Şimdi Ara

18.750 ye aldım kaporasını verdim nasıl sizce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
2.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-polo-1.4-comfortline-teleflex-lpg-183702070/detay/

araçta 5 parça boya var tüp 110 de takılmış 2011 de sizce fiyat nasıl teşekkürler...

bu aracı kullananlar veya bilenler araç hakkında bilgi verebilirmi ilk defa wv e binecem allah izin verirse...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimsin_sennn -- 11 Kasım 2014; 14:03:50 >

• Neden golf skoda veya alfa bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bilmiyorum görüntü ve biraz daha sağlam geliyor skoda neysede alfanın piyasası yok iyi arabalar ama satarken ızdırap bu arabalardan polo comforline 2001 ve golf 1998 hangisine yönelmeliyim.
    Piyasa gerçekten çok yüksek 20.500 e kadar alacağım km si düşük ve satarken beni üzmicek hangi araca yönelmeliyim...
    Yardımlarınızo bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimsin_sennn -- 1 Kasım 2014; 8:44:01 >
  • Nasl bir site anlamadım hiç bilgisi olan yok sanırım sağolun yardımcı olmadığınız için
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimsin_sennn

bilmiyorum görüntü ve biraz daha sağlam geliyor skoda neysede alfanın piyasası yok iyi arabalar ama satarken ızdırap bu arabalardan polo comforline 2001 ve golf 1998 hangisine yönelmeliyim.
    Piyasa gerçekten çok yüksek 20.500 e kadar alacağım km si düşük ve satarken beni üzmicek hangi araca yönelmeliyim...

20 bine alınıp tertemiz binilecek ve masrafı az olacak clio var şuan. 08 Modele kadar bulabilirsiniz.

• Fizana gitmiş arabaların linkini koymuşsun. 10 kasa eski Polo'ya adam 21 yazmış. Sende bize hangisi diyorsun. Hiçbiri tabiki.
  • arkadaşım piyasalar almış başını gitmiş ankaradayım bulun ankaradan şu araba alınır deyin yöneleyim 20.500 e ne alabilirim linkle beraber gösterin tamam diyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Huka Sampos

quote:

Orijinalden alıntı: kimsin_sennn

bilmiyorum görüntü ve biraz daha sağlam geliyor skoda neysede alfanın piyasası yok iyi arabalar ama satarken ızdırap bu arabalardan polo comforline 2001 ve golf 1998 hangisine yönelmeliyim.

20 bine alınıp tertemiz binilecek ve masrafı az olacak clio var şuan. 08 Modele kadar bulabilirsiniz.

link verirseniz ona göre arayım clio nun hangi motor hangi modelinden bahsediyorsunuz
  • 1996 A6 alınabilir.
  • Vw tutuluyor diye 2001 polo araca 21 bin oyle mi?

Kafa ne kadar guzel ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Renault Megane 2 hb alabilirsin 2006+ modelleri uygun oluyor,ayrıca rahat araba

Daha fazla gözden çıkarırım diyorsan opel Astra HB öneririm

• Polo al direksiyon ve lastikler baz donanimda standart ve tutuluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: dkerem2

Polo al direksiyon ve lastikler baz donanimda standart ve tutuluyor

Motor ve sanziman da veriyolar mi hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albért Einstein

quote:

Aynen onlarda pakete dahil. Saka maka millet kafayi yemiş 2000model sirf VW diye gidip aliyorlar yazik...

• quote:

Orijinalden alıntı: Albért Einstein

quote:

şanzıman konusunda çeşitli söylentiler var.(dsg) o konulara hiç girmeyelim hocam.

• Arkadaşlar 20 21 poloya verilirmi diyosunuz verilmez ama piyasa zaten berbt adam lar 97 98 tipolara 13 14 fiyat istiyolar bu piyasada polo alayım uygununu bulun pahalı buluyosunuz ama uygun araç yok
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-sahibinden-muayer-185734007/detay/

Bu arabaya 20 bin verilirmi bu araba konfor acısından nasıldır
  • Clio 3 hb

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Territory

Clio 3 hb

Varsa linkle yollarsanız motor kasa daha net araştırma yaparım dizelmi benzinmi 20. Bine alınabilirmi
  • Valla hocam biraz işiniz zor. 2.el piyasası uçmuş. Kaç gündür malum siteye bakiyorum artik midem bulandı bir tane sikintili arac yok hepsi tertemiz hepsi piril piril. Bide son zamanda temizlik boyasi deyimi meshur olmus. Arabanin boyanacak yeri kalmamis yazmis oraya temizlik boyasi.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.