Şimdi Ara

2+1 KOLTUKLU OTOBÜSLER HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER+ FOTOLAR (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
5
Favori
232.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostlar önümüzdeki hafta kısmetse ailemle ankaradan istanbula gitmem gerekiyor! 3 kişiyiz 2+1 koltuklu ve kesinlikle wc'li hangi otobüs şirketini önerirsiniz? hem otobüs rahatlığı hemde hizmet açısından değerlendirirseniz memnun olurum. İnsanın aklına ulusoy ve varan geliyor ama yardımlarınız bekliyorum.
  • onzy O kullanıcısına yanıt
    BURDA SEÇENEK BELLİ ZATEN PAMUKKALE VARAN ULUSOY DA 2+1 + WC VAR PAMUKKALEDE DERİ KOLTUK VAR GENİŞ VE RAHAT HEMDE FİYATI UYGUN WCLER BAZEN KAPALI OLABİLİYOR KAÇ KERE DENK GELDİM OTOBÜSTE WC YE GİREMEDİM MUAVİNE SORUYORUM ARIZALI DİYOR BİR KEREDE ÇALIŞAN OLSA ŞAŞARDIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

BURDA SEÇENEK BELLİ ZATEN PAMUKKALE VARAN ULUSOY DA 2+1 + WC VAR PAMUKKALEDE DERİ KOLTUK VAR GENİŞ VE RAHAT HEMDE FİYATI UYGUN WCLER BAZEN KAPALI OLABİLİYOR KAÇ KERE DENK GELDİM OTOBÜSTE WC YE GİREMEDİM MUAVİNE SORUYORUM ARIZALI DİYOR BİR KEREDE ÇALIŞAN OLSA ŞAŞARDIM

dostum cevabın için teşekkurler. çalışmayan WC'ler pamukkalede mi yoksa ulusoy varan'da da mı çalışmıyor?
    ulusoy ve varan firmalari satildi diye biliyorum. O Eski hizmeti ve havayi bulamiyabilirsiniz.
    Pamukkale ve Nilufer galiba eski sahipleri tarafindan isletiliyor. bu iki firmayi daha cok tercih ediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen hafta yolcuğumu ulusoy ile yaptım varanda yer yoktu genel anlamda ulusoyu beğenmedim! wc var denen otobüste wc yoktu ayrıca nonstop olan yolculuğumuz wc olmaması nedeniyle mola verilerek gerçekleştirildi ancak sabah kahvaltısı gerçekten çok iyiydi bu sebeple tercih edilebilir ;) şu bir gerçek otobüs işletmeciliği bitmiş eski hizmet anlayışı maalesef yok eskiden ulusoy varan dedin mi insanlar heyecanlanırdı şimdi tercih edilemez konuma geldi...
  • Ulusoy ve varan satilmadi 2 3 sene önce varan turizm i Ulusoy satin almıştı okdar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Dostum çoğnlukla Varan da oluyor(İRİZAR'lar hariç) çünkü Ulusoy bütün kötü araçlarını Varan a verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutluserhat -- 14 Kasım 2014; 17:43:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutluserhat

Dostum çoğnlukla Varan da oluyor(İRİZAR'lar hariç) çünkü Ulusoy bütün kötü araçlarını Varan a verdi.

kim kim ne verdi bilmemde yolculuk yaptığım ulusoy araçta eskiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onzy -- 14 Kasım 2014; 18:53:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Üzgünüm. 2+1 koltuklu otobüsleri sevmiyorum. Hiç ısınamadım. Seyahat havasına giremiyorum.

Bende 2+1 de seyehat ettim dediğiniz gibi yolculuk havasını bulamadım sanki tur otobüsü gibi mi diyeyim nasıl anlatayım bilemiyorum. Alışkanlık olabilir
  • tercih meselesi ama 2+1
  • hala otobuslemi seyahat ediyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: otuz3

hala otobuslemi seyahat ediyorsunuz

Kusura bakma ama üste para verseler ben uçağa binmem. Hızlı trene de bir kereye mahsus merak için binerim. Veya acelem olursa binerim. Otobüsle seyahati ben seviyorum. Mola vermeleri seviyorum. Uzun süren seyahatleri seviyorum.

Seyahati ne amaçla yaptığına göre değişir.
  • topaz42 kullanıcısına yanıt
    iyide her molada tuvalet parasi istiyorlar
    bende gidip agacin altina dokuyorum

• quote:

iyide her molada tuvalet parasi istiyorlar
    bende gidip agacin altina dokuyorum

Ya ne alakası var. Hadi diyelim ki öyle olsun. Sırf 1 TL tuvalete vermeyeceğim diye neden otobüsle seyahat yerine uçakla veya trenle seyahat edip seyahat zevkime turp sıkayım ki. Ben otobüsü seviyorum aga. Hem de 2+1 olanları değil. 2+2 olanları seviyorum.
    eskiden wc bedavaydi, sonradan parali yaptilar. ayrica trende arka vagonlara gidip cigara yakabiliyrum

• quote:

eskiden wc bedavaydi, sonradan parali yaptilar. ayrica trende arka vagonlara gidip cigara yakabiliyrum

Benim yaşım 45. Ben sigarayı bırakalı 45 sene oldu. Yani sıgara benim için önemli değil. İçmiyorum. Sigara içenler için otobüs çekilmez. Evet. Tren size daha uygun. Veya uçak. Ama YHT'lerde sigara içilen bölüm var mı yok mu, bilmiyorum.
    yok yht istemem. yht ye binecegime 302ye binerim daha iyi. bu arada camlikahveye yakinmisin. orda dukkanimiz vardi posta caddesinde

• setrada 2+1 yapiyor sasirdim. setralarda basamak olur sanirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

quote:

Benim yaşım 45. Ben sigarayı bırakalı 45 sene oldu. Yani sıgara benim için önemli değil. İçmiyorum. Sigara içenler için otobüs çekilmez. Evet. Tren size daha uygun. Veya uçak. Ama YHT'lerde sigara içilen bölüm var mı yok mu, bilmiyorum.

Doğmadan sigara içmeye başladın da doğar doğmaz mı bıraktın sigarayı anlamadım ki

• Sedefci kullanıcısına yanıt
    O mesajın anlamı: Hayatımda hiç sigara içmedim. Tek bir nefes dahi çekmedim.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.