Şimdi Ara

1e1:Haber 'Kafein etkili teknoloji programı' video şov (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
1
Favori
41.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilde video acilmiyor bi bakiverseniz izlemek icin sabirsizlaniyorum
  • MAC alırsınız virüs derdiniz olmaz sloganı daha çok işler açacak Apple ın başına.
    Apple ın merkez bilgisayarlarına bile bulaşmış olması Apple çalışanlarının rehavetini göstermeye yetiyor.
  • Sonumuz iyi değil walla, 25 yıl önceki reklama bak, birde şuanki halimize, 25 yıl sonra mail atmak yerine direk ışınlanırız heralde
  • BUG'a katılacağım İnşAllah.
  • Valve ve Apple birlesip Yeni Nesil icin konsol cikartiyorlar.

http://resim.donanimhaber.com/m_57928922/mpage_3/tm.htm

Gecen hafta belirtmisdim 7 Nisan 2012; 10:22:41  

1e1:Haber "Sıkmayan Teknoloji Programı" 06 Nisan 2012 adli gecen haftaki program basliginda asagidaki mesaji yazmisdim.

quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Bir hafta sonraki 1e1 programinin en onemli konusu Yeni Xbox da 16 çekirdekli IBM'in PowerPC CPU olacak. Demedi demeyim kardeslerim :)

Bu sefer gelecek hafta 1e1 programindaki En önemli haber basligini sizlerle simdiden paylasayim.

Valve ve Apple'ın Yolları Konsol İçin mi Kesişti

Kaynak :
    http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2012/04/13/apple-ceo-reportedly-visits-valve

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Valve_ve_Applein_Yollari_Konsol_icin_mi_Kesisti-26650.htm

Valve nin Yeni Ev konsolundaki En buyuk ortagi Apple kardeslerim. Onumuzdeki hafta Cuma gunu bu haber buyuk ses getirecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 14 Nisan 2012; 9:58:20 >

• crysis 3 cıkcağına bence önce crysis 2 online dekı hile olaylarını çössünlerde rahat bir oyun oynayalım aldım oyunu vitirine koydum akşam işten geldimmi bakıyorumm :)erdinç abi bi ankette şu crysisin hile konularıyla ilgili yapın. gına geldi artık bı ınsan kanasla 4 mermiyle ölmezmı ya ::::::(
  • Teşekkürler.
  • Sabri ye F50 kramponlardan bir tane lazım.
  • Harikasınız.Herzamanki gibi dolu çarpıcı ve güzel haberler verdiniz.Anlamadığım birşey var(Kutulu oyunlar henüz unuyulmadı) nedemek.
  • HD versiyonu daha eklenmemiş :( ayrıca videosu dolmayan ve geç açılan varsa sizde benim gibi internet download manager yükleyin direk videoyu pc ye indirin son hızda öle izleyin :) ben öle yapıyorum her hafta

Hd versiyonu bekliyorum
  • Yemin ederim doping etkisi yaşadım çok iyi haberler teşekkürler DH
  • mesajımı editleyemiyorum ya bsc de hd sürümü yok ama donanımhaber sayfasında HD versionu bulunuyor arkadaşlar
  • Crysis 3 satışa çıktığı saniye alacağım çok heyecanlıyım :D
  • Diablo 3 kaç yıl sizce gider para biriktiriyorum alcam :) Yaz tatilimi iyi geçirse bile yeterli :)
  • internet download manager aracılığıyla HD olarak indirdim. 720p kalitesinde donmadan beklemeden rahat rahat izliyorum. Herkese tavsiye ederim. Keşke dh ın videoplayer düzgün çalışsada indirmeden izlesek ama olmuyor işte yapacak bir ey yok böyle devam. Gerçi HD indirdiğim iyi oluyor ara sıra medya oynatıcıma atıp tv den büyükçe izliyorum.

Her hafta diyordum. 1e1 video bana meditasyon gibi geliyor ve haftanın stresini atıyorum diye bunu duyup kafein etkili teknoloji programı yazmışlar. :) Aynı kapıya çıkıyor neticede ha meditasyon ha kafein.

Erdinç İyikul, Mesut Çevik teşekkürler. İyi ki varsınız.
  • Hafta sonu kahvaltıda izlemek ayrı bir keyif..Teşekkürler
  • DİKKATINIZE OYUN SEVELER FIZIKSEL URUNLERE ILGI GOSTERIYO " bölümünde Kutulu oyunlar henüz uyunulmadı yazmıssınız Uyunulmadı nedemek ya :S
  • Küfür ve hile CoD2 CoD4 MW2 MW3; hilede en çok CoD4 ve MW2 çok var CoD2'de baya hileli kullanıcı var ama ben en en çok CoD4 hile kullanıcısı var ciddi bir sıkıntı CoD4 türk sunucularında hilesiz oyuna girenleri mal yerine koyuyorlar 40 kişilik sunucuda 15 kişi abartısız aim tarzı hile ile giriyor... Bunun en büyük nedeni oyunun kırılmış olması korsan oynanması korsan oynanan multiler hileci kaynıyor...
    Ben en çok black ops ve BF3 beyendin multisinden çok keyif aldım hile kullanım oranı çok azdı 430 saat black ops oynadım 6 sefer falan multihack dek geldi
    BF3'te ise 5 sefer denk geldi 110 saat oynadım... eyer multi fps'e alıcaksanız bu iki oyunu tavsiye ederim.
    MW3 bu sene hiç beyenmedim alıcak varsa BF3 ve black ops alsınlar ve MW serisi aynı grafik motoru ve bu cizgide oynayışla çıkarsa almıcam...
    Black Ops2 ye grafik motoru ile gelicekmiş buda iyi bir haber oldu BO2 alırdım multikasardım ama BF3 kadar keyif vermezdi grafikler oyunda büyük önem taşıyor gerçekten oyundan daha fazla keyif almanızı saglıyor.
    MW3'te haritalar çok dar, ve 6vs6 kişi ona bile harita dar geliyor, sunularda ping çok yuksek 130 altında sunucuya girmek mümkün deyil, ciddi lag sorunları var ve oyun içinde bile sunucu deyiştiriyor ve bazende oyundan atıyor, sunucularda aynı oyuncularla kalma şansın kalmıyor bu rakabeti çok baltalıyor adam sizi yendi öteki elde kaşılık vereyim diyorsunuz şak sizi veya diger oyuncu başka sunucuya atıyor ve grafikler black ops daha kötü ve hile konusu girdiginiz her 20 sunucudan 1-2'sinden hile ile kaşılaşıyorsunuz...

• videoyu neden ileriden başlatamıyoruz ???
  • çok güzel bir program ellerinize sağlık. Bir sorum olacak 1e1 haber de yapılan anketler nerede acaba bulamıyorum ? teşekkürler şimdiden...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.