Şimdi Ara

19bin Arac tavsiyesi ve dizel mi lpg, benzin mi daha uygun ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
4.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık olarak 2 ay sonra 19bin tl kadar araba almayı düşünüyorum. Hb kasa düşünüyorum. İstanbulda kullancam arabayı. Ve yılda 5-8 bin km arası yol yapılcak. Bu ozelliklerde sizce dizel mi mantıklı yoksa benzın /lpg mi.Forumda ve cevremde duyduklarım o fiyata dizel alınmayagı yonunde. Bu konuda bılgılerınız ıstıyorum ve tabıkı arac tavsıyesı.

• Çok az km yapıyorsun o fiyata alacağın dizel araç sana daha fazla masraf açabilir. Bence dizel é hiç bulaşma...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende öyle düşünüyorum aynı şekilde çevremdekilerde. hem benzınli alırsam yaşıda genç olabilir arabanın. Önerilerinize hala açığım.
  • fiat stilo bak rahat edersin.
  • chevrolet aveo 1.2 ls hakkında ne düşünürsünüz ?
  • Yardımlarınızı bekliyorum
  • 2005-2006 ford fiesta lpgli alınabilir. chevrolet hakkında tek bildiğim türkiye den çekildiği bi kaç kere cruze görmüştüm itiyolardı o yüzden ben pek sıcak bakmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realite90

2005-2006 ford fiesta lpgli alınabilir. chevrolet hakkında tek bildiğim türkiye den çekildiği bi kaç kere cruze görmüştüm itiyolardı o yüzden ben pek sıcak bakmıyorum.

bakıyım ozaman dediğiniz arabaya.Sağ olun hocam burada
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScanServ

quote:

2005-2006 ford fiesta lpgli alınabilir. chevrolet hakkında tek bildiğim türkiye den çekildiği bi kaç kere cruze görmüştüm itiyolardı o yüzden ben pek sıcak bakmıyorum.

rica ederim iki kuzenim de vardı fiesta 2006 model çok memnunlardı kullandılar sattılar hatta bitanes 3 tane fiesta sattı biri pertliydi ama sıkıntısız gidiyordu pertli olmasına rağmen 2 haftada elinden çıkardı piyasası olan bir model 19 bin tl civarına 2006 modellerde pek araç yok fiat ve renoların dışında.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ScanServ

quote:

rica ederim iki kuzenim de vardı fiesta 2006 model çok memnunlardı kullandılar sattılar hatta bitanes 3 tane fiesta sattı biri pertliydi ama sıkıntısız gidiyordu pertli olmasına rağmen 2 haftada elinden çıkardı piyasası olan bir model 19 bin tl civarına 2006 modellerde pek araç yok fiat ve renoların dışında.

Peki yakıt tüketimi hakkında bilginiz varmı

• lpg ile şehir içi 22 krş fln sanırım en fazla şehir dışı 20 krş civarlarında olması lazım.
  • peki arkadaşlar dizel getz onerirmisiniz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.