Şimdi Ara

1e1 Haber: Yepyeni Teknoloji Programı 17 Şubat/12 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
33.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Multiplayer Oynamaya çalışıyorum ama SinglePlayer çok oynuyorum.
  • süper video olmuş...
  • mrb tekkişilik mot genelde oynadığım
  • Şu videoyu neden youtube gibi bir siteye yüklemezsiniz anlamam. Sunucularınız yavaş zaten. Dailymotion filan kullanın..
  • Hiç sıkılmadan kaç dakika kaldı diye bakmadan izlediğim ender şeylerdensiniz...
    İyiki varsınız DH ve BSC
  • yaw bide şu videoları youtube üzerinden yayınlarsanız daha güzel olur dolması 20 dk faLan sürüyor :)
  • elinize saglık yeni nesil konsolların cıkacagı cok güzel haber
  • Orijinalden alıntı: badboy3304

elinize saglık yeni nesil konsolların cıkacagı cok güzel haber.sadece Singleplayer oynarım
  • Sonda ki video ya keşke alt yazı koysaydınız !!!
  • Eğlenceli doyurucu ve kaliteli her zamanki gibi çok iyi bi ikilisiniz aynen devam !!! :)
  • Mesut Çevik ve Erdinç İyikul dostlar sesimi duyuyor musunuz ? Sitenin video oynatıcısı yetti artık. Ne doluyor ne takılmadan oynatıyor. Her videoyu idm aracılığı ile indirip izliyorum. Artık büyük video sitelerinden birine geçin ve videolarını oraya upload edin hemde donanımhaber channel diye bir kanalınız olur orada youtube özellikli her cihazdan ulaşırız. Hiç mi kullanıcılara kulak vermiyorsunuz? Çok ayıp ediyorsunuz. Bu kadar başarılı videolar çekiyorsunuz fakat izlemek çok zor. Burada bizden çok siz kaybediyorsunuz.

Üstelik forum çok ağır özellikle netbooklar da gezmek çok zor.

Birde 1 e 1 videosunun sonunda ki psp tanıtım reklamına türkçe alt yazı ekleseniz bir şeyler anlamış oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Virtual Reality -- 20 Şubat 2012; 23:59:25 >
  • Süper olmuş, yine dolu dolu ve bir solukta izledim, teşekkürler. Bu arada madem istediniz söyleyelim, ben şahsen single'da daha çok vakit geçiriyorum. Bu arada ben de PS3'ü sattım, şimdilik PC ile gidiyorum, ama ne zaman ki yeni konsol çıkar ben yine back to console gaming
  • Her şey iyi güzel de "ciırs of var" nedir yahu? :)
  • On numara program olmuş, ellerinize dilinize sağlık...
    Çoğu komedi film ve dizilerinde bile bu kadar gülmedim valla. :)
  • Yine süper bir program olmuş. Beğenerek izliyorum. Bu arada ankete keşke beğendiğim oyunların orjinalini alırımı değilde. Multiplayer oyunların orjinalini alırım seçeneğini ekleseymişsiniz :). Beğendiğim multiplayer oyunların rus keyini alırım falan :D:D
  • iyi ki varsın donanım haber
  • Benimde tek kişilik oyun tercihimdir
  • Single
  • Ne kadar iyi single oyun yapsalarda bilgisayara karşı oynama düşüncesi pek keyifli değil multiplayerda her oyun aynı mapta aynı ekipmanlarla geçse bile zaman içinde sizi şaşırtacak şeyler oluyor kazanmak veya kaybetmek birbirine yakın değerlerde ve buda ayrı bir keyif katıyor. Singleda geçemediğiniz bir yeri defalarca oynayıp en sonunda yapay zekanın haraketlerini ezberleyip keyif almak pek olası değil. Multiplayer temeldir. multiplayer candır. Tek kişilik oyun ise bence üstün animasyon, senaryo ve kurgu ile oyuncuları multiplayer için heycanlandırır. Tabiki oyuna para vermem diyenler tek kişilk modu seçer ancak eğer maddi bir sıkıntı yoksa herkes multiplayer seçer.
  • Yenisi gelsin artık. Müptelasıyız bekliyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.