Şimdi Ara

1e1: PS Vita'yı İnceledik! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
3
Favori
66.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Oncelikle bu guzel incelemeden dolayi tesekkur ederim. Benim bir sorum var. Videoda bahsettiginiz gibi amerika fiyatlari buraya gore cok ucuz.(bkz:TR fiyati 799 TL USA da ise 249.99$) Soruma gelecek olursak ben online oyun saglamadigi icin 3G ozelligini gereksiz goruyorum. Bu yuzden Wi-Fi versiyonunu almayi planliyorum. Eger USA dan Wi-Fi li surumunu alirsam her hangi bir sorun yasar miyim ? Birde ileride gelecek TR menu ve TR PSN den yararlanamama gibi bir sorun yasar miyim ?
  • 1.30 saatin tamamını izledim.
    alıp almama konusunda kararsızdım.
    karar verdim almıyorum.
    çok teşekkürler inceleme için.
  • çok güzel inceleme olmuş bir buçuk saat sıkılmadan izledim
  • yıl 2012 olmuş hala oyun konsoluyla telefonu kıyaslayan adamlar var ortalıkta.
  • merhaba ben mesut çevik

güzel video
  • hayatta alacağım en son alet bu olsa gerek
  • güzel filmi

8/10
  • beş para etmez bir cihaz takoz diyebiliriz
  • Müthis bir inceleme olmus ve dovus oyunu superdi
  • izlenmiyor !!! pc den açamadım bile...
  • düşük netli olanlar izlemek için sd versiyonunu seçin daha hızlı yükleniyor hd versiyonuna göre.
  • İzledim bende almamaya karar verdim
  • şu siyah ekrandaki lekelerden de bahsedilseydi..
  • Sony kaç para verdiyse VSC de burasıda Vita reklamından geçilmiyor.
  • erdinç in elinde çok saglam kalmaz o cihaz nasıl bir kullanımdır o
  • Güzel Bir İnceleme Teşekkürler Ama Mesut Abi Ps Vita'yı Tavsiye Etmekle Hata Ettin. Pişmanda Oldun Sonradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saim PEKACAR -- 1 Mart 2013; 21:34:08 >
  • İnceleme gayet iyi olmuş…ps vita nin bana göre oyun konsolu olarak on numara eksikleri olmasına rağmen…multimedya bakımından klasik tüm cihazlarda olduğu gibi video formatlari ve flash destekleri maalasef yok… oyunda önemli seylerden biride konuşma oyun ici ve oyun dışı.…bunu basarmış ama cihaz olarak blutood U desteklememizi gayet kötü bir durum...ben sahsen blutood kulakliklari tercih ediyorum… anlaşılan korsanın önüne geçilmesi ve Store bagli kalınacak download lar yapılması gerek…Yinede iyi ve pahalı cihaz…tüm oyunculara hayırlı olsu…. Dipnot olarak ps nin el konsolunun yerini hiç birşey tutmaz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnceleme güzel olmuş emeğinize sağlık.
    Birde ben bu güne kadar videolarda tek bir defa dışında hiç sorun yaşamadım o sorunda flash playerla ilgili idi güncellenince sorun kalmadı.
    Videoların youtube taşınması kadar anlamsı bir öneri olamaz Mesut Bey zaten açıklamış ama birde ben yazayım, Videolar yayınlanınca sitenin ziyaretçi sayısı tavan yapıyor ve sitenin ziyaretçi sayısı artıyor ve site bu sayede istatistiklerde rakiplerinden önde olabiliyor, ikinci konu ise reklam video içerisine reklam yerleştirilir DH yine reklam yayınlar ama bu kadar emek verilen bir video youtube konulduğu zaman youtube kendi reklamlarını gösterecek dolayısı ile DH nin cebine hiç girmeyecek bir para kazanılacak DH videoları üzerinden.
  • evet arkadaşlar artık videolar youtubeda yüklenmeli ben sahsen indirdikten sonra izlemeyi seviyorum (ki yurtta kalıyorum ve internet sıkıntılı hemde cok tarayıcıdan izlemek zor hatta imkansız burada bir çok kişi benim gibidir) anlamadığım veya kaçırdığım yeri hemen geri alıp tekrar izliyorum maaalesef tarayıcıda bunu yapmak yavaş bağlantıda çok sorun ayrıca indirirken devam etme de yok olsa eyvallah hem kaliteyi de arttırabiliriz bu sayede biraz karışık oldu ama ne demek istediğimi anlamışsınızdır.
  • Bir iPhone degil tabiki.
    Şaka şaka. iOSa göre veya androide göre cok daha başarılı oyunları var. Ps3 cebinizde diyebilirim. Zengin kontrol çeşitliliği, tasarım, arayüz ve update destegi hoşuma gitti. Oyunlar cok pahalı da olsa gercekten parasını haleden oyunlar. Şahsen 1000 tl biriktirip almayı düşünüyorum. Fifa ve uncharted a bayıldım.
    iPad 3ün de ps vitaya göre güzel bir donanımı var fakat iOS tarafındaki uygulamaların veya oyunların yeni ipadin ekran çözünürlüğü dolayısıyla ps vitadan daha iyi olacağını düşünmüyorum. Olsa bile ps vitadaki fiziksel kontrollerin üstünlüğü var. Appleinda oyun konsolu çıkarmayacağını bilmiyoruz daha. Çıkarırsa iyi rekabet olur. Apple yuzunden Sonyden daha iyi cihaz çıkar.
    Ps vita gercekten alınası bir cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrioVentus -- 11 Mart 2012; 14:46:41 >

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.