Şimdi Ara

19 yılın sonunda ilk defa operatörümü değiştirdim, elveda Türkcell (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
514
Cevap
5
Favori
37.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
136 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5 gb 1000 dk 1000 sms 56 TL veriyorum Turkcell'de. Aynı fiyata Avea iki katı hizmet veriyor en az.

10 yıl Avea kullandım 8 yıldır da Turkcell kullanıyorum.

Nedeni Turkcell kalitesi. Evet keriz diyenler olacaktır ama her şeyiyle kaliteli işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell'den 3 yıl oldu çıktım hiçbir eksiklik hissetmedim aksine az fatura ücreti daha çok internet dakika aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turk Telekom forever

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turkcell pahalıdır ama kaliteli hizmettir. Vodafone'un müş. hiz. falan insanı katil eder. Telekom mobili denemedim, eskiden Avea'yken de kullanmamıştım fiyat olarak cazip paketleri var ucuza ama onun da çekmediği yönünde şikayetler duymuştum ve genel olarak ne kadar iyidir servisleri, özellikleri bilmiyorum.

Turkcell'in mesela TV + Fizy Dergilik vb. uygulamalarını beğeniyorum, diğer operatörlerin servislerini bilmiyorum nasıldır ama Turkcell bu konuda başarılı. Paycell diye kart çıkardılar, kullanmadım zaten banka hesabım yetiyor bana ama yeni uygulamaları kaliteli olmuş gerçekten.

Şu an için içlerinde en kaliteli ve lider operatör, internet hızı dahil, Turkcell gibi duruyor. Tabi Vodafone veya TT Mobilden memnunsanız fiyat/perf. olarak size en yakın geleni tercih etmek mantıklı. Ben müşteri hizmetlerinin ilgisizliği, beceriksizliği yüzünden son 2 yılda kullandığım Vodafone'dan çok kazık yedim o yüzden Turkcell'e geçtim. Vodafone'un sitesinden üyeliğime girince hiçbir işimi halledemiyordum resmen ama Turkcell'in sitesinde hesabımı daha rahat kontrol ediyorum, arayüzü daha kullanışlı bence. Vodafone'un aksine ilgili bir müşteri hizmetleri var.

• Numaranızın ilk üç sayısını merak ettim hocam söyler misiniz?

• Şu sorun var sadece TT çoğu yerde çekmiyor işim gereği bodruma iniyorum mesela benim hattım TT çekmiyor arkadaşım da Türkcell var 3 çubuk çekiyor
  • arkadaslar olay cozumlendi mi? simdi turkcell mi kaliteli turk telekom mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de TT 12 gb 33 tl veriyorum belki yavaş belki bazen çekim sıkıntısı oluyor ama 33 tlye internet paketimi düşünmeden video izleyebilme keyfi yeter.

• 19 yıl sonra uyanmakta güzel bir duygudur herhalde

• hiç değilse vodafona geçseydin malum telekom bazı yerlerde çok sıkıntılı :)
    misal bizim köyde bırak interneti telefonla bile görüşemiyorsun

ben köye falan gitmem ,bölgemde telekom çok iyi diyenler için tabi ki çok iyi

sana yine iyi tarife vermişler bana onu dahi vermiyorlar ,o nedenle paket falan almadım (zaten faturalıya geçmiyorum)
    benimle işi olan kendisi arasın diyorum olup bitiyor :)
    mecbur kalırsam ev telefonunda konuşma paketim var ve oradan işimi hallediyorum

ama internet isteyenler için ,evet mecbur paket almak gerekiyor ve bana şuan en düşük 40 tl. olan paketi veriyor
  • Arkadasimbsebin jeton cok gec dusmus gunaydin. Zaten avea ble tcellden iyi cekuyor son 15 yildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali9949 -- 6 Ocak 2019; 18:22:49 >
  • vowifi kullanıyorsan türk telekom da çalışmıyor turkcell ve vodafone da var
  • hayirli olsun :)

ben de 2 hafta once ayri olarak bir TT hatti aldim cunku evde Vodafone hic cekmiyor, TT'de de aynisi olur diye korktum ama Turkcell'den daha iyi cekiyor gibi
    sehirler arasi yollarda Turkcell bariz daha iyi. Tekirdag-İzmir (Canakkale uzerinden) ve İzmir-İstanbul yollarinda Turkcell'in hic kapsama disina ciktigini gormemistim ama TT'nin ciktigini birkac kere gordum.

biraz daha test yapip karar verecegim. zaten Turkcell ile sozlemem var istesem de kapatamam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şirket hattının canı sagolsun. Aldıgımız indirimde cabası :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jonywayt -- 6 Ocak 2019; 18:47:45 >
  • Kaç gün sirecek bakalım. 19 gün sürer mi başka operatör de kalmak bakacaz. Ben düşenemiyorum turkcellden başka operatörü kullanamayı.

• Hocam bu akıllılar kar ettiklerini düşünüyor telekoma geçip ama hastane masraflarını unutuyorlar
  • 2 yıl önce 3 hattımı Vodafone'a taşıdım. Her manâ'da memnunum.

• Ben de daha dün vodafone'a geçtim.

Geçenlerde öyle telefonu kurcalarken baktım tarifelere, turkcell ile karşılaştırdım, dedim kerim ne lan bu?

30 liralık fatura 45 oldu arada sözleşme yenilemeyi salladım baktım 60 lira çakıyorlar 2gb internet alt tarafı!

yönetim kuruluna bakıyorsun zaten yandaş dolmuş ali babanın çiftliği gibi!

ensarcıları mı zengin edicem?
  • vodafonda 5gb net, hy 750dk, 1000smse 38 lira veriyorum, tarife ilk geçtiğimde 29 liraydı, 9 lira arttı.
    Vodafon sabit bir şekilde her 3-6 ay arasında arayıp faturalıya geçirmek istiyor bende kabul etmiyorum.
    Mozotum kadar gider, tarifem kadar konuşurum gibi bir kafa var bende.
    tt iç bölgelerde sorunlu olduğundan kullanmıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.