Şimdi Ara

19 Yaşında Colins,Nike,Adidas Gibi Yerlerde Yazın Çalışmak... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
9.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Vanilla__

adidas, colins, nike seni alacak mı bakalım işe

nike'ta babamın arkadaşının mağazası varmış.gelsin istediği zaman başlasın demiş işe. 750 maaş+prim,yemek yol da babam işe giderken bırakacak daha ne olsun
  • Arkadaşım eczanede çalışıyo. Sürekli bi yere bişeyler göndertip duruyorlar. Bisikletle gidiyo. Çay koyuyo yerleri siliyo paspasla. Yani eczanede çalışacaksanız para alıp ilaç vericem sanmayın Ben bu sene turkcell bayinde çalışacağım. Bilmediğim şey yoktur turkcell kampanyaları hakkında. Bu tür şeylerle ilgilenmeyi de çok sevdiğim için eğlenceli oluyor çalışmak :) hem severek yapıyorum hem para kazanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmR_3153

quote:

nike'ta babamın arkadaşının mağazası varmış.gelsin istediği zaman başlasın demiş işe. 750 maaş+prim,yemek yol da babam işe giderken bırakacak daha ne olsun

bizde yok ki böyle baba

• quote:

quote:

quote:

bizde yok ki böyle baba

babam sağolsun

• Emre bak o fırsatlar her zaman eline geçmez iyi düşün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: net_katil

Emre bak o fırsatlar her zaman eline geçmez iyi düşün.

hangi fırsatlar
  • Eğer avukat olmayı çok istiyosan avukat yanında çalışabilirsin.. Bİ HUKUK MEZUNU OLARAK BUNU TAVSİYE EDERİM SANA.. :)) gerçi adli tatil yaklaşıyo iş de olmaz.. sen o bahsettiğin markalara bi an önce git başvur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 22 Haziran 2010; 15:57:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkchild

Eğer avukat olmayı çok istiyosan avukat yanında çalışabilirsin.. :)) gerçi adli tatil yaklaşıyo iş de olmaz.. sen o bahsettiğin markalara bi an önce git başvur...

yok ben avukat değil polis akademisine girmek istiyorum nike'ta iş buldum babam sağolsun
  • Aklını başına al ne işin var Akademide. Ben sana komşu kıznı diyorum.
  • quote:

Aklını başına al ne işin var Akademide. Ben sana komşu kıznı diyorum.

komşunun kızını 1 yılda 2-3 kere anca görmüşümdür. annesi annemle kanka ama ben kızı görmüyorum ne hikmettir.görünce de hep zile basarken görüyorum.merhaba diyor bende merhaba diyip geçiyorum. zaten kızı da önümüzdeki sene anca görürüm geçen gün abimin komiser çevik kuvvet kıyafetlerini giydim pek yakıştı. polislik tam benlik meslek üniforması çok yakıştı ya

• Öğrenciyken çalışmak güzeldir hayatı,işnsanları tanırsın , öğrenci için iyi de bi para alırsın bence çalış..
  • quote:

quote:

komşunun kızını 1 yılda 2-3 kere anca görmüşümdür. annesi annemle kanka ama ben kızı görmüyorum ne hikmettir.görünce de hep zile basarken görüyorum.merhaba diyor bende merhaba diyip geçiyorum. zaten kızı da önümüzdeki sene anca görürüm geçen gün abimin komiser çevik kuvvet kıyafetlerini giydim pek yakıştı. polislik tam benlik meslek üniforması çok yakıştı ya

bak ben sana şöyle söyliyim benim babam savcı. en iyi emniyet müdürü olsan bile yeni mezun savcıdan emir alacaksın, önünde elpencedivan duracaksın. Bence iyi düşün polislik zordur, benim tanıdıklarım var nöbet işleri hiç çekilmez, gecen gündüzün bir. ama hukukçu olursan kebap. benden sana söylemesi hem polislerin üniforması varsa hukukçuların da cüppesi var akıllı davran ankara hukuktasın neredeyse tmcilerin hepsinin hayali

• quote:

quote:

Demek abin komiser ondan geliyor bu heves şimdi anlaşıldı.
    Bana bak Emre o heves sen daha mesleğe başlamadan okulda biter emin ol.Bıkarsın üniformadan. Aklını başına al bitir okulunu.

Kızada haber yolla ders çalıştırabilirim diye

• quote:

quote:

quote:

Demek abin komiser ondan geliyor bu heves şimdi anlaşıldı.
    Bana bak Emre o heves sen daha mesleğe başlamadan okulda biter emin ol.Bıkarsın üniformadan. Aklını başına al bitir okulunu.

Kızada haber yolla ders çalıştırabilirim diye

tamam abi

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.