Şimdi Ara

2. el iphone 6 hesap kaldırma yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kardeşim Amerikadan 2. el iphone 6 almış, telefonu sıfırladım. Ancak telefonu tekrar kurma aşamasına geldiğinde telefonun başka bir hesaba bağlı olduğu için mail adresi ve şifre istiyor. Sanırım find my iphone açık olarak telefon satılış. (ya da telefon buluntu-çalıntı olabilir) Satıcının ve telefonun ilk sahibinin hiçbirşekilde bilgileri yok.

Şimdi soru bu telefonun şifresi nasıl kırılır?
    İmei klonlama yapılabilir mi?
    yapılabilirse imei nasıl klonlarnır?

Ben pasaport kayıt falan hepsini yapabilirim yeterki telefon kurulabilsin ?

• Telefonunuzdan i cloud hesabı kaldırılmamış yapmanız gereken iki şey ya aldıgınız adama ulaşıp şifreyi girip icloud dan çıkıs yapcaksınız yada faturası varsa apple destek den halledersiniz başka bir yolu yok eğer bunlar olmazsa telefon çöp olur parça niyetine satarsınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerikadan alındığı için satıcıya ya da ilk sahibine ulaşamıyorum malesef. Fatura da yok. İmei kopyalama imkanı yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: galleon41

Amerikadan alındığı için satıcıya ya da ilk sahibine ulaşamıyorum malesef. Fatura da yok. İmei kopyalama imkanı yok mu?

Olsa da sorun o değil zaten.
  • myfranco kullanıcısına yanıt
    yani?
  • galleon41 kullanıcısına yanıt
    Senin dediğin androidlere oluyor sadece. Ya şifreyi bulacaksın ya da faturayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: galleon41

yani?

İmei yazma diye bir şey iphonelarda yok. Olsa da senin sorununa çare değil. Icloud şifresini bulman lazım.
  • Cihaz çöp. Kullanılamaz.
  • Çöp geçmiş olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tür konularda yardım etmeyin.

• aladaşım o teli kurtaramazsın

• aynı problem bende de var iphone 6s. bazı siteler eğer temizse yani çalıntı kaydı yoksa 800 tl gibi fiyatlara yaparız diyor, benim telefonda lost veya stolen gibi bir uyarı çıkmıyor. zaten kulaklıkla şarj aletiyle alınmış yani çalıntı olduğunu sanmıyorum. ama o sitelere güvenemedim açıkçası. birinci güvenmeme nedenim telefon modeline göre farklı fiyat koymuşlar. problem icloudsa modelin ne önemi var?

şu an için iki seçeneğimiz var hocam, ya anakart değişimi yapacaz, ya da hurda fiyatına satacaz. anakart değişimi de çok güvenli değil çünkü sıfır satılmıyor, değiştiğimiz anakart da icloudlu çıkabilir. ama aynı modelden kırık parçalanmış anakartı sağlam bir telefon bulursan güvendiğin birinden onun anakartını alıp değiştirebilirsin.
  • Şu an için tek çare anakart değişimi anlaşılan. Anakart arayacağız artık

• Jack! kullanıcısına yanıt
    Elma ile armudu ayırt etmek lazım. @Jack!

• Onlarca aynı konu var. Açmayın artık yukarıdan bir arama yapsanız cevaba ulaşacaksınız zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.