Şimdi Ara

1e1:Haber 'Kafein etkili teknoloji programı' video şov (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
1
Favori
41.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Online oyunlarda küfür olayı çok fazla çoğuda çocuk zaten medal of honoru 4 gözle bekliyorum en sevdiğim oyun diyebilirim iyi bi inceleme olmuş tebrikler.
  • Allah aşkına şu video oynatıcıyı yenileyin.
    Sürekli takılıyor sorun bende diye düşündüm.
    Videonuzu gidip dailymotion ve youtube yükledim orda takılma olmadı ama tr.stream.donanimhaber.com dan gelen videolar çok yavaş yükleniyor buna bir çare bulun.
    Ve kalite kısmı seçimden sonra kaybolsa güzel olur epic game röpörtajında bazı altyazılar tam o kısma geliyor. Ayrıca uzun videolarınız iphone dan görüntülenemiyor ama oysa ki dailmotionda çalışıyor.
    Küfür olayı var ama biz o olayın üstesinden geldik susturma oylaması açıyoruz küfür eden kişi oyun boyunca konuşamıyor bir daha :)
  • bu kadar berbat bi video oynatıcısı olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeufeL-07

Mesut Çevik ve Erdinç İyikul Hahaha çok güldüm . Alemsiniz . Güldürdünüz beni gece gece. Tamam iyi bi donanım parçasına iyi bi para verdikten sonra kutusunu koklayıp kitapçığını 2 3 defa okumuşluğum olmuştur hd5970 gibi gtx 590 gibi efsanevi kartlara faiş rakamlar ödediğimde ama başka çağrem olmadığından. Gidipte 30 tl ye oyunun keyini almak varken 200 tl veripte kutuyu koklayıp kendinizi avutmak gerçekten enayilikten başka birşey değil :). Tabi bu benim nacizane fikrim. Kutu koklayanlara saygım sonsuz :)

Gelelim küfür meselesine. Küfür etmek argoda olsa , gerçekte olsa çok çirkin birşey geliyor bana. Geçen gün battlefield 3 de brezilya serverinde jet le baserape yaptım diye türkün birisi ana avrat dümdüz gitti. Daha baserapenin ne olduğunu bile bilmiyordum . Küfürleşmeden sonra öğrenmiş oldum. Ama başkada karşılaşmadım. Şuanda seviyeli gidiyo bf3 ortamım.

Seviyeden bahsediyorsun, ama gelip kutulu oyun alanlara "enayi" diyerek bahsettiğin seviyeyi barındırmayan bir ithamda bulunuyorsun... İnsanlara hakaret etmek fikir sunmak değildir, arada ince olmayan kocaman bir sınır var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 15 Nisan 2012; 1:04:35 >

• İyi hoş videolar hazırlıyorsunuz, ellerinize sağlık ama insanlar rahatça izleyemedikten sonra ne anlamı var? Ben de yurt dışından izlemeye çalışıyorum ama maalesef imkansız! Bazı arkadaşların dediği gibi indirip izlemeyi denedim ama yine nafile, indirme hızı çok yavaş. Sunucunuzun upload hızının düşük olduğunu düşünüyorum zira ne Türkiye'deki başka sitelerde ne de diğer yabancı sitelerde sorun yaşıyorum. Siz lafı benim internet bağlantıma getirmeden önce hemen şunu belirteyim ki internetten film kiralama servislerini aktif olarak kullanan biri olarak tüm hd içerikleri kesintisiz olarak izliyorum ve kota gibi bir kısıtlamam da yok.

Umarım her hafta videolar altına yazılan bu şikayetleri göz önünde bulundurur ve problemleri çözmek adına gerekli adımları atarsınız.
  • Cs de wall yasaklandığı halde 2 el üst üste head shot atıyorum adam wall diyip küfür edip banlıyo veletlerede adminlik verilmemesi lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: slicer

İyi hoş videolar hazırlıyorsunuz, ellerinize sağlık ama insanlar rahatça izleyemedikten sonra ne anlamı var? Ben de yurt dışından izlemeye çalışıyorum ama maalesef imkansız! Bazı arkadaşların dediği gibi indirip izlemeyi denedim ama yine nafile, indirme hızı çok yavaş. Sunucunuzun upload hızının düşük olduğunu düşünüyorum zira ne Türkiye'deki başka sitelerde ne de diğer yabancı sitelerde sorun yaşıyorum. Siz lafı benim internet bağlantıma getirmeden önce hemen şunu belirteyim ki internetten film kiralama servislerini aktif olarak kullanan biri olarak tüm hd içerikleri kesintisiz olarak izliyorum ve kota gibi bir kısıtlamam da yok.

Umarım her hafta videolar altına yazılan bu şikayetleri göz önünde bulundurur ve problemleri çözmek adına gerekli adımları atarsınız.

Sorunun upload hızında olmadığını düşünüyorum çünkü sorun yaşayanlar kadar hiç sorun yaşamayanlar da mevcut. Ben de şansa bu sorun yaşamayanlardan biriyim. Gerek HD, gerek SD kalite olsun, hiç takılmadan videoları izleyebiliyorum. Ancak buna karşın birçok kişi Youtube videolarını hızlı izlerken bazen sorun yaşıyorum (ki onu da çoğunlukla cookie'leri temizleyerek aşabiliyorum).

Muhtemelen yazılımsal bir problem var. Sorun yaşayanların feedback vererek sistem bileşenlerinden internet tarayıcılarına, kullandıkları internet paketlerinden antivirüs programlarına kadar ayrıntılı bir database oluşturulabilirse sorunun çözümü kolaylaşır diye düşünüyorum.

• Sevgili Mesut ve Erdinç abiler Crysis ile ilgili düşüncelerinize ve yorumlarınıza kesinlikle katılmıyorum ikinci kere bunu vurgulayarak dile getiriyorsunuz ve inanın hiç hoş görülüp duyulmuyor. Belirtmek isterim ciddi rahatsız etti bu üslubunuz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

quote:

Mesut Çevik ve Erdinç İyikul Hahaha çok güldüm . Alemsiniz . Güldürdünüz beni gece gece. Tamam iyi bi donanım parçasına iyi bi para verdikten sonra kutusunu koklayıp kitapçığını 2 3 defa okumuşluğum olmuştur hd5970 gibi gtx 590 gibi efsanevi kartlara faiş rakamlar ödediğimde ama başka çağrem olmadığından. Gidipte 30 tl ye oyunun keyini almak varken 200 tl veripte kutuyu koklayıp kendinizi avutmak gerçekten enayilikten başka birşey değil :). Tabi bu benim nacizane fikrim. Kutu koklayanlara saygım sonsuz :)

Gelelim küfür meselesine. Küfür etmek argoda olsa , gerçekte olsa çok çirkin birşey geliyor bana. Geçen gün battlefield 3 de brezilya serverinde jet le baserape yaptım diye türkün birisi ana avrat dümdüz gitti. Daha baserapenin ne olduğunu bile bilmiyordum . Küfürleşmeden sonra öğrenmiş oldum. Ama başkada karşılaşmadım. Şuanda seviyeli gidiyo bf3 ortamım.

Seviyeden bahsediyorsun, ama gelip kutulu oyun alanlara "enayi" diyerek bahsettiğin seviyeyi barındırmayan bir ithamda bulunuyorsun... İnsanlara hakaret etmek fikir sunmak değildir, arada ince olmayan kocaman bir sınır var.

Enayiyi hakaret olarakmı algıladın ? Bravo ! Enayi arapçadan gelme enai nin bugünkü karşıtıdır . Anlamıda kandırılması kolay mağrur dur arkadaşım. Neyse önemli değil.

• çok güzel bir bölüm olmuş yine devamlı takip ettiğim bir diziymişcesine çıktığı gün çayımı çerezimi alıp oturup keyifle izliyorum yine elinize sağlık
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

quote:

Enayiyi hakaret olarakmı algıladın ? Bravo ! Enayi arapçadan gelme enai nin bugünkü karşıtıdır . Anlamıda kandırılması kolay mağrur dur arkadaşım. Neyse önemli değil.

TDK'nın açıklaması:

Enayi: 1. sıfat, argo Fazla bön, avanak, et kafalı, budala.

Gördüğün gibi karşılıkları da bir başkasına söylendiğinde hakaret kabul edilecek sözcükleridir. Aklına gelebilecek bütün hakaretlerin açıklaması aynı mantıktadır. Senin mantığından gidersem ben de bütün hakaretleri, hatta küfürleri bile "biyolojik bir olgu", "bir meslek türü", gibi açıklamalarla masum gösterebilirim. O yüzden laflarımıza dikkat etmekte yarar var.

• @Erdi Özüağ

Tabletin Toshiba galiba hocam, biraz içerledin Android konusunda gibi geldi de =)
  • Küfür mevzusuna çok iyi değinmişsiniz. Bundan bende çok şikayetçiyim. Facebook olsun youtube olsun çok basit insanlar var. Acaba bu insanlar real hayatlarında nasıl davranıyor. Yahu facebook hesabımı sildim bu tür olaylar yüzünden artık o ortamda bile kalmak istemiyor insan.
  • Commodore64 ve amstrad bilgisayarları ile büyüyen atari gençliğinden biri olarak üzüldüm bu habere....topragı bol olsun
  • kaçkar karadeniz tv de haberler başlayınca 1e1 videosu sandım... aynı jenerik müzikle başlıyor :D
  • Sıkıntı upload hızından ziyade sitenin video oynatıcı eklentisin den kaynaklı gibi gözüküyor. Zira hd kalitede takıldığı gibi düşük kalitede de takılıyor. Takılmadan ziyade donuyor ve yuvarlak çark sürekli dönüyor ama sayfayı yenile yapmadan video bir daha ilerlemiyor. Yenile yapınca da genelde yüklenen kısım boşa gidiyor.

Ben daha düşük upload çıkışlı sitelerden ve forumlardan gayet güzel bir şekilde video izliyorum. Ama dh a gelince 5 videonun 3 ünde takılma söz konusu oluyor. O yüzden genelde bilgisayara indirme yolunu seçiyorum.

Ben ısrarla sitenin medya oynatıcı eklentisinde tutarsız bir sıkıntı olduğu kanısındayım. Özellikle uzun videolarda daha fazla kitlede sorun çıkarıyor.

Ha bunu düzeltirler düzeltmezler bilemeyiz. Belki dh yazılımcıları mevcut video oynatıcıdan vazgeçmek istemiyorlar. Videolarımızı youtube a yüklemeyiz o kadar emek veriyoruz sadece bizim sitemizden izlensin diyorlar. Tamam o konuda haklılar. Sunucularımızı yeniledik upload hızlarımızda iyi diyorlar. Tamam onada eyvallah peki ya sitenin-forumun video oynatıcı eklentisinde bir sıkıntı olabileceği hiç mi akıllarına gelmiyor?

• Vay anasını bravo bi laftan bunları çıkartıp , benide kutulu oyun alanlara hakaret ediyorsun diyede yargıladınya helal olsun. Herkes alıp kutusunu koklamakta özgür . Ben birşey demiyorum lütfen uzatıp durma artık.
  • millete enayi digen arkadaşım sen konuyuyu baştan kaçırmıssın haberde geçen cd leri kutulu yada kutusuz almak degil psn den veya xboxlıve dan yada cd yi satın alma tercihlerinden bahsediyorlar sen kalkmış yok 200 tl yok 30 tl zaten fiziksel veya digital olarak temin etmenin arasında bir fiyat farkı oldugunu mu duşunuyorsun bence saçmalamıssın özür dilemen lazım.
  • kufur olayi neyazikki var sadece Turkiyede degil butun dunyada cok yaygin bunun cozumu kendi arkadaslarinla gercek dunyada tanidigin arkadaslarinla oyun oynamaktir. Ozellikle +30 oyuncular bu yolu izlemekte.

Vitanin bellekli versiyonunu bekliyorum bukadar tekpi olduktan sonra ileride bellekli versiyonlar cikabilir. yukleme sureleri cok ca sikici cunku bunun disinda cihaz olagan ustu oyun acisindan

edit: orjinal oyun hakkinda arkadaslar orjinal oyun ilk ciktiginda fiyati cok pahali olur ben sahsen ilk ciktiginda oyunu alip oynamiyorum cok degil bir iki ay sonra fiyatlar ucuzlar orjinal bir oyuna 30 - 50 tl fiyat verip alabiliyorsunuz hemde orjinal alinca oyundan daha cok zevk alirsiniz keske pc oyunlarinin 2 el forumu olsa DH de ikinci el piyasasi maaliyeti paylasmaktir herkes alis satista kucuk bir zarar eder

Ve bence oyun mutlaka kutulu olmali 2. elde satilabilir olmali veya cok begenirsen saklanabilir olmali bunun disinda streamdan cok cok ucuz olursa o zaman orjinal oyun alinmali unutmayalim teknolojiye verdegimiz her dolar cari acik olarak bize geri donuyor dovizin fiyatinin artmasinda pay sahibi oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayal3t80 -- 15 Nisan 2012; 18:57:33 >

• Bence Crysis 3 gelmez. "Yeni Crysis" gelir.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.