Şimdi Ara

2.El FORUMDA YARDIM KAMPANYAMIZA BEKLİYORUZ.DUYARSIZ KALMAYIN.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
1
Favori
27.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kolay gelsin abi. takdir edilir davranış

Benim de imzamdaki play station2 yi tamir ettirebilirim diyene yollayabilirim.
    Yine imzamdaki ÖSS kitaplarına gerçekten ihtiyacı olanlara yollayabilirim.

Diğer ilanlarımdaki küçük ürünlerden ihtiyacı olan varsa pm atabilir. gerçek ihtyaç sahibine kapımız açıktır. Ne demek biliyorum.
  • Quantum C adlı arkadas ulasabilen varmı acaba :( konu ilgili msj atıyorum ama cevap gelmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: candyman

Quantum C adlı arkadas ulasabilen varmı acaba :( konu ilgili msj atıyorum ama cevap gelmiyor

pm attım

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Quantum C ye bulasmayın adam tam bı yalancı.3 haftadır hatta 1 aydır urun kargoda benım bi kalvye ıcın 90 kere yalan soylenmez kı bide hediye gonderecektım adama
  • PIII Socket İşlemci ( Muhtemelen 700MHz)
    VIA 694X Anakart
    Geforce2 MX400 64MB Ekran Kartı
    56K Modem
    Onboard Ses Kartı
    15GB MAXTOR harddisk
    52X LG CD Sürücü
    250W FSP PSU
    Exper kilitli kasa
    Exper klavye

Son durumunu denemedim kasanın ancak çalışıyordur. Monitör yok, fare yok, hoparlör yok. Parça parça veremem, kasayı komple teslim ederim.
    Ankaradayım. Kargo ücretini karşılayamam ancak Ankara'dan ihtiyacı olan birisi varsa seve seve yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Diablo -- 8 Kasım 2009; 9:35:17 >
  • Yeni yardımsever arkadaşların ürünleri ana mesaja eklenmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulas1907 -- 8 Kasım 2009; 20:14:14 >

• Arkadaşlar Çok Acil. A RH Negatif ( - ) Kan Lazım.
    Bu benim arkadaşımın kardeşi bi bebek için lazım .
    Bebek Ameliyat olacağı içinde sıcak canlı kan lazımmış.
    yani gidipte kızılaydan veya ordan burdan bulamadık.
    varsa yakınınızda. Çok acil olarak lazım.

İst tarafında olanlar. Taksi Yol parası vb. giderleri karsılarım. sorun değil
    3 gündür arıyoruz belki burdan cıkar.
    çok saolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MyLife® -- 9 Kasım 2009; 12:53:37 >
  • hocam bendende 1 adet beyaz lg cd rw ve 1 adet 200 w psu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerhan

hocam bendende 1 adet beyaz lg cd rw ve 1 adet 200 w psu

eklenmiştir.Duyarlılığınızdan ötürü teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ulashh1907

quote:

hocam bendende 1 adet beyaz lg cd rw ve 1 adet 200 w psu

eklenmiştir.Duyarlılığınızdan ötürü teşekkürler

yarın daha detaylı tamir dolabıma bakacam elbet bişeler çıkar yine yazarım.ben teşekkür ederim böyle bi konu açtığın için:)
  • ben konunun sahıbıne pm attımda bı kac parca elımde calısan malzeme var onları unutmusum yazmayı.. pmde sorun var sanırım yazamadım...kendısı bana döndügü taktırde dıer urunlerıde kendısıne ıletebılırım...parasızlıgın alamamazlıgın ne oldugunu cok ıyı bılırım..zamanında bızımde basımıza geldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozyy24 -- 11 Kasım 2009; 19:05:25 >
  • arkadaslar ısmı pm ıle acıklım ama forumdan bı arkadas ozurlu kardeslerımız ıcın psp bulmus.oyunlarına ben destek oldum fakat bendede fazla oyun yokdu.sızde destek olun.ben bendekılerı yolladım saten.
  • Hocam benden bide 1 adet floppy,1 adet apachi web cam 0.5 megapixel
  • quote:

Hocam benden bide 1 adet floppy,1 adet apachi web cam 0.5 megapixel

eklenmiştir.teşekkürler

• 1 adet sony discman çalışır durumda pili ve kulaklığı yok.
    1 adet parmak ucu kadar, 1gb, usb den şarjlı ,kulaklıklı mp3 player.

Teşekkürler Ulaş kardeşim,

Hadi arkadaşlar çekmece karıştırmaya devam edelim. Umarım ihtiyacı olan birini daha sevindiririz.
    Kampanyaya katılan herkesten Allah razı olsun. Çok büyük sevap işliyorsunuz arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burgfb

1 adet sony discman çalışır durumda pili ve kulaklığı yok.
    1 adet parmak ucu kadar, 1gb, usb den şarjlı ,kulaklıklı mp3 player.

Teşekkürler Ulaş kardeşim,

Hadi arkadaşlar çekmece karıştırmaya devam edelim. Umarım ihtiyacı olan birini daha sevindiririz.
    Kampanyaya katılan herkesten Allah razı olsun. Çok büyük sevap işliyorsunuz arkadaşlar.

eklenmiştir.teşekkürler

• selamlar
    öncelikle bu güzel kampanyanın oluşmasında emeği geçenlerden Allah razı olsun
    dün gece konuyu okuduktan sonra biraz düşündüm ve aklıma bir fikir geldi
    benim 2 akrabam devlet kurumunda çalışıyor bunlarla konuşurken her ikisininde üzülerek anlattığı bir olay; bu kurumlarda onlarca bilgisayar güya işgöremez olarak nitelendirilerek hurdaya çıkartılıyormuş ve bu hurdalar MKE tarafından büyük ihtimalle eritilerek geri kazandırma için belli aralıklarla bu kurumlardan toplanıyor. ama bu toplama işlemi anlatılanlara göre hatta bi tanesi gizlice kameraya cekmiş (ancak kamerası arızalandı bende izleyemedim) öyle böyle toplama değil MKE kamyonu depoya yanaşıyor işçilerde bilgisayarları artık neresinden yakalarsa fırlatıp atıyolarmış birazda bilinçli galiba bu haraket iyice hurdalaşsınlar diye.
    bu akrabamdan bir tanesi kurum içinde kullanmak üzere hurda denilen bilgisayarlardan kendisine P4 sistem toplamıştır. hani 2. elde 200 lira civarı fiyat istediklerimiz özelliklerde
    şimdi diyeceğim bu tür kurumlarla konuşulsa yada MKE' ye bir yazı yazılsa yada yetkili mercii neresi ise bahsettiğim bu bilgisayarların 2 sinden en fazla 3 tanesinden adam gibi bir bilgisayar elde edilir
    elde edilen bu bilgisayarlarda anadoluda bilgisayarsız okullara gönderilse devletin kârı bunda daha fazla olacaktır
    açıkcası ben sadece fikri vermekle yetinecem çünkü nasip olursa aralıkta askerdeyim
    vakti olan ve bu işin peşine düşebilecek kişiler varsa duyurulur

• satmaya uğraşamadığım Ati Radeon 9250 Gamer Edition Agp kart var. bilgi verirseniz kargosunu kendim karşılayıp gönderebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AfterEffects

satmaya uğraşamadığım Ati Radeon 9250 Gamer Edition Agp kart var. bilgi verirseniz kargosunu kendim karşılayıp gönderebilirim.

eklenmiştir teşekkürler

• S.a

AMD 754 Socket 1 adet işlemci (2. el ) fanıyla beraber yollayabilirim. Değerlendirmek isteyenler olabilir. Bu yardımlarınızdan, yardımcı olanlardan ve yadımcı olanlara duâsı ile destekte bulunan herkesten Allah(C.C) razı olsun...

Not: İşlerim yoğunlugu nedeniyle bu konuya bakamayabilirim. Eğer PM olarak beni bilgilendirirseniz çok memnun olurum.
    Cep:0554 908 1967

Selametle.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.