Şimdi Ara

2.El FORUMDA YARDIM KAMPANYAMIZA BEKLİYORUZ.DUYARSIZ KALMAYIN.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
248
Cevap
1
Favori
27.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba bende bir adet kullanmadığım X7GAMER klavye var ihtiyacı olan arkadaşa ücretsiz yollayabilirim.Birde mouse var tabiki.Maksat yardımcı olmak..Saygılar
  • ıngılızce dershanesıne gıderken oxford yayınlarının kıtaplarını aldık o zamanlar baba koltugunda ogrencılık yaptım (ısyan edene kadar)
    kıtablar sımdı bosta ve pahalı kıtaplardıçkargo da benden ıhtıyacı olana 3 kg ye kadar yollarım 3 kg den sonra kargo ya para alıyorlar :D
  • bendede snopy marka mikrofonlu kulaklık var ihtiyacı olana gönderirim..
  • satarım baskasına parasını yollarım durumu olmayanlara dıyen olursa psp oyun arsıvım var ama satamam kayserıde pazarı yok.
    dedemın sıgara kollaksıyonu var eger cıdden ıhtıyacı olan bırı bana ulasırsa o kolleksıyonu acık artırmaya 1000 lıradan cıkartırım parasını cogunu yolalrım
    koleksıyonda ılk malbora dan altın zıppoya kadar hersey var 4719 adet paket var (emmıyet sıgarası-57 hacıbektas anma sıgarası)gıbı degısık seyler
  • pm attım bikaç parça var .
  • Saygıdeğer Ulaş Beyi bu davranışından dolayı tebrik ediyorum.İnşallah ihtiyaç sahiplerine ürünler ulaşır ve mutlu olurlar.Elimizden birşeyler gelirse ne mutlu bizlere.Birkaç parça eşyayı Ulaş Beye teslim ettim.Tekrar bu düşünceli hareketten dolayı az yada çok yardımı olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yeni Klasör

Saygıdeğer Ulaş Beyi bu davranışından dolayı tebrik ediyorum.İnşallah ihtiyaç sahiplerine ürünler ulaşır ve mutlu olurlar.Elimizden birşeyler gelirse ne mutlu bizlere.Birkaç parça eşyayı Ulaş Beye teslim ettim.Tekrar bu düşünceli hareketten dolayı az yada çok yardımı olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

Akif kardeşim sağolsun bugün yanıma kadar geldi.Hassasiyetinden dolayı kutluyorum ve teşekkür ediyorum.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Arkadaşlar evde bir miktar elektronik malzeme mevcut. Direnç, kondansatör, diyot, transistör ve ağırlıklı olarak entegre (tv servisinden kalma).

Öncelikle elektronik öğrencisi veya ihtiyacı olan varsa kargo ücretini ödemesi karşılığında sağlamca paket yapıp gönderebilirim. Ancak işlerin yoğunluğundan dolayı en erken hafta sonu paketleyebilirim.
  • Ulaşcım,
    çok güzel bir düşünce tebrikler. bende zamanında böyle bir konu açtım, az buçuk birşeyler topladım ve ihtiyacı olanlara verdim birkaç sene önce..
    benim de elimde bazı şeyler var. özelden konuşuruz...
  • Bendede gerek elektronik malzeme gerek bilgisayar parçası olarak epey malzeme var,hafta sonu bir envanter çıkarayım.Hem ev hafifler hemde birilerinin ihtiyacı görülür.
  • http://forum.donanimhaber.com/m_35094048/mpage_1/key_//tm.htm#35094048

BIZDEDE BU VAR ARKADASLAR IHTIYACI OLANA VERILECEK...
  • ulaş kardeşim tebrik ediyorum.

benimde bir katkım olsun

gerçekten ihtiyacı olan bir arkadaşımız varsa

elimde boş beyaz lcd göstergeli bir kasa var ihtiyacı olan arkadaşımızın bana ulaşması yeterlidir

tüm bilgilerim profilimde mevcuttur
  • öncelikle ulaş arkadaşımı ben de bu düşünceden dolayı tebrik ediyorum.
    ben de elimde mevcut olan 1 adet cdRW+combo DVD yi ve 1 adet DVDwriter'ı verebilirim. N'olcak yani bunlardan kazanacağım para yerine ihtiyacı olan bir kişinin işine yarasın değiil mi ama
  • elimde kullanmadığım yalnız ufak bir arızası olan dvd-rom combo var..
    sorunu 8.5 gb dvd leri yazmıyor.4.7 gb ve cd yazımları sorunsuz,aynı şeklide okumasıda..

ASUS marka Ide DVD-Rom (vakti zamanında pioneer olarak flashlamıştım pc de pioneer olarak görünür)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerkan -- 17 Ekim 2009; 2:22:27 >
  • kenan24 arkadaşın basket topunu alabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sambaras

kenan24 arkadaşın basket topunu alabilirim.

kimin için alacağını ve detaylı bilgiyi bana pm atarsan sevinirim dostum

• bende bir kaç şey yazayım

elimde ethernet kartları var sağlamdır

256ddr 333 ram verebilirim

flopyler var çok verebilirim

230watt psu var verebilirim

8mb vga var agp verebilirim
  • destek olan arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum.Ana mesaja eklenmemiş hiçbir ürün kalmadı.Umarım en kısa zamanda ihtiyaç sahiplerine ulaşır ürünler.

• şimdi yardım amacıyla yamyamlar gelirse iyice tadı kaçar

gerçekten alım durumu olmayıp ve gerçekten ihtiyaç sahipleri belirlenmeli yoksa beleşçi çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: reventon2009

şimdi yardım amacıyla yamyamlar gelirse iyice tadı kaçar

gerçekten alım durumu olmayıp ve gerçekten ihtiyaç sahipleri belirlenmeli yoksa beleşçi çok

yamyamlara izin vermiyoruz dostum gerekli araştırmayı elimizde geldiğince yapıyoruz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.