Şimdi Ara

2+1 tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle forumu fazla araştırmadan konu açtığım için özür dilerim
    şöyle bir iki bakındım ama ama aradığımı bulamadım.

ben bu yakınlarda 2+1 ses sistemi almayı düşünüyorum ama aradığım sistemde önceliğim sinyal/gürültü oranının yüksek olması ses çıkış gücü basları tizleri falan çok önemli deği yüksek sesle dinlemeeceğim
    S/N oranın 90 desibelin üstünde tavsiye edebileceğiniz 150 lira civarı bir ürün var mı.

şimdiden teşekkürler

• değişik modeller var fiyatlarıda uygun tavsiye edebilirim

http://www.cilginalisveris.com/UrunList/5721/3224/Hoparlor_speaker.html
  • teşekkür ederim tavsiyeleriniz için
  • lgndkllr nickli arkadaşın önerisine katılıyorum, yeterince dinledim o ürünü ve hiç rahatsız edici bi ses duymadım, ayrıca yüksek seste de bozulma gibi bi sorun yok bi gün lazım olursa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xander23

lgndkllr nickli arkadaşın önerisine katılıyorum, yeterince dinledim o ürünü ve hiç rahatsız edici bi ses duymadım, ayrıca yüksek seste de bozulma gibi bi sorun yok bi gün lazım olursa :)

x230 modelini ben de kullanıyorum, yukarda arkadaşın dediği gibi yüksek seste bozulma yapmıyor ama zuhanda yüksek seste kullanmayacağını söylemiş. zuhanda için de şunu söyleyebilirim ses seviyesinin ortasını geçmediğinde basslar rahatsızlık vermiyor orta bütçe için iyi bir hoparlördür.
  • valla bnm.önerim söle bence ürün almadan önce sesleri deniyebiliyosun bnm.mesala biliiğim vatan topkapıda,goldun bahcelievler mağazasında var media marktta var oralarda dinleyebilirsin ben golda gttm T3130 bana berrak temız sesı sevdiğim için daha cazip geldi,bass ta kabının altında mp3'e bağlamalrını istedim süperdi fiyatta ii daha ne olsun bak bu sitede var diğer ürünler burdan da bak bencehttp://creativeci.wordpress.com/
  • Altec Lansing FX4021'e bakardım yerinde olsam. Media Markt'ta mutlaka dinle derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.