DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
19 Yaşında Colins,Nike,Adidas Gibi Yerlerde Yazın Çalışmak...
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
73
Cevap
0
Favori
8.503
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> 19 Yaşında Colins,Nike,Adidas Gibi Yerlerde Yazın Çalışmak...
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 sonraki >>>
Giriş
      4398 Mesaj
      21 Haziran 2010 22:43:04
      Arkadaşlar 19 yaşındayım.ankarada 1.sınıf hukuk öğrencisiyim.yazın çalışmak istiyorum 2 ay kadar.acaba colins,adidas,nike gibi yerlerde çalışabilir miyim.ya da çalışmak için tavsiye edebileceğiniz meslekler nelerdir.dalga içerikli olmazsa sevinirim.colins,adidas,nike bir de bu yerlerde maaş nasıldır.teşekkürler

• Yüzbaşı
      691 Mesaj
      21 Haziran 2010 22:44:29
      barmenlik yap

• Yarbay
      4398 Mesaj
      21 Haziran 2010 22:47:06

quote:

Orijinalden alıntı: SuspecTR

barmenlik yap

ailem izin vermez hayatımda yarım bardak biradan başka hiç içki içmedim beceremem başka tavsiyeler varsa

• Yüzbaşı
      730 Mesaj
      21 Haziran 2010 22:50:48
      İleride yapacağın meslekle ilgili çalışsan güzel olur aslında. Git hukuk bürolarına, avukatların ofislerine, böyle böyle yazın hem çalışmak hemde harçlığımı çıkarmak istiyorum de. Belki çok para vermezler ama işleyişi görme şansın olur...

• Yarbay
      4398 Mesaj
      21 Haziran 2010 22:54:09

quote:

Orijinalden alıntı: drexel

İleride yapacağın meslekle ilgili çalışsan güzel olur aslında. Git hukuk bürolarına, avukatların ofislerine, böyle böyle yazın hem çalışmak hemde harçlığımı çıkarmak istiyorum de. Belki çok para vermezler ama işleyişi görme şansın olur...

ya aslına bakarsan şu lys'den 375'i geçersem polis akademisine başvuru yapıp geçmeyi istiyorum.ileride o mesleği yapar mıyım yapmaz mıyım zaman gösterecek.
      dediğim gibi nike,colins gibi yerlerde acaba işe girebilir miyim

• Yarbay
      8339 Mesaj
      21 Haziran 2010 22:56:12
      hukuk okuyosan ve hala sinav ve polis olmak helal olsun

Donanımhaber playstation 4 Dijital oyun satış takas grubu (269kişi)https://www.facebook.com/groups/594195617373441/
    • Yarbay
      4398 Mesaj
      21 Haziran 2010 22:59:25

quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

hukuk okuyosan ve hala sinav ve polis olmak helal olsun

memur polis değil sonuçta akademi ailemden birçok kişi oraya girdi.bende açıkçası rütbeli bir müdür olmak isterim.ama yazın yine de çalışmak istiyorum

• Yüzbaşı
      730 Mesaj
      21 Haziran 2010 23:01:53
      Arkadaşım yaşın genç bence bir an önce kararını ver 23-24 yaşına gelince bu tip kararlar vermek zor oluyor. Tabii ki nike, collins vb. yerlerde tabii ki çalışabilirsin ama çekeceğin çileye aldığın para değer mi? Bence değmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drexel -- 21 Haziran 2010; 23:03:05 >

• Yarbay
      4398 Mesaj
      21 Haziran 2010 23:04:33

quote:

Orijinalden alıntı: drexel

Arkadaşım yaşın genç bence bir an önce kararını ver 23-24 yaşına gelince bu tip kararlar vermek zor oluyor. Ama nike, collins vb. yerlerde tabii ki çalışabilirsin ama çekeceğin çileye aldığın para değer mi? Bence değmez...

ya kararımı verdim.kazanırsam polis akademisine gireceğim.ailem yazın çalışma diyorlar ama ben çalışmak istiyorum.maddi durumdan sorun da yok ama artık çalışmam da gerekiyor bu yaşta 2 ay çalışırım 1 ay da tatil yaparım.bu nike,colins gibi yerlerde çalışmak nasıldır,ya da teknosa falan da olabilir bilgisayar bilgim falan var ama üniversite 1.sınıf öğrencisiyim sorun olur mu.

• Yarbay
      4398 Mesaj
      21 Haziran 2010 23:18:42
      yukarı

• Yarbay
      3858 Mesaj
      21 Haziran 2010 23:21:44
      Bence tipine,boyuna posuna ve konuşma becerine bağlı oralarda çalışmak.
      Yani konuşkan bi tip olmalısın.İş başvurusuna gittiğinde işe alacak adam bunu sende görürse alır neden almasın.

Electromagnetic Interference Engineer
    • Yarbay
      4398 Mesaj
      21 Haziran 2010 23:24:36

quote:

Orijinalden alıntı: bilm-i yorum

Bence tipine,boyuna posuna ve konuşma becerine bağlı oralarda çalışmak.
      Yani konuşkan bi tip olmalısın.İş başvurusuna gittiğinde işe alacak adam bunu sende görürse alır neden almasın.

övünmek için demiyorum elim yüzüm düzgün.konuşmam da gayet iyidir.gidip yarın colins'e bakıyım mı,ya da ankarada ankamall falan var oralara sorabilir miyim

• Yarbay
      4398 Mesaj
      21 Haziran 2010 23:28:24
      başka önerebileceğiniz işler yok mu

• Yarbay
      2150 Mesaj
      21 Haziran 2010 23:32:01
      işinle ilgili bir yerlere bakmanı önerırım ben de. veya gelecekte yapacağın işle ilgili bir yerler. çünkü şimdiden tecrübe kazanmaya başlamalısın ne işle uğraşacaksan.

ben üniv 1'de çalışmaya başladım. saatine 15 lira alıyordum. 2 saatlik iş için 3 saat yollarda süründüğüm oluyordu. hiç ara vermedim aynı sektörde kendimi geliştirdim. şu an üniv son sınıfa geçtim saatine ortalama 40-50 alıyorum.

mezun olunca da bu işi yapacağım için sürekli kendimi geliştirmeye bakıyorum. böyle olduğunda da aldığım ücret zamanla artıyor çünkü deneyim kazanmış oluyorum.

anladığım kadarıyla hukuk bürosu istemiyorsun ama şimdi az parayla çalışsan seneye çok daha fazlasına çalışıp "tecrübem var" diyebileceksin.

• Yarbay
      4398 Mesaj
      21 Haziran 2010 23:35:23
      quote:

Orijinalden alıntı: löpçük

işinle ilgili bir yerlere bakmanı önerırım ben de. veya gelecekte yapacağın işle ilgili bir yerler. çünkü şimdiden tecrübe kazanmaya başlamalısın ne işle uğraşacaksan.

ben üniv 1'de çalışmaya başladım. saatine 15 lira alıyordum. 2 saatlik iş için 3 saat yollarda süründüğüm oluyordu. hiç ara vermedim aynı sektörde kendimi geliştirdim. şu an üniv son sınıfa geçtim saatine ortalama 40-50 alıyorum.

mezun olunca da bu işi yapacağım için sürekli kendimi geliştirmeye bakıyorum. böyle olduğunda da aldığım ücret zamanla artıyor çünkü deneyim kazanmış oluyorum.

anladığım kadarıyla hukuk bürosu istemiyorsun ama şimdi az parayla çalışsan seneye çok daha fazlasına çalışıp "tecrübem var" diyebileceksin.

yok ben parasında değilim.400 tl bile alsam az gelmez,çünkü paraya ihtiyacım yok sadece kışa harçlığım çıksın diye.polislik istediğim için hukuk bürosunda çalışmak istemedim.yoksa colins,nike,ya da eczane,ya da bir kafede garsonluk gibi falan o tip yerlerde çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmR_3153 -- 21 Haziran 2010; 23:36:20 >

• Yarbay
      4398 Mesaj
      21 Haziran 2010 23:46:48
      öneride bulunacak arkadaş yok mu

• Yarbay
      5813 Mesaj
      21 Haziran 2010 23:51:11
      Kfc, mcdonalds, burger king,dominos pizza gibi yerler olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    • Yarbay
      4398 Mesaj
      21 Haziran 2010 23:52:19

quote:

Orijinalden alıntı: konman4245

Kfc, mcdonalds, burger king,dominos pizza gibi yerler olabilir.

ya iş seçmek gibi olmasında öyle yerlere girince midem kalkıyor kokudan.

• Yarbay
      4398 Mesaj
      21 Haziran 2010 23:59:41
      up

• Yüzbaşı
      721 Mesaj
      22 Haziran 2010 00:02:08
      ne iş olsa yapacan mı lan??

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.