Şimdi Ara

1923 (2022-) | Paramount+ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62
Cevap
3
Favori
1.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Mektup konusunu çok iyi çözdüler. Alexandra'nın mektupları fark etmesi, okumaya ikna etmesi, vs., iyiydi. Hem de ortada Alexandra'yı ikna edecek bir durum kalmadı. Bu konuyu nasıl çözeceklerini merak ediyordum ama iyi çözdüler. Spencer gelecek bölümde Yellowstone'a döner diye umuyorum.

Bu arada Elsa'nın sesi ne büyüleyici, dalıp gidiyorsun. :)

• Mesaj bulunsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glumerna G kullanıcısına yanıt

Normal siteden izliyorsunuz değil mi yoksa altyazı gelmedi bir türlü hiç bir bolume.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kim kimdir biraz belli olsun.

1923 (2022-) | Paramount+

• Dizinin Altyazısı yok nereden izleyeceğiz bunu 1923 (2022-) | Paramount+ 

• onea54 kullanıcısına yanıt

Bende bekliyorum 5. Bölüm çıkacak neden altyazı çıkmıyor anlamadım ..dizi izleme sitelerinde TR altyazılı mevcut.

• 2. sezon onaylandı.

• 70 dk.'lik bolumdu ama cok yavas ilerliyor. Bolum sonu cliffhanger yaptilar ama;

Spencer ve Alex'in batan tekneden kurtuldugunu veya kurtulacagini varsayiyorum.

Birkac hafta ara verdiklerine degmedi bence, gelecek bolum bu kadar yavas ilerlemez umarim.

• Tek kelimeyle baş yapıt. 6 bölümü bir oturuşta izledim kalan 2 bölümü de çıkınca izlerim. Taylor reis dizi dünyasının Rockstar ve Naughty Dog’u oldu resmen.

• Bu haftaki bölümde iyi toparladılar bence. Yemek masasındaki sohbet iyiydi, o açıdan da hikaye iyice rayına oturuyor. Kızılderili hatunun hikayesi daha da karmaşıklaşıyor ama oraya da bir tempo gelmesi iyi oldu.

Sıkıntı haftaya sezon finali olacak ama çok ağırdan aldılar, tek bir bölüme yani 1 saate neler sığdıracaklar merakla bekliyorum. Umarım iyi bir sezon finali yaparlar.

Spoiler,

Bölümün sonunda Alex'in eski nişanlısı ve ailesi şapkadan çıkar gibi çıktılar. Gemideki kaptan aklıma geliyor ama öyle bir izlenim yaratmamıştı, ya yine tayfadan biri ya da o yola çıkmadan önceki yerden birileri haber uçurdu. Sonuç olarak bir engel daha çıktı gibi görünüyor. Ama umarım kısaca atlarlar o kısmı, şu çiftliğe varsın artık adam.
    Bu arada Whitfield'ta beklendiği gibi sadistin teki çıktı. Hatunlar çok iyi canlandırmışlar o sahneyi, oyunculuklar iyiydi.

• ben bu dizi sezon finali yapmıştı sanmıştım, meğerse ara vermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 21 Şubat 2023; 12:30:50 >
  • Sezon finali iyi değildi.

Spoiler,

Özellikle Spencer ile Alexandra'nın hikayesi b*ka sardı. Olayların gelişimi saçma geldi bana. Alexandra'nın eski nişanlısının sahnelerine güldüm resmen. Nereden tutsan elinde kalıyor. Zane ve mongol eş/çocuklarda çok klişe, aynı hikayeyi daha kaç kez göreceğiz be kardeşim.
    Bu Spencer 2. sezonda çiftliğe varırsa yine iyi. Cara bile isyan sonunda ki, o mektup sahnesini de öyle izleyiciyi yağlamak için eklemişler zaten. 1923 (2022-) | Paramount+ 
  • Şahane bir finalle bitti, 2.sezonu merakla bekliyorum. Spencer ve Alexandra aşkı bana, Outlander dizisinde Claire ile Jamie aşkına benzetiyorum. Oyunculuklar çok iyi özellikle hatunun oyunculuğuna bayıldım, daha önce hangi dizide gördüm hatırlamıyorum ama burada adeta döktürmüş. 2.sezon baya kapışmalı geçicek.

• Muhteşem bir dizi fakat çok fazla +18 sahne olması rahatsız edici ayrıca kısada sürmüyor .

• 8 bölüm değilmi dizi bitmişken başlayayım bende1923 (2022-) | Paramount+ 

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    evet 8 son, sezon finali oldu yani.

• Yellowstone'un son sezon faciasından sonra 1923'ü bu evrenin tepesine koydum. Muhteşem bir iş.

• White Cluster kullanıcısına yanıt
    bunun finaline geldin mi ? erken koNuşmasaydın.

sene 1923 biz nelerle uğraşiyormuşuz Cumhuriyet 'i kurmalar falan, dünyanın öteki tarafında millet birbirini kırbaçlıyor sex fantezisi olarak, hem de keyif almadığı halde.
    Taylor babayı bi karıya götürün lütfen, bütün sezon fantezisiz bölüm görmedik çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 9 Mart 2023; 21:30:37 >
  • olmasa da olurmuş atlaya atlaya bitirdim ergen kızılderili kız hiç yok mesela

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.