Şimdi Ara

2 bin tl ye kadar televizyon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba evlilik yaklaşıyor çeyiz toplama vakti :) sizlere danışmak istedim tavsiyelerinizi bekliyorum

• Aman lg almada ne alırsan al. A101 ucuz tv satıyor oradan al,piyasadaki markali tv lerin tümü çöp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    peki ne önerirsiniz
  • Aradığın özellikleri hiç yazmamışsın bu arada hayırlı olsun ona göre bir markadan gidip bütçene göre önermek daha kolay olurdu. Samsung UE-40H6500 40" 102Cm Smart 3D LED TV yi önerebilirim fiyat aralığına göre hem de kaliteli bir tvdir. Yorumlarda falan kullanıcı memnuniyeti fazla olan bir ürün ama 40" işte daha büyük bir tv istersen başka bir markaya yönebilirsin samsungta bütçene göre kısıtlı çünkü.
    http://www.netsiparis.com/samsung-ue-40h6500-40-102cm-smart-3d-led-tv
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayokhan

peki ne önerirsiniz

hocam marka tavsiyesinde bulunmak çok zor ,kullanmadıgım markalar ,modeller hakkında bilgi vermem yanlış olur...ben kullandıgım fakat memnun olmadıgım yada verdigim parayı haketmeyen cihaz,cihazlar hakkında sizi uyarabilirim... ben yaklaşık bir ay önce lg lb serisi tv aldım 1900 tl para verdim..kesinlikle fiyatını haketmeyen bir tv.. kronik sorunu çok fazla,vaatlerde bulundugu birçok özelligi yaa kullanamıyorsunuz yada kısıtlı kullanım sunuyor...ekranda gölgelenme,hareketli sahnelerde titreme vs... neredeyse tüm lg modellerinin hastalıgı...fakat adamlar pazarlama işinde uzman..nereye gitsen lg tv standları,hangi satıcıya sorsan lg kusursuz,kafanı nereye çevirirsen çevir lg tv göreceksin magazalarda... uzun lafın kısası lg alma...

bende evlilik arifesinde iken 2010 senesinde felan tv araştırması yapıyordum,o zamanın en popüler tv si samsung 40c650 modelini aldım.çok kullanmam bu tv yi,bluray izlemek için kullandım çogunlukla,misafir felan gelince de salonda oldugu için tv açardım...o zaman yanılmıyorsam 2000 tl ye almıştım... ama verdigim para her kuruşuna deydigini şimdi daha iyi anlıyorum... abi ne ekranda gölgelenme,ne saçma sapan çizgiler,ne titreme vs... hiçbir sorun görmedim şimdiye kadar tv de...hee bu modellerde de sorunlar vardır tabii ama ben kullandıgım ürünü tanırım arkadaş... sana tavsiyem iyi araştır ve kesinlikle kullanmayacagın özellikler için fazla para ödeme...

• bu arada allah tamamına erdirsin..şimdiden mutluluklar dilerim...
  • anladım yorumlarınız ve iyi dileğiniz için çok saolun
  • lg almada ne alırsan al kronik sorunlu bu marka benim malesef başıma geldi yanaşma sakın ben de araştırıyorum
    PHILIPS ve samsung öne çıkıyor diğer markalara bakarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_leon

lg almada ne alırsan al kronik sorunlu bu marka benim malesef başıma geldi yanaşma sakın ben de araştırıyorum
    PHILIPS ve samsung öne çıkıyor diğer markalara bakarak

lg bakıyodum aslında çok iyi oldu söylediğiniz samsung tv lerine bakıcam
  • konu günceldir arkadaşlar
  • Samsungu tek geçerim. Vestelden uzak dur derim. 2 yeni evlenen arkadaşım vestel adlı. Yazılımı sorunlu, kilitlenmeler yavaşlamalar daha neler neler. İnternete bağlanabilmek için bile 40 takla atıyoruz, bağlan diyoruz tv kilitleniyor. Bide bu vergi olayı tuzu biberi oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burokko -- 19 Ocak 2015; 8:28:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puhahahaha

Samsungu tek geçerim. Vestelden uzak dur derim. 2 yeni evlenen arkadaşım vestel adlı. Yazılımı sorunlu, kilitlenmeler yavaşlamalar daha neler neler. İnternete bağlanabilmek için bile 40 takla atıyoruz, bağlan diyoruz tv kilitleniyor. Bide bu vergi olayı tuzu biberi oldu

peki samsung model tavsiyeniz varmı
  • Tavsiyem "Samsung UE-40H6290 40".. üstte arkadaşın yazdığı samsung modeli bir üst model ama arada neredeyse hiç fark yok. Boş yere 100-150 fark ödemeye gerek yok diye bunu yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burokko -- 19 Ocak 2015; 9:06:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puhahahaha

Tavsiyem "Samsung UE-40H6290 40".. üstte arkadaşın yazdığı samsung modeli bir üst model ama arada neredeyse hiç fark yok. Boş yere 100-150 fark ödemeye gerek yok diye bunu yazdım.

teşekkürler peki 120 cm bi tv varmıdır tavsiye edeceğiniz
  • 1999tl
    SAMSUNG 58H5270 FHD DVB-S LED TV
    http://www.kliksa.com/urun/samsung-58h5270-fhd-dvb-s-led-tv/902213630
    SMART TV: Yok
    Dahili HD Alıcı: Yok
    3D: Yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertemli

1999tl
    SAMSUNG 58H5270 FHD DVB-S LED TV
    http://www.kliksa.com/urun/samsung-58h5270-fhd-dvb-s-led-tv/902213630
    SMART TV: Yok
    Dahili HD Alıcı: Yok
    3D: Yok

buda baya büyükmüş :) 120 cm civarı daha uygun gibi
  • bu tv nasıldır arkadaşlar
    http://www.tvuzmani.com/samsung/ue55f6800/
  • Neden LG alma demişsiniz anlayamadım doğrusu. Lg 42LB652 webos aldım çok memnunum görüntü netliği ve akıcılığı mükemmel. LB670 modeli bir gömlek daha üstün. Akıllı kumanda hediyesiyle Carrefour da şuan indirimde önerimi bir değerlendir istersen.
  • inceledim hocam keşke 107 cm den biraz büyük olsaymış
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.