Şimdi Ara

2 ayda 15 kilo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
16.800
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar konu hortlamış gibi olacak ama fazlalıklar vücudumu iyice sahiplendi çok önemsemiyordum ama biraz daha kendime bakmalıyım artık 1.83 cm boyundayım ve 91 kilo olmuşum 2 ayda 10-20 arasında kilo verebilsem çok iyi olacak benim açımdan farklı diyet tipleri hakkında bilgi edindim fakat ailemin yanındayken bu diyetleri uygulamam zor ve bir sürüde tantana olur bu sebeple daha kolay ve kalıcı çözümler gerekli irademe hakimim yemek istemediğimde yemem kolay kolay fakat fazla hareket edemiyorum günde yarım saat yürüyebiliyorum sadece bu şartlar altında benim için tek yol az ya da kontrollü yiyebilmek bu konuda önerileri olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
  • bende en kısa sürede 15 kilo almam lazım ben napıcam ne yesem yaramıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

quote:

Orijinalden alıntı: Daxteroy

Kesinlikle spor yapma. Kilo verme sürecin yavaşlar. Bu konuya dikkat et. Herkesin yanlış bildiği bir şeydir.

Şu anda kıl dönmesinden spor yapamıyorum da ne alaka

Aneee sende de mi var kıl dönmesi
  • 2 ayda 15 kilo fazla değil mi ? Süreyi biraz daha uzatsan daha iyi olur sanki.Sonuçta en önemli şey sağlığın.
  • Bende kilo almak istiyorum
  • Diyetisyene gideceksin kardeşim. Burada kim ne derse yalan , herkesin vücudu bir değil. Ha ne denilse doğru olur , "az ye , spor yap , düzenli uyu , kola içme"... Sen diyetisyene gideceksin ki o senin vücuduna göre bir yemek listesi , spor programı çıkaracak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: O Rei

benim de yaklaşık bir 15 kilo falan almam lazım, çok zayıfım ama yemek yemeyi hiç sevmiyorum ne yapmam lazım?

habire iskender ye, sonrasında koş biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

quote:

quote:

Kesinlikle spor yapma. Kilo verme sürecin yavaşlar. Bu konuya dikkat et. Herkesin yanlış bildiği bir şeydir.

Ameliyat oldum hala var. Zaten ameliyat olduğumdan beri 20 - 30 kilo falan aldım. Zaten şişmandım über şişman oldum. Bir daha ameliyat yolu gözükürse ne olacak bilmiyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sensation +

quote:

quote:

Ameliyat oldum hala var. Zaten ameliyat olduğumdan beri 20 - 30 kilo falan aldım. Zaten şişmandım über şişman oldum. Bir daha ameliyat yolu gözükürse ne olacak bilmiyorum.

Aha vallaha aynı ben. Ben 2 kere oldum. 3. yolda heralde her seferinde +10 kilo pointi yiyorum haneme

Ama herseferinde de veriyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony John Soprano -- 9 Ocak 2012; 17:33:09 >

• p90x

youtubeye yaz

torrentten indir..
  • bana ver benimde 15 kilo almam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Yememek çözümdeğil zaten pek yemem.

ben hiçbirşey yemedim 2 ayda 9 kilo verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frt-_-ctn

Arkadaşlar 2 ayda 15 kilo vermem lazım yardımcı olun ne yapayım.

Avatarındakini filmini bul bana da linkini at
  • Aç kalarak kilo veriresen hem eziyet hem metabolizman yavaşlar daha zor kilo verirsin. Ekmegi,tuzu,şekeri,asitli tüm içecekler fanta kola vs meyve suyu cappy tarzı dışardan alınan hepsini kes. Günde en 2 litre su.

Light yoğurt sabah aksam 1 kase. hem yağ yakımında faydalı hem forma sokar.

TABİKİ EN ÖNEMLİSİ; Yavaş yemek ye çignereyerek DÜNYADA OBEZİTE İNSANLARIN %70'i hızlı yedikleri çignemedikleri için kilo alırlar ve doyduklarını anlamazlar bizim türk insanıda öyle ve kilolul olan herkes. Yavaş yavaş çigneyerek yersen hem doyarsın hemde zamanlaa lıskanlık haline gelir kilo almazsn klay klay. Biraz zor olur sıkıntılı geçer yavaş yavaş yemek ama napıcaksın

Akşam 6-7 'den sonra yemek yeme. Ardından hemen meyvede yeme veya su'da içme yemek sırasında su da içme sakın. En az saat sonra meyve ye fazla abartma ama meyvenin fazlasıda kilo yapar yapmaz diyenlere bakma sakın. Gün içinde acıktınmı 1 tane elma ye.

Son olarak sabah kahvaltıdan önce ve aksam yemek yemeden YARIM SAAT ÖNCE 1 Bardak sıcak su iç. Kaynar felan deil he normal sıcak su. ılık olmasın ayarını yaparsn sıcak olsun tam. yarım saat önce iç. Hem içtahını kapatır hemde bagırsakları calısıtırır ve sonucunda metabolizman gün boyunca 2 katdaha fazla calısır.

EK TAVSİYE; Yoğurt'un içine PUL BİBER KARIŞTIRARAK YE. HEM KİLO VERMENE FAYDA SAGLAR HEMDE HIZLANIR METABOZLİZMAN. 2-3 çay kaşığı kadar atabilirsin yada kafana göre zararı yok faydasını görürsün rahat ol. Body yapanlar bu yöntemi iyi bilir YAĞ YAKAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taha yasin arıcı -- 9 Ocak 2012; 17:56:25 >

• Konu HORT BEYLER
  • millette konuyu hortlatmamı beklemiş sanırım :) bombalamışlar burayı :) yorumlar için teşekkürler bakalım ilk etapta midemle papaz olmayı düşünüyorum işe yaramazsa artık diğer yollarıda deneyeceğim bakalım 10 güne kadar işe yararsa yapacaklarım gerisi sorun değil her türlü küçülür midem :)
  • Bullshit gelsin ve yardımcı olsun. O uzman bu konularda.
  • quote:

ohaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fâti

quote:

ohaa

Bunu yazarken kafam iyiymiş herhalde.

Spor kesinlikle yapın. Protein diyetiyle, cardioyu birleştirin. Patır patır verirsiniz kiloları.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.