Şimdi Ara

19'UNCU MOT.P.TUG.K.LIĞI EDREMİT BALIKESİR (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
274
Cevap
9
Favori
129.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 19'uncu Mot. P. Tug. K.lığı EDREMİT BALIKESİR bilgisi olan yok mu?nasıl bi yerdir?
  • bende varım arkadaslar, istanbuldan direk otobusle gideceğim. sabah 7 ye aldım bileti..
    Mustafa YILMAZ
    19'uncu Mot. P. Tug. K.lığı
    EDREMİT BALIKESİR
  • Sizlere tavsiyem birliğinize yani Edremit'e s2-3 gibi teslim olun. Çünkü Edremit'in kotası dolduktan sonra kalanları Burhaniye, Ezine ve Bergama olmak üzere dağıtıyorlar. Gerçi acemilik bitince tekrar dağıtım olacak ama o bir ay acemiliği Edremit'te geçirmek daha iyi olur.

Tecrübeyle sabittir.
  • darkin acemilikten sonra dağıtım kesin midir?kalanlar olmuyo mu?
    mustafa kamil koç la mı gidiyosun yoksa?
  • bu birlik, Edremit'in neresinde. Nasıl bulacağız yeri?
  • edremitte inince 10 dk mış diye duydum.
  • ben de 19'uncu Mot. P. Tug. K.lığı EDREMİT BALIKESİR deyim kardeşlerim
  • İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 19'uncu Mot. P. Tug. K.lığı
    EDREMİT BALIKESİR
    İlk Katılışını Yapacağı Tarih 12.12.2012
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 19'uncu Mot. P. Tug. Loj. Des. K.lığı Kışla Hiz. Tk. K.lığı
    EDREMİT BALIKESİR
  • Bende burdayım arkadaşlar ankaradan giden varmı..
  • 4 olduk beyler
  • selam herkese.

kardeşimde bu tugaya düştü.
    çarşamba günü istanbhuldan oraya bırakmaya gelicez kısmetse.

internette forumlarda yazılanlara bakılırsa, gidenleri zorlu bir süreç bekliyor.
    allah yardımcınız olsun.

kardeşimin adı emir.

şimdidien size hayırlı teskereler...
  • Ahmet Raşit PALA

İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 19'uncu Mot. P. Tug. K.lığı
    EDREMİT BALIKESİR
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 19'uncu Mot. P. Tug. Top. Tb. Cph.lik Emn. ve Mhf. Tk. K.lığı
    BURHANİYE BALIKESİR

ankara'dan gidicem
  • Acemi edremit usta bergama arkadaslar. Var mi bergama yolcusu benimle beraber?
  • MERHABA ARKADASLAR BENMDE ERDEREMİT BALIKESİR
  • ARKADASLAR 12,12,2012 D E EDREMİT TE GÖRÜŞMEK ÜZERE
    HJERKESE HAYRLI TESKERELER
  • benim de balıkesir edremit arkadaşlar 12.12.12 de görüşmek üzere
    ankara'dan gidicem
  • beyler varmı duzgun bilgi edınen bıraz sıkıntılı bı yer galıba okuduklarım kadarıyla allah yardımcımız olsun
  • acemide usta birlikte edremit. sıkıntılı ggibi. ankaradan yarın gece çıkıyorum yola. ankaradan gidecekler haberleşelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetpala

Ahmet Raşit PALA

İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi 19'uncu Mot. P. Tug. K.lığı
    EDREMİT BALIKESİR
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 19'uncu Mot. P. Tug. Top. Tb. Cph.lik Emn. ve Mhf. Tk. K.lığı
    BURHANİYE BALIKESİR

ankara'dan gidicem

geçen sene aralıkta 343 kısa dönem olarak gittim bende. usta birliğim seninle aynı yerdi . burhaniye topçu taburu. sorun varsa yanıtlarım kardeşim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: isik41

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetpala

Ahmet Raşit PALA

EDREMİT BALIKESİR
    BURHANİYE BALIKESİR

ankara'dan gidicem

geçen sene aralıkta 343 kısa dönem olarak gittim bende. usta birliğim seninle aynı yerdi . burhaniye topçu taburu. sorun varsa yanıtlarım kardeşim .

Kara Kuvvetleri Komutanlığı
    Sınıfı PİYADE
    Statüsü Kısa Dönem Er
    Branşı -
    EDREMİT BALIKESİR
    Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği / Görev Yeri 19'uncu Mot. P. Tug. 1'inci Mot. P. Tb. K.lığı
    EDREMİT BALIKESİR

kardes nasıl bu yerde durumlar bı kac yazı okudum hıc olumlu değil anlatsan biraz nasıl gectı senın???
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.