadece sis fari yok 29000.

Colt'ta bunlar zaten var arti olarak Cruze Control var. Her ikisinde de bildigim kadari ile 4 adet hava yastigi var. Yariste spor surus modu ve direksiyondan vites degistirme ozelligi var.

Colt 92-97 beygir sanirsam Yaris 101 beygir diyorlar. Her ikisi de yokusta geri kaciriyor.

Ne yapmali isin icinden cikamiyorum.

Saygilar,
  • Colt alın. Daha emin olmak için test sürüşü yapınız. Hem yarisin beygir gücünün o kadar yüksek olduğunu sanmıyorum. Ayrıca bagac hacmi Colt'ta daha iyidir.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.