Şimdi Ara

1Mbit Bağlantı 39YTL! (SMİLE ADSL) REKABET BAŞLADI! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
0
Favori
7.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: newmonarch

quote:

Orjinalden alıntı: gouken

arkadaşlar acele etmeyin hemen yaa. durun daha 1 mb e geçiş bile yapmadık. durun iki dakka...bakalım performans nasıl olacak.gerçekten 1 mb i tam anlamı ile kullanabilecek miyiz? hem ne malum başka bir firma da çıkar fiyatı daha da aşağı çeker ya da daha cazip bir kampanya yapar. neyin ne olduğu belli olmadan hemen oraya buraya geçmeyin yav.

Kullanamıcaksınız. Bazen 100 kb/sn ile download yapabiliyorum ama, genelde 60-70 kb/sn. Şu anda yurtdışı sitesinden download yapıyor, 30 kb/sn..

Altyapı yok, ne olacağını merak ediyorumç

Allah Allah,ben 10 gün öncesine kadar 1mbit'dim.ve rapidden 110 ile torrentden ise 105 ile download yapıyordum.Sonradan mı kötüleşti hatlar yoksa download yaparken aynı anda sörf yapmanın da etkisi olabilir.

• rekabet bu olsa gerek. nihayet bu günleride gördük.
  • quote:

Orjinalden alıntı: wildlove

quote:

Orjinalden alıntı: newmonarch

quote:

Orjinalden alıntı: gouken

arkadaşlar acele etmeyin hemen yaa. durun daha 1 mb e geçiş bile yapmadık. durun iki dakka...bakalım performans nasıl olacak.gerçekten 1 mb i tam anlamı ile kullanabilecek miyiz? hem ne malum başka bir firma da çıkar fiyatı daha da aşağı çeker ya da daha cazip bir kampanya yapar. neyin ne olduğu belli olmadan hemen oraya buraya geçmeyin yav.

Kullanamıcaksınız. Bazen 100 kb/sn ile download yapabiliyorum ama, genelde 60-70 kb/sn. Şu anda yurtdışı sitesinden download yapıyor, 30 kb/sn..

Altyapı yok, ne olacağını merak ediyorumç

Allah Allah,ben 10 gün öncesine kadar 1mbit'dim.ve rapidden 110 ile torrentden ise 105 ile download yapıyordum.Sonradan mı kötüleşti hatlar yoksa download yaparken aynı anda sörf yapmanın da etkisi olabilir.

Arkadaş böyle deyince baktım. Rapidden 115kb/s ile stabil dl yapabiliyorum...

• Bu smile olayının altında doğan grubu var... Arkadaşlar bu adama para kazandırmak, bilemiyorum yani... 10 lira fazla olsun %51 i ogere %49 u devlete gitsin daha iyi bence...

Bu adamın memleketi sömürdüğü yetiyor zaten...
  • quote:

Orjinalden alıntı: java

Bu smile olayının altında doğan grubu var... Arkadaşlar bu adama para kazandırmak, bilemiyorum yani... 10 lira fazla olsun %51 i ogere %49 u devlete gitsin daha iyi bence...

aynı, içten içe ben de böyle düşünüyordum. sen dile getirmişsin...
    süperonline resmen uyuyor

quote:

1 MB Aylık 4GB Limitli 29 YTL
    1 MB Aylık 6GB Limitli 39 YTL
    1 MB Aylık 9GB Limitli 49 YTL
    SINIRSIZ 256 KB Aylık 49 YTL
    SINIRSIZ 512 KB Aylık 79 YTL
    SINIRSIZ 1 MB Aylık 99 YTL
    SINIRSIZ 2 MB Aylık 139 YTL
    Aktivasyon Ücreti 29 YTL

ana sayfalarındaki fiyatları.
    bari 4 gb'ı ekleseydiniz ya...

yoksa adamlar adsl'yi salladılar da wi-max'a asılıyorlar

• quote:

Bu smile olayının altında doğan grubu var... Arkadaşlar bu adama para kazandırmak, bilemiyorum yani... 10 lira fazla olsun %51 i ogere %49 u devlete gitsin daha iyi bence...

Buraya da kopyalayıp yapıştırayım.

Şimdi şu var kotalı ADSL kullanan arkadaşlar.
    Eğer ki 1 ayda 10 YTL'lik Divx, MP3 , Oyun ...vs alıyorsanız hiç düşünmeden Smile ADSL kampanyasına geçebilirsiniz.

29 YTL'ye 4 GB nerde ? Sınırsız internet nerde?

Bugün nereden bakarsanız bakın bir divx film 2.5-3.5 YTL
    Oyun deseniz aynı.

Birazcık kemerleri sıkıp 39 YTL'lik sınırsıza geçmenizde fayda var.
    Telekoma kazandırılan paralara yazık günah!

Kotalı arkadaşların Smile ADSL ile sınırsıza bir adım daha yaklaştığını düşünüyorum.
    Kotalı arkadaşlarında katılımıyla P2P'de Türkçe içerik patlaması yaşamayı ümit ediyorum.
    Hayırlısı olur inşallah. :)

Smile ADSL'de de Aydın Doğan Paşamız kazanıyor.

• bu kampanya çok iyiymiş telekoma ödedimiz paralar yeter geçelim toptan smile adsle . Telekomunda aklı başına gelir.Fixlediler 29 ytl ye adsli.40 veririm sınırsız kullanırım Huhukomsu arkadaşın dedigi gibide 50 tane film dizi indiririm. Çıkartırım parayı.
  • beyler şimdi ben smile geçmek istiyorum ama bulunduğum yerde herhangi bi smile abone merkezi veya bayisi gibi bişeyi yok yani onu nasıl yapıcam ?
  • bir kablo internetten ses çıkmıyor. bir hafta içinde ses çıkmassa kablo internet kullanıcıları isyan edebilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: brandnew

bu kampanya çok iyiymiş telekoma ödedimiz paralar yeter geçelim toptan smile adsle . Telekomunda aklı başına gelir.Fixlediler 29 ytl ye adsli.40 veririm sınırsız kullanırım Huhukomsu arkadaşın dedigi gibide 50 tane film dizi indiririm. Çıkartırım parayı.

Kaç "50 tane film" indirirsin bir bilsen.
    256 ile 60 GB indirebiliyorsak gerisini sen hesap et.
    1024 ile
  • quote:

bu kampanya çok iyiymiş telekoma ödedimiz paralar yeter geçelim toptan smile adsle . Telekomunda aklı başına gelir.Fixlediler 29 ytl ye adsli.40 veririm sınırsız kullanırım Huhukomsu arkadaşın dedigi gibide 50 tane film dizi indiririm. Çıkartırım parayı.

şu filmleri hangi siteden indiricez ustam
  • quote:

4 yıldır da telekomun beni sömürdüğü yeter... ben cebime bakarım... nerede daha az para çıkıyorsa oraya giderim. Ne Oger ne Telekom bana aylık 10YTL cebime koymaz... Ama ben cebimdeki 10YTL'yi çıkarmamasını bilmeliyim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaNaLTEHLiKe

beyler şimdi ben smile geçmek istiyorum ama bulunduğum yerde herhangi bi smile abone merkezi veya bayisi gibi bişeyi yok yani onu nasıl yapıcam ?

Hemen Ara: Gülümseten Hat 0212 444 33 75
    Hemen Tikla:www.smileadsl.com
    Hemen Yolla: “ADSL ad soyad telefon no” yaz, 3270’e gönder
    Örnek sms: “ADSL ozer ozbek 02126517783”
    Hemen Ugra: smile shop veya smile adsl basvuru noktalari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow_Shooter -- 3 Ağustos 2007; 18:59:15 >

• smile ı boşverin arkadaşlar ttnet in altyapısını kullanan bi firma

10 ytl için değer mi orası tartışılır ama ( 10 x 12=120 ytl senede )
  • quote:

quote:

şu filmleri hangi siteden indiricez ustam

film indirecek dizi indirecek çok site var meselahttp://www.divxevi.com/index.php meselahttp://www.dizimatik.com/index.php bu sitelere ücretsiz üye oluyosun istedigin kadar film indiriyosun

• quote:

Orjinalden alıntı: shadow_shooter

quote:

beyler şimdi ben smile geçmek istiyorum ama bulunduğum yerde herhangi bi smile abone merkezi veya bayisi gibi bişeyi yok yani onu nasıl yapıcam ?

Hemen Ara: Gülümseten Hat 0212 444 33 75
    Hemen Tikla:www.smileadsl.com
    Hemen Yolla: “ADSL ad soyad telefon no” yaz, 3270’e gönder
    Örnek sms: “ADSL ozer ozbek 02126517783”
    Hemen Ugra: smile shop veya smile adsl basvuru noktalari

sitesini biliyorumda yani site üzerinden smile ağlatabilir miyim herhangi bi dilekceye veya foruma gerek varmı ? çünki smile shop yok

• Sizler geçin bakalım bende zsizleri bekliyorum smile nasılmış
  • ya ben telekoma 36 ytl bağlantı ücreti ödedim(k)...
    bu simile adsl 29 ytl aktivasyon ücreti istiyor. gelene gidene aktivasyon mu vereceğiz yaw?
  • vay be nu bolluk nerden geliyo böyle
  • quote:

Orjinalden alıntı: exxxplorer

ya ben telekoma 36 ytl bağlantı ücreti ödedim(k)...
    bu simile adsl 29 ytl aktivasyon ücreti istiyor. gelene gidene aktivasyon mu vereceğiz yaw?

Yeni port alınırken ne yazık ki öyle... 49YTL bağlantı ücreti verdiğimiz zamanları da hatırlıyorum... Bence aktivasyon 19YTL falan olmalı. 29 bile çok...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.