Şimdi Ara

18000'e en mantıklısı ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İlinizde servis olmasın zaten. Hiç önemli değil.
    Daha önce yazdığım bir mesaj vardı bakın okuyun lütfen bulup ekleyeyim.

Buyurun okuyun;

quote:

Orijinalden alıntı: Ömer
    Bunda üzülecek hiçbir şey yok, hiç moralinizi bozmayın. Elbette ki servise çektireceksiniz. Buna alınan adam, sattığı araçtan emin olmayan adam ya da yalan söyleyen adam satmasın arabasını, muhakkak ki bir şey vardır işin içinde...

Keşan Kale servisten, bakın yetkili bayii ve servisten diyorum, aldığım Mitsubishi aracım için ben de exper raporu istememiştim, ne de olsa servisten çıkartıyorum aracı, takas için geren araç diye düşünmüştüm, inanmıştım insanların sözüne. Herkes sizin bizim gibi değil.

Ta ki ben aracı satmak için, Çorlu Mitsubishi servise gidene kadar. Hiçbir şeyden haberim yoktu, aracın değişen parçalarını ve kaza geçmişini müşterinin exper raporu ile öğrendim.

Aradım, Keşan Kale servis ile görüştüm, Mitsubishi'yi bırakmışlar sadece Toyota ile devam ediyorlarmış vs. Benzin döküp yakacağım bu aracı diye sinirlendim. Çünkü parası pulu bir kenara insanın güvenini üç kuruşa satıyorlar da aptal yerine koyuyorlar ya bu insanın çok zoruna gidiyor.

Velhasıl diyeceğim şu ki; bu olay için size gücenen adamı umursamayın hiç hem de hiç.

Nasip. Yarın ola ki arayıp gel anlaşırız derse muhatap bile olmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer -- 7 Ağustos 2011; 0:00:02 >
  • ya aradım tabiki de kışın kımseye satamazlar arabaları yazın şişirirler coğu pazarlık bile yapmıyo. adamın biri 16.900 demiş arabasına sabah baktığımda öyleydi yani, aksam baktım 17.500 e çıkarmıs . hayırlısı bakalım ya acele edip de yanlıs yapmak ıstemıyorum o yuzden beklemedeyım . hesaplı bısey denk gelırse alcaz inşallak. yorumların ve bilgilerin için
  • quote:

İlinizde servis olmasın zaten. Hiç önemli değil.
    Daha önce yazdığım bir mesaj vardı bakın okuyun lütfen bulup ekleyeyim.

Buyurun okuyun;

quote:

Bunda üzülecek hiçbir şey yok, hiç moralinizi bozmayın. Elbette ki servise çektireceksiniz. Buna alınan adam, sattığı araçtan emin olmayan adam ya da yalan söyleyen adam satmasın arabasını, muhakkak ki bir şey vardır işin içinde...

Keşan Kale servisten, bakın yetkili bayii ve servisten diyorum, aldığım Mitsubishi aracım için ben de exper raporu istememiştim, ne de olsa servisten çıkartıyorum aracı, takas için geren araç diye düşünmüştüm, inanmıştım insanların sözüne. Herkes sizin bizim gibi değil.

Ta ki ben aracı satmak için, Çorlu Mitsubishi servise gidene kadar. Hiçbir şeyden haberim yoktu, aracın değişen parçalarını ve kaza geçmişini müşterinin exper raporu ile öğrendim.

Aradım, Keşan Kale servis ile görüştüm, Mitsubishi'yi bırakmışlar sadece Toyota ile devam ediyorlarmış vs. Benzin döküp yakacağım bu aracı diye sinirlendim. Çünkü parası pulu bir kenara insanın güvenini üç kuruşa satıyorlar da aptal yerine koyuyorlar ya bu insanın çok zoruna gidiyor.

Velhasıl diyeceğim şu ki; bu olay için size gücenen adamı umursamayın hiç hem de hiç.

Nasip. Yarın ola ki arayıp gel anlaşırız derse muhatap bile olmayın.

dostum ıkı tane arac var tavsıyenı alayım dedım uygunsan. samsun olan bana yakın ama modelı 2004 senın gorusun nedır?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-ogretmenden-47382277/detay/
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mitsubishi-ici-disi-piril-piril-56314473/detay/
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.