Şimdi Ara

18000'e en mantıklısı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar önümüzdeki bir hafta içerinde bir araba almam lazım. bütçem 18 000... hangi arabayı sorsam mutlaka bi problem cıkıyor. bi kac favorim var yardımcı olursanız sevinirim....

1. ford mondeo 2002 model (2000 motor ghia)

2. Mitsubishi cold 2005 üstü (1.3)

3. Opel meriva 2003-2004 (1.6 cosmo)

4. Fiat Stilo 2004 üstü (dynamic)

5. Nissan Almera 2001-2003

bu arabalara ek olarak tavsiyeleriniz varsa benim için iyi olur. Benim gönlümden geçen mitsubishi colt yorumlarınızı sabırsızlıkla beklıyorum...

•  18000'e en mantıklısı ?
  • Şöyle birşey ideal olur kanısındayım. (ilan temsilidir)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2000-model-orjinal-1-6-ghia-55474475/detay/

Alternatif olarak Golf, bulunabilirse Bora öneriririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmirlil35

Şöyle birşey ideal olur kanısındayım. (ilan temsilidir)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-2000-model-orjinal-1-6-ghia-55474475/detay/

Alternatif olarak Golf, bulunabilirse Bora öneriririm.

dostum bunu da düşünmedim değil aslında baktım biraz focuslara km si düşük bulamadım. mondeo larda da km yuksek ama konfor var colt'a sıcak bakma nedenim modellerın yuksek km lerın dusuk olması focus da favorilerime eklenmiş durumda eyvallah

• cordabada düşünülebilir modeli yüksek dizel bulunur
  • Bencede colt hepsıne gore daha temız ve daha yenı.Ideal bir araç sogutması bıle var
  • quote:

Orijinalden alıntı: guven.kacar

cordabada düşünülebilir modeli yüksek dizel bulunur

seat lar özellikle de cordobalar pek sıcak gelmıyo bana . önerin için teşekkürler ...
  • colt kullandınız mı? colt pek bılınmeyen bir arac o nedenle colt kullananları acilen bulmam gerekiyor
  • hocam bende colt düşünüyordum sorunsuz araç diye ama şimdi aklıma skoda fabia da yattı yeni kasa kararsızım bende araba almak gerçekten zor iş
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkerr_83

hocam bende colt düşünüyordum sorunsuz araç diye ama şimdi aklıma skoda fabia da yattı yeni kasa kararsızım bende araba almak gerçekten zor iş

fabia tavsiye etmem hocam ben de baktım ama hemen vaz gectım o paraların arabası değil bence. bulunduğum ilde hiç colt yok :S o yuzden arabayı ıncelem fırsatı bulamadım siz incelediniz mi? görüşleriniizi paylaşırmısınız
  • Bir önceki kasa Jazz alırdım temizinden.
  • ben arabayı binipte kullanmadım ama değerli donanimhaber üyelerinin kullandıkları colt hakkında çok bilgi aldım. Hepsi memnun sorunsuz bir araç diyorlar. Fabia yı neden tavsiye etmiyorsun. Colt tan konforlu bir araç olacağı kesin bence
  • colt hakkında çok araştırma yaptım kullananlar memnun beni tek düşündüren motoru. 1.3 motordan ne kadar verim alabiliriz. yarıslara katılıycaz ama yınede ınsan arada basınca gitmek istiyo. fabia lar kötü araba değiller ama bence o paralara alınacak diğer secenekler daha mantıklı gelıyo. mesela colt;)
  • colt lar 1,3 motora 95 beygir sığdırmış adamlar.Araba çok seri miş diye duydum kalkışta çoğu arabayı tokatlarsın tahminimce
  • ee ne düşünüyosun alacak mısın colt :) ne zor araba almak yahu :)
  • araştırıyorum da şu zamanda araba alınacak zaman değil çok pahalı araçlar şu bayram çıksa daha iiyi fırsatlar denk gelir diye düşünüyorum.
  • Bence colt al 6 ileri tiptronik vitesin ve cam tavanın tadını çıkar 1.3 95 hp 6 ileri performansta üzmez
  • bende aynı fiyat aralığında(18-20 bin) araç düşünüyorum bende fiat punto ve accent era arasında kaldım sanırım yarın era alıyorum
  • hocam era çok kalitesiz bir malzemeden üretilmiş gibi geldi bana bindim ve arabayı hiç beğenmedim teneke gibi aynı 2010 model olmasına karşı. Hayırlısı olsun sizin için hocam
  • maddiyat öenmli dostum ne kadar ki o dediğin arabalar... benım baktıklarım arasında göremedim cam tavan ama bi tekrar bakayım. mondeo'ya kımse yorum yapmadı yaa yok mu mondeo'ya sıcak bakan?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.