Şimdi Ara

2.799TL - Hepsiburada - Casper Excalibur E27QHD-G 27' 1ms QHD G-Sync FreeSync Oyuncu Monitörü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
4.555
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2500e aoc 27" fhd almıstım 2 hafta önce. 2k görünce aklım kalmadı değil ama casper olması tabi soğutuyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 17 Haziran 2022; 21:29:18 >
  • 2k 240hz 24 yada 27 inch bi yakalasam uyguna. 500 hz'lerin konuşulduğu piyasada 144'e para vermek istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel görünüyor. Ses kalitesi nasildir acaba

• yannispapapetru Y kullanıcısına yanıt

bende 600 hz'lik TV var inan 60 hz üstüne çıktığını görmedim. hdmi kablosu falan ne varsa denedim olmuyor.

• sleeptalkercat kullanıcısına yanıt

Bu TV'lerin hz'si üzerinden yapılan sallamasyon marketing işe yarıyor demek ki, inanan varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 17 Haziran 2022; 21:30:35 >
  • valla iyi fiyat..bu devirde 27inç 2k monitör bu fiyata bedava,millet full hdsini bu fiyatlara alıyor, normalde bende bunu kovalıyordum yılbaşından önce alacaktım bi anda 3.200-3.300tlye fırlamıştı 2.300tlden öyle olduğunu görünce premium bi monitör alayım bari diyip Rog PG27VQ 4000tlye... inanılmaz diyorum bu fiyatını görünce..

• beni cezbetti satın aldım bakalım

@samsunum55 konu için teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bucephalas -- 17 Haziran 2022; 22:3:6 >
  • Fiyat çok iyi. Ürünü markasından dolayı kötü sandım ama yorumlar aksini gösteriyor. Hepsiburada satıcılı olduğu için ölü piksel vs. gibi durumlarda çok sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum. Haber verdiğiniz için teşekkürler.

• Faydalandım. Teşekkürler

• TN panel olduğuna dikkat edin. Düşük kalite TN panel hiç çekilmiyor, ne renk var ne kontrast ne de netlik.

Bu ürünün panelini bilmiyorum, genel olarak konuşuyorum. Ben iyi bile olsa TN panel almam ama beklentiler farklı.

• Bucephalas B kullanıcısına yanıt

Bende aldım ama iptal ettiler. Sizde duru nedir?

• plutonium35 P kullanıcısına yanıt

neden ?

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt

Cüzdan ile ödedim ama finansman ile ilgili diyorlar Tüketici hakem heyetine başvurdum az önce

2.799TL - Hepsiburada - Casper Excalibur E27QHD-G 27" 1ms QHD G-Sync FreeSync Oyuncu Monitörü

Rica ederim hocam. İptal falan diyorlar ama bir sıkıntı olmaz umarım. Zira fiyat hatası gibi durmuyordu normal indirim vardı.

• samsunum55 kullanıcısına yanıt

Benim henüz iptal edilmedi. Bence de fiyat hatası gibi durmuyor. 200 lira değil sonuçta.

• plutonium35 P kullanıcısına yanıt

Hocam ödeme ile ilgili olabilir mi? Çünkü iptal edilse satıştan kaldırırlardı. Şuan hala satışta. Benim iptal değil.

Tekrar alamıyorum da

200 Lira olunca fiyat hatası oluyor demek...

• Bu arada farklı hesaptan alabildim bakalım ne olacak.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.