Şimdi Ara

1e1 Haber: Yepyeni Teknoloji Programı 17 Şubat/12 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
33.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine dopdolu bir Program olmus.Hic SIKIlmadan izliyorum bu programi.1 hafta hicbir teknoloji haberini okumasada insan bu programla hepsinden haberdar oluyor.

Bu arada bir önerim olacak.
    Program sonlarinda verilen Videolar gercekten cok güzel oluyor.
    Bunlari Türkce altzayili olarak yayinlarsaniz eminim ki kalite cok daha artacaktir.

Dikkatimi cekenler;

Sony 50 Milyon dolar ayirmis Pazarlama bölümüne SIrf Vita icin.Ama Almanyada simdiye kadar sadece 1 kere Vita reklami gördüm TV'lerde.Alet'in cikisina cok az bir süre kaldi ama Reklam neredeyse yok..
    Bu isi en iyi yapan (Reklam)Firma bence Nintendo ve Microsoft..
    Nintendo 3DS Tv reklamlarinda hala Cok SIKI sekilde gösteriliyor.Ve piyasaya cikmadan 1-2 ay önceden gösterilmeye baslanmisti.

Son olarak ;
    Withney houston ölüm haberini verirken Mesut cevik gülüyordu:(
  • single player olmadan kutulu oyun mu olur yahu şimdi bi de indirmişler 4-5 saate hayatta almam o oyunu ben online oyun oynamam hiç çünkü insanın işi oluyo gücü oluyo zaman buldukça takılıyorum bazen 8 saatlik bi oyunu 20 dk 20dk oynayarak bitirdiğim oluyor ve ben böyle zaman buluyorum ancak yani single player işini azaltmak yerine arttırmaları lazım ki ben de gidip alayım oyunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: artcraft35

akıllı prize ucu açık bir kablo bağlayıp elimize değdirsek eliktirik çarpar mı ? niye böyle yapıyorsun sen şizofrenmisin diyebilirsiniz fakat kazayla bazen bir şekilde elektirik çarpabiliyor kolay yoldan bir soru sordum sadece

çarpmaz güzel kardeşim kendine barkod vurup tanitman lazım
  • zevkli bi 47 dakkaydı... süpersiniz!!!
  • Keyifle izledim. Program çok güzel.
  • elinize saglik
  • Sayın Mesut ÇEVİK ve donanımhaber yetkilileri.. Size bir öneride bulunmak istiyorum ve bu konunun çok önemli olduğunu düşünüyorum.. Her ürün kategorisinde bir sürü özellik vs. tüm forumlarda tartışılıyor ve bilgi kirliliğine yol açtığını düşünüyorum..
    Mesela Televizyon konusunda, pc ekran kartlarını nasıl detaylı anlatıp karşılaştırıyorsunuz, yeni bir yayın formatı oluşturarak, insanları doğru bilgilerle bilgilendirerek tv nin panel, işlemci, yazılım, kontrast oranı, tepki süresi vs.. bizlere sunmanız mümkün değil midir..?

Bilgilerinize arz olunur..
  • erdinç ve mesut abi lütfen MAX PAYNE 3 içinde birebirde konuşmanızı istiyorum LÜTFEN!!!!!!!!!
  • HD sürüme geçemiyorum, bir sorun var galiba...
  • biraz uzun bir video olmuş sanki :)
  • Elinize saglik
  • Single player tercih ediyorum. Ama tüm oyunları bana ücretsiz hediye de etseler single player'ı tercih ederim. Br oyunda en çok önem verdiğim şey hikaye.
  • Single mode olmazsa oyunlar oynanmıyor gerçekten bi kere multiplayerdan zevk almak için karekterleri sevecek veya nefret edecek kadar iyi tanıyabileceğiniz bir senaryo olması gerektiğini düşünüyorum, video çok güzel teşekkürler
  • cok tesekkurler ......
  • Dizi izler gibi her hafta çayımı kahvemi alıp oturup izliyorum :) teşekkürler.
  • Çok keyifli bir tartışma olmuş özellikle ocz süperdi :D
  • Singleplayer oyun özellikle bir fps oyununda bir film gibi işler call of duty bitirdiğimde bir aksiyon filmi izlemiş kadar olurum hatta o sinematik sahnelerde duygulandığım bile olmuştur fakat böyle güzel bir single player bitirdikten sonra bu oyunun multiplayer olarak arkadaşımlada oynayabilmek isterim. Kısacası singleplayer önemlidir.
  • valla keyifle bastan sona seyrettim cok keyifli bir sohbetti.
  • Donanımhaberin acilen başka bir forum formatına geçmesi gerek. Yeter artık videolar takılıyor donuyor. Ben her video yu indirerek izlemek zorundamıyım. Hem masaüstü pc hem netbook ile giriyorum siteye her ikisinde de videolar takılıyor. Üsteli netbook ile bu forumda gezmek çok sıkıntı hiç bir forumda sıkıntı yokken bu forum niyeyse kasıyor.

Şimdi indiriyorum videoyu indirmişken de hd indirip tv de izliyorum. Teknolojide geri kalmış Türkiye de Mesut Çevik ve Erdinç İyikul sayesinde bir nebze olsun keyif alıyorum. İyi ki varsınız.
  • Introda Karadeniz kara parçası olarak gözüküyor fena fail :D
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.