Şimdi Ara

17k dan 22kya İntihar çözümmü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen yıl 50 netle dilde 17k daydım bu yıl 58 netle ise 22kdayım hedefim:16.5-17k idi geçen yıl 4 puanla kaçırmıştım.Bu yıl ise hiç ihtimal yok seneye kal demeyin 4.girişimdi bu yıl.Babam durumu kabulleniyor özele %50 git diyor fakat ben 1 yıl ders çalışıpta geçen yıl %75 gelen yeri bu yıl tutturamadığım için vicdanen gitmek istemiyorum.Annemin henüz haberi yok en çokda o ümitliydi benden ama bu ona 4.hayal kırıklığı olacak.Söylemeye yüzüm yok akrabaları ise hiç dert etmiyorum umurumda değil.Bazen intiharı düşünüyorum ama zavallı bir insan olduğumu düşünmelerinide istemiyorum.Özellikle anneme bi 5.hayal kırıklığı yaratmak istemiyorum.Çok dardayım çok yoruldum keşke arkamda bırakabileceğim bir kardeşim olsaydı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tabiki değil eminim geçen seneden daha iyi yerleştirmeniz gelecektir bu puanların birleştirilmesinden dolayı kaynaklı bir sorun bu. yerleştirmelerde yüzünüz gülecektir
  • Geçen yılki sıramda bile kalabilmiş olsaydım olacaktı fakat önüme geçen 5000 kişinin hepsininde sayısalcı olması imkansız.Ilk sınavda elediler beni.Lanet olsun bu ülkenin eğitim sistemine her yıl oyuncak ettiler emeğime hıyanet ettiler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maddi durumun iyiyse %50 git hocam

iyi değilse de 1 yıl daha kal dünyanın sonu mu 4. kez deneyen 5. kez de dener. ama bu sefer güzel çalış

geç intiharı falan da. şu sınav hayatta uğruna intihar edilebilecek en son şeylerden biri inan bana

bunu diyen kişi olarak ben de senden çok farklı sayılmam, sıralama olarak senden daha iyi yaptım ve belki bu yıl gideceğim ama yıl olarak aynıyız, ilk ygs/lys'ye 2015'te girdim ben hala da giriyorum gerekirse gelecek yıl da girerim ne olacak
  • Dil kelimesini görünce okumayı bıraktım kardeşim bırakın da biz bi tartışalım siz bı sakin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • GoblinSatack kullanıcısına yanıt
    olabilir hocam ben türkçeden hiç soru çözmeden 24 k oldum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.