Şimdi Ara

19 mart 2021 bim sgs plus akülü vidalama 229 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
3
Favori
3.281
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu cuma bime geliyor ev işleri için almayı düşünüyorum nasıldır sizce ?

Anasayfa - Bim A.Ş

• Bir önceki kampanyada 200 TL idi. O gün pilleri şarj etmiştim. O günden beri evde ufak tefek ev işlerinde kullandım. Daha yedek bataryayı takmadım. Üzerindeki de bitmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veziroglu kullanıcısına yanıt
    Eylülde aldınız galiba o zamandan beri hiç aksama veya bir sorun yaşadınız mı hocam detaylı bilgi verirseniz alacağım da

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://www.hepsiburada.com/sturdy-24v-4ah-lion-armut-tip-matkap-p-HBV00000VFVTZ

hemen hemen aynı ürün.. çift batarya, çift vitesli, torklu..

ev işleri için ideal..

bu linkteki ürün zaten makita df330 d modelinin çakması..

bim'deki sgs'yi geçenki satışta 199'a almıştım ben de.. ama yukarıdaki ürün daha ucuz..90 küsur yorumu da var.. sgs de stanley 12 voltluk bir ürünün çakması... hemen bu gece lazım diyorsan bim'den de alınabilir.. aslında fiyat 179 falan olsa keşke..

neticede bimdeki de sgs de yukarıdaki sturdy de fiyat perfomans ürünü... sadece daha uygun fiyata aynı cihaz var mı makyajı dışında, ona bakmak lazım..

• BIM de ne satılıyorsa uzak duracaksın, vardır bir hinlik cinlik + piyasayada kesin daha ucuzuda vardır.

Bunlardın sattığı döküm tencere vs bile fabrikanın 2. sınıf ürünleri olabilir. Ya kapağı tam kapanmaz , ya kapağının oturma ringi yanlış döküm yapılmıştır vs.

• Hepsiburada'da saat 4-5 arası Assur Pro 36w olan modeli indirime girecekmiş. Bunların hepsi aynı. Hepsi aynı çakma. Fiyat ucuz olursa onu değerlendirebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • turizmpsikoloğu T kullanıcısına yanıt
    144 olmuş baya ucuz 4-5 yıl iş görürmü acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • markaları herkes kafasına göre yazıyor, ürün aynı ben de 150 ye aldım gg den çok öyle aman aman indirimli değil çeklerle internette daha ucuza gelir. iş görüyor

• geçen eylülde 200 tl ye aldım bayağı bir iş gördü 2-3 kere şarj ettim pillerini gayet güzel 26Nm lik gücü ev işleri için yeterli- delme işlerinde 2.Vitese takıp delme yapabiliyorsunuz ama yaavaş yavaş f/p ürünü

• quote:

Orijinalden alıntı: bahtiyaraziz

Hepsiburada'da saat 4-5 arası Assur Pro 36w olan modeli indirime girecekmiş. Bunların hepsi aynı. Hepsi aynı çakma. Fiyat ucuz olursa onu değerlendirebilirsiniz.

bu hepsiburadayı bir yere şikayet edemiyor muyuz? dört dörtlük indirimde 99 lira diye reklam vermiş sepete ekliyorsun 199 lira oluyor.

• Lion pilli 7v üstü herhangi bir cihaz ev kullanıcısının işini uzun yıllar görür. Üzerlerinde yazan 24v falan aldanmayın. Bunlarda 7v-9v piller. ama fazlasıyla iş görür.

• fişe takılı olarak çalışma özelliği olanlardan tercih edin derim.

• şarjlı güzel ama kablolu matkaplardan vazgeçemiyorum çünkü fiyat performans almışım bir dbk 3 senedir her türlü ev işlerinde kullanıyorum zımpara aparatı taktım ucuna zımpara yapıyorum şarj bitti vs derdim yok sabit akım yola devam :) tek eksi yanı mobilyada biraz vidayı tutturma işi kötü şarjlılar daha ergonomik tutuşa sahip

• beyler geçen hafta sonu tüm gün kullandım koltukların altına robot giremiyo diye koltukların altını değiştirdim ama öldüm baya sıkıntılı bir koltuktu o ara baya kullandım valla maaşallahı var sonra duvar delmek için uç almıştım banyoda şampuanlığı asmak için onuda deldi baya aktif kullanıyorum banamısın demedi baya iyi tavsiye ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.