Şimdi Ara

1e1:Haber 'Kafein etkili teknoloji programı' video şov

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
1
Favori
40.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 130
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 gün 14 saat 37 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 695
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 130
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • DH Misafiri (15 mesaj) musAKka (9 mesaj) Speed-Step (4 mesaj) joven (4 mesaj) Neverwinter81 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (71 mesaj) (2 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> 1e1:Haber 'Kafein etkili teknoloji programı' video şov
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    691 Mesaj
    cok güzel haftasonunu 4 gözle beklediğim bi program elinize salık cok tesekkürler
    |
    |
  • Yarbay
    2756 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

HD versiyonu 1 saat sonra yayında olacak. Düşük kaliteli versiyon ise video yayına girdikten 30 dk sonra aktif oluyor.

12 saat geçmiş hala HD açılmıyor...
    "Kafam cam kırıklarıyla dolu doktor. Bu nedenle beynimin her hareketinde düşüncelerim acıyor anlıyor musun? Bütün hayatım boyunca bu cam kırıklarını beyin zarımın üzerinde taşımak ve onları oynatmadan son derece hesaplı düşünmek zorundayım..."
    "Kelimeler, albayım... Bazı anlamlara gelmiyor!" (Tehlikeli Oyunlar~Oğuz ATAY)

• Haber Editörü
    269 Mesaj
    online oyunlarda özellikle iyi bir oyuncuysanız hergün küfürle karşılaşırsınız. Ankette hayır diyenler ya küfürün sözlü taciz olduğunu bilmiyor ya da yalan söylüyor.
  • Misafir Üyelik
    66386 Mesaj
    50 liraya xbox kolu nerede satılıyor. Kablolu kablosuz farketmez. Bilen biri var mı ???
    |
    |
  • Teğmen
    211 Mesaj
    50-60 liraya xbox360 kolunu nereden alabilirim ??? Kablolu kablosuz fark etmez.
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    66386 Mesaj
    Mesut abi bilgisayarını yenilemiş galiba hayırlı olsun:)
    |
    |
  • Teğmen
    134 Mesaj
    anneme dedim ki;mısıri patlattunmi?odama geturdunmi.1e1 başlayi sen bunu unttunmi :D
    |
    |
    işlerinizde başarılar dilerimmm.........bir sevdiğim filmi nasıl bekliyorsam bunuda o keyifle bekliyorummm
    |
    |
  • Misafir Üyelik
    164352 Mesaj
    Erdinç İyikul'a bayılıyorum, harika anlatıyor üstad!!!
    |
    |
    191 Mesaj
    sinir oldum HD video açılmıyor :(
    BU 45 DAKİKABİRAZ UZUN GİBİ GELDİ BANA...

bUNLARI BÖLÜMLERE AYIRSAK MESELA OYUN OLSUN DONANIM OLSUN YAZILIM OLSUN TELEFON OLSUN VS. VS. DİYE 10 AR DK LIK ÇOK DAHA VERİMLİ OLUR BENCE:)
  • Çavuş
    72 Mesaj
    Merhaba;

Video izledikten sonra bunu yazmak istedim. Online oyunlardaki tacizlerden küfürlerden bahsettiniz. Ben yaklaşık 6 senedir online oyun oynayan biriyim ve bu 6 senede bu tacizleri küfürleri edenlerin %60-75 inin 9-18 yaz arasında olduklarını gördüm. Çocukları etkiliyor çocuk istismarı var diyorsunuz ancak bu istismarı yapan büyük ölçüde 9-18 yaş arası daha dünyanın farkına varamamış hayatı kavrayamamış geç kesim. Tabi bu benim düşüncem ve kendi gözlemim bu gözlemi sadece Türk oyuncularda yaptım yabancı oyuncularla pek ilgilenmem. Böyle bir şeyi engellemenin tek yolu bana göre online oyunlara 18 yaş sınırının getirilmesi.

18 yaş altındaki genç kesim gerek ergenlik sorunları gerekte çevresel etmenlerden etkilenen bireyler eğer Türkiyede bu tip bir durumun önüne geçilmeye çalışılacaksa 18 yaş altı kişilere online oyun oynatmamak gerek diye düşünüyorum. Bu nasıl yapılır bilemiyorum ancak bana göre bu yapılmalı.

Videonuz için teşekkür ederim ve şunu belirtmek isterim 18 yaşından küçüğüm ben küfür etmiyorum diyen arkadaşlar olabilir ancak benim gözlemlerim bu yönde umarım sürçülisan etmemişimdir. İyi günler, iyi forumlar dilerim.
    |
    |

• Misafir Üyelik
    66386 Mesaj
    Nokia Lumia 800 Smartphone Almanya fiyatı 409,49 euro.
    |
    |
  • Çavuş
    44 Mesaj
    evt oyunlarda çok taciz yada dolandırıcı var point blank oyuncusu olarak adamı vuruyom anna bacı gidiyo vende boş duramıyom
    |
    |
  • Binbaşı
    1003 Mesaj
    Her zamanki gibi çok güzel olmuş..
    |
    |
    Yurt dışı çıkışlarınızda bir problem mi var şayet ben İngiltereden 10mbit ile yarım saatte bir kaç dakika izleyip gene videonun download etmesini bekliyorum.

Bunun dışında başka Türk web sayfalarında/videolarda problem yaşamadığımdan sormak istedim.
    |
    |
  • Yarbay
    2113 Mesaj
    lost planet 3 ten haberim yoktu çok severek oynamıştım ama 2 oyun kötüydü gerçekten tşkler
    |
    |
    Bu video da çok güzel ve eğlenceli.Artık moboton film dizilerden sıkılmış gibiyiz.Alternatif videolar daha çok ilgimi çekiyor.Ancak bir sıkıntı şu ki bu videoyu mutlaka cuma gece 11 e kadar yetiştirilirse çok iyi olur.Çünkü zevkle izleyebiliyoruz.Ancak geç kalırsa sabaha kalıyor hatta bazen bir hafta sonra izliyorum

Yeni programlar güzel gerçekten.Ancak dallar genişlerse iyi olabilir.
    |
    |
    |
    |
  • Çavuş
    63 Mesaj
    hah gene metin2
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Bitcoin
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,262
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.