Yüzbaşı
30 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar sistem çalışıyordu sorun yoktu bugün sistem kapalıyken kırmızı yanan power ışığının yanmadığını fark ettim fişi takıp çıkardım ama olmadı decodere enerji gelmiyor sorun ne olabilir ?

Merhaba arkadaşlar mining yapıcam 2 adet msi rx 5700 olucak kasanın içinde kartlar serin olması lazım kasanın içi ona göre fiyat performans ürünü istiyorum power supply olmasın içinde.
700 TL FSP Hydro G 850 Serisi 80Plus Gold 850W Full Modüler Power Supply buldum.
Merhaba arkadşalar laptop alıcak bir yakınım bende sizlere danışmak istedim.Günlük kullanım ve dayanıklı olsun arkaya bakmayalım teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar monitörüm bozuldu o yüzden monitör aramaya başladım max 1800 TL ye oyun odaklı bir monitör bulmama yardımcı olur musunuz?
Merhaba arkadaşlar 2500 TL kadar laptop önerir misiniz. Kullanım amacı dükkanda siteye foto felan yüklenecek müzik dinlemek için bu şekilde.
Merhaba arkadaşlar 2500 TL ye kadar laptop önerir misiniz. Kullanım amacı dükkanda kullanılacak siteye fotoğraf yükleme felan müzik dinleme yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Merhaba arkadaşlar uzun süredir kullandığım psu ses sorunu yüzünden değiştiricem mümkünse sessiz çalışan psu önerin.
Merhaba arkadaşlar masam eski ve kötü idi bende karbon fiber kapladım ortaya böle bişey çıktı.

Merhaba arkadaşlar, 3000 tl android telefon önerisi bekliyorum sizlerden, benim aklımda olan, asus zenfone 5 fiyatıda makul teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar Güncel sistemimi yükselticem.
Anakart, ram,işlemci gerekli olan parçalar f/p ürünü tavsiye ederseniz iyi olur amaç oyun oynamak.
Bütçe: 1500 tl
Hakkında
Meslek: Güvenlik
İlgi Alanları: Pc,müzik
Forum İmzası:
Karla karışık yağmur, bulutla barışık ben
Hakkımda:
Meftun
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 592
İkinci El Bölümü Mesajları: 30
Konularının görüntülenme sayısı: 39.210 (Bu ay: 157)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 14 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.