Şimdi Ara

19'UNCU MOT.P.TUG.K.LIĞI EDREMİT BALIKESİR (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
9
Favori
129.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: boccereco

quote:

Orijinalden alıntı: quanch

quote:

Orijinalden alıntı: boccereco

quote:

Orijinalden alıntı: quanch

Edremit ile ilgili gerçek manada bilgi verecek var ise dinlemek isterim.
    Eğitim Birliği19 UNCU MOT. P.TUG.KH. / BALIKESİR EDREMİT / BALIKESİR
    Esas Birliği19 UNCU MOT. P.TUG. KOMUTA DESTEK TB. KH. VE KH.TK. / BALIKESİR EDREMİT / BALIKESİR

edremit ile yorumları okuyorumda, batının doğusu, sürgün yeri diyolar kafayı sıyıranlar mı dersin kendini asanlar mı dersin, gidip gelsek tek parça iyi valla.

Aynen yorumlar çok kötü. Piyade için de çok kötü konuşuyorlar en berbatı diyorlar. . Piyadeyim ben birde.

evet özellikle sınıfı piyade olanlar için zor diyorlar gerçi benim ki
    19 UNCU MOT.P.TUG.LOJ.DES.K.LIĞI KH. VE KH.TK. / BALIKESİR EDREMİT / BALIKESİR lojistik sınıfım ikmal, ama iletişimi bozmayalım kardesim.

Tamam abi. Memleket neresi?

• merhaba arkadaslar. Umut ben. Memleket ordu. Kisa donem . acemilik Edremit piyade usta birligi izmir bergama. yorumlari okudum altima isedim. nasi olcak bu is :D
  • Herkese merhaba bende buraya düştüm usta birliği de Burhaniye.

İstanbul'dan giden var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boccereco kullanıcısına yanıt
    Acemi birligi 19.mot. Piyade komutanligi. Usta birligi 19. Mot, piyade tug lojistik bolumu sinifim ikmal . Adandan gliyorm bn

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhatcekmez

Acemi birligi 19.mot. Piyade komutanligi. Usta birligi 19. Mot, piyade tug lojistik bolumu sinifim ikmal . Adandan gliyorm bn

ietişimde olalım kardesim, sen bana özelden face adresini atabilrsen güzel olur
  • Hadi buldunuz birbirinizi kaybetmeyin.
  • Sınıfınız filan nerede yazıyor yahu ben mi göremedim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sercans34

Sınıfınız filan nerede yazıyor yahu ben mi göremedim :)

Esas birligin yazdigi sag kolonun en alt kisimlarinda.

• bende edremitteyim kacta teslim olacaksiniz belgede saat 10 yazıyo

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurozcan89

bende edremitteyim kacta teslim olacaksiniz belgede saat 10 yazıyo

Kasimin 7si saat 10a kadar izin veriyorlar. Ben 4unde olacagim sanirim

• merhaba bende Acemi Edremit Usta Burhaniye İzmirden geçicem İletişime geçmek isteyen arkadaşlar tel : 0554 981 98 62 Ayın 7 si Saat 11 gibi teslim olurum Allah yardımcımız olsun
  • s.a. beyler bende antepten katılacağım yorumları okudum herkes bi teslim tarihi söylüyor benimde sülüsümde katılacağı tarih 07.11.2013 yazıyor ve saat olarak 14.00 acemilikte ustalıkta orda sınıfımda ulaştırma oraya gidecek arkadaşlar hazır birbirimizi bulmuşken irtibatta kalalım banawww.facebook.com/hknbdk adresinden ulaşabilirsiniz
  • Eğitim Birliği 19 UNCU MOT. P.TUG.KH. / BALIKESİR EDREMİT / BALIKESİR
    Esas Birliği 19 UNCU MOT.P.TUG.TOP.TB. 2 NCİ 155/24,5 MM.LİK ÇEK.OB.BT. / BALIKESİR BURHANİYE / BALIKESİR

Kısa dönem er

topçu

mail adresim ilhannburakk@gmail.com

iletişimde olalım beyler.
  • 5 Kasım akşamı saat 23.30 Kamil Koç'tan aldım bileti sabah 6.30 gibi orada olursun dediler ama asker uğurlaması vs derken geç kalkar otobüs sabah 8 de orada oluruz,haritadan baktım otogara yakın gibi birlik.

• Bende kasım 6. günü saat 10'da teslim olmam gerekiyor ama
    o saatte otobüs yok gecenin 2'de 3 de otogar da bekleyip sabah mı gideyim şimdi
    büyük ihtimal geç kalıcam ben.
  • Vay be 4 sene önce açmışım bu konuyu yeniden hortlayınca gördüm ve duygulandım :) Bende kısa dönem askerliği bu sürgün yerinde yapmıştım 4 sene önce :) Öncelikle şunu söylim korkacak bişey yok korktum tırstım gibisinden yorumlar gördümde askerlik yapmaya gidiyosunuz arkadaşlar oraya herkez askerliğini yapmaya gidiyo korkacak tırsacak birşey yok :)

Piyade birliğine düşenler sadece diğerlerine göre biraz şanssız olurlar edremitte çünkü bütün psikopatlar orda olur. mesela bir gecenin 3 ünde güm güm sesiyle uyandığımda bi askerin kafasını yerlere vurduğunu görmüştüm. Düşünün artık ne kadar şiddetli vuruyodu ki uykumuzdan uyandırdı vuruş sesi :) adamın kafa nasıl dağılmadı hala anlamış değilim :)

yani psikopatı manyağı bol biyere gidiyosunuz ama yapacak bişey yok görev her yerde görev, şimdiden hayırlı teskereler dilerim hepinize torunlarım :)

• konuyu hortlatayım 354.kısa dönem olarak burası için biraz bilgi verin hemen hemen bu yer için hiç bilgi yok ekşi sözlük harici orda yazanlarda zaten çok kötü yokmu bura hakkında bizi aydınlatacak
  • aynen ya giden dedelerimiz bizi bi aydınlatsa çok iyi olacak :D ekşi ye göre sürgün yeri burası :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: generals.26

aynen ya giden dedelerimiz bizi bi aydınlatsa çok iyi olacak :D ekşi ye göre sürgün yeri burası :D

senın yer de edremit mi hangi bölük usta acemide ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: predator76

quote:

Orijinalden alıntı: generals.26

aynen ya giden dedelerimiz bizi bi aydınlatsa çok iyi olacak :D ekşi ye göre sürgün yeri burası :D

senın yer de edremit mi hangi bölük usta acemide ?

İkiside balıkesir edremit - piyade
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.