Şimdi Ara

2+1 KOLTUKLU OTOBÜSLER HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER+ FOTOLAR (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
5
Favori
232.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasip olur inşallah, gayet rahat gözüküyorlar.
  • anadolu turizim ile
    2+1 tekli koltukla kocaeline gidiyorum

alternatifi 3 büyük 2 de ufak firma olmasına ragmen
    onları tercih etmemin tek sebebi tekli koltuk kullanabiliyor oluşum

biryere giderken giden tüm fırmalara bakarım
    2+1 otobusu olan varsa kesınlıkle onla gıderım
    dıger fırmaların hıc sansı yok 2+1 olan fırma karsısında
  • Kamil koc neoplan ayak mesafesi az midir 12 13 saatlik yolculuk yapacagimda boyum188 rahat edeblir miyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metanojen

Kamil koc neoplan ayak mesafesi az midir 12 13 saatlik yolculuk yapacagimda boyum188 rahat edeblir miyin

ben 2+1 olarak pamukkaleyi kullanıyorum ve hep 1 noda oturuyorum ön taraf geniş arka tarafı bilmiyorum oralarda geniştir kamilkoçla 1 kere kullandım normal otobüste ondan memnun kalmadım zaten 2+1 otobüsüne bin tarat edersin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 22 Ağustos 2013; 20:15:13 >
  • xCixLandx kullanıcısına yanıt
    trabzona gidiyorum da o tarafta malesef pamukkale yok sizin önerebiliceğiniz bi firma var m?
  • tekli koltuklara kamil koç ve pamukkale de bindim gayet rahatlar kamil koç ta bindiklerimde otobüslerin markasını modelini bilmiyorum deri koltuk vardı tv koltuğu gibi baya genişti tekli koltuktan alacaksam 1 numarayı alırım her zaman hem tekim rahatım yayılıyorum hem müzik dinlerken yolu izliyorum çok keyifli oluyor. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: abavf

quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Üzgünüm. 2+1 koltuklu otobüsleri sevmiyorum. Hiç ısınamadım. Seyahat havasına giremiyorum.

Siz istisnasınızdır büyük ihtimal. Normal otobüste dikine yürüyemiyorsun yan yana yengeç gibi, hostes bile gelip giderken çarpıyor. Çoğu insan tanımdaığı bir insanın 10 cm yanında diz dize 5-6 saat yolculuk yapmaktan hoşlanmaz. Ben fazla parası neyse verir tekliye binerim yalnız isem.

+9854346643

• Dün Mersin VİF ile yine yolculuk yaptım. Hep söylerim bu ülkede en iyi firma bence Mersin VİF. Seç falan hikaye, hemen hemen bütün firmalar ile yolculuk yaptım. Mersin VİF hizmetleri ve kalitesi hiç birinde yok. Tavsiye ederim.
  • En kralı kamil koç üstüne tanımam
  • Nilüfer Blue Bus otobüs usb lerinde 720p bile sıkıntısız çalışıyormuş.
    Peki usb telefon taktığimizda bir virüs bulaşma ihtimali var mı sistemden ? Yani daha önce sayısız usb takıldı.Virüs bulaşmış ise benim belleklere de bulaşır mı ?
  • Merhaba İstanbul-Ankara için 2+1 koltuklu hangi otobüs firmasını önerirsiniz?
  • kutluserhat K kullanıcısına yanıt
    BİLİNİN FİRMALARIN COGUNDA 2+1 OTOBÜS VAR O YOLDA PAMUKKALE ULUSOY NİLÜFER KAMİLKOÇ METRO BENİM AKLIMDA OLANLAR
  • Merhaba. Trabzona gidecekseniz ulusoy'u tercih ediniz. Ulusoy bir karadeniz firması olup kaliteli bir hizmet vermektedir
  • Kamil koç'ta wc'li otobüs var mı
  • kutluserhat K kullanıcısına yanıt
    pamukkale ulusoy varan da wc var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 25 Ocak 2014; 17:08:32 >
  • Hey gidi hey eskiden mercedes 403 lerde sigara içerek seyahat ederdik :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Closer

nilüfer'in araçları çok iyi bu konuda... binmeyenler varsa tavsiye ederim..

kesınlıkle tavsıye ederım yazanemız vardı ve her gelen musterı gayet memnun kaldıgını soyluyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sturmgeist

Hey gidi hey eskiden mercedes 403 lerde sigara içerek seyahat ederdik :D

• Pazartesi Pamukkale 2+1 koltuklu otobüsle istanbula gidiyorum

• setrada 2+1 var mi?
    ayrica Kamil koc un resminin oldugu otobusun markasi ne?
    konu disi bir yorum olcak ama 39 tl'ye ucmak varken artik hic kimse otobuslere bakmiyor gibime geliyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.