X

Er
07 Temmuz 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bundan 1hafta on gün önce bir sokak köpeği evimizin etrafında dolaşıyordu. Çok aç oldugunu bildiğim için yemek verdim. Özellikle beni çok sahiplendi. Evimizin komumu gereği atılmış bir çok köpek elimizden geçer şu anda 4 kedi ve 2 köpek besliyoruz. Köpekler ilk başlarda özellikle de yemek konusunda anlaşamayıp birbirlerine giriyorlardı ama yaklaşık 1 hafta icinde onlara sevgimi göstererek dost olduklarını kabullendirdim. Şuanlık ne köpeklerim arasinda ne de kedilerim arasinda bir sorun var. Her şey şu saatlere kadar iyiydi. Fakat sabah kahvaltı yaptıktan sonra köpeğimin havlama sesini duydum. İkisi havlasaydi dikkatimi çekmezdi çünkü baska bir yerde köpek görmüş ve güç gösterisi niteliğinde havlıyor ya da yoldan geçen bir motora havlıyor olabilirler dicektim. Çünkü yayalara havlamıyor arabalara havalamıyor. Ama dışarı baktığımda okulun güvenliğinin taş attığını gördüm ve bu tas köpeğime geldi çünkü acı çıkardığı ses kulaklarımda yankılandı öyle bir korktum ki direk güvenliğin yanına koştum eline bu sefer de toprak alıyordu büyük bir toprak parçası ben de "abi bırak bakalım o taşı, öyle taş atmakla bu köpeği burdan kovamazsın dedim" bu arada beni gören köpeğim güvenliğin üzerine yürüdü korkutmak amaçlı 5 metreden fazla yaklaşmadı. Güvenlik köpeğin gelen öğrencilere saldırdığını söylüyor ki inanmıyorum kamera orayi çekiyor yalansa ortaya çıkar. Sonra temizlikçi abla geldi ona bir sey yapmadı sadece köpeği görünce rahat geçemedi ben önünde durdum öyle geçti. Bana köpek seninse bağla falan demeye başladı. 12 senedir burdayım bir cok köpek bakılamayıp bu civara atılır bir çoğu bizim evi bulur bir coğuna da yemek götürürüm. Okuldaki çocuklarla iyi geçinirler kimseyle sorun yaşamazlar. Bazi kisiler hariç. Bunlar köpeklere şiddet uygulayanlar. Daha sonra ben de okulun bahçesinden çıkarmadım köpegi çıkarsaydim da diğer taraftan dolanıp duvardan atlayarak geri gelecekti orada bıraktım her zamanki gibi çimenlere yatıp bizim eve bakıyordu. Okuldan sesler gelmeye başladı. Hoşt yürü falan noluyor dedim camdan baktım bu sefer de hademe köpeğin kimseye zarari yokken elinde 3 metrelik bir sopayla köpeğe doğru kosup salladi köpeğin kaçışını görmedim ama sanirim uzaklaştı. Arkadaşlar bu durumda ne yapmalıyım köpeği seviyorum bizle de uyum içerisine girdi. Herhangi bir tekrardan köpeğime şiddet uygulanirsa ve ben bunu kameraya alırsam nereye başvurmalıyım yardım edin lütfen.
Wp grubu var mı arkadaş için arıyorum grupta olan mesaj atabilir mi?
0.6 veya 1.7 olayı bir çok kişi gibi benim de aklımı karıştırdı ve fosforcu bir arkadaş şöyle bir fotoğraf gönderdi acaba mantıklı olan bu mu?
TM için taban sıralamar gerileyecek mi mantıklı bir izahı olan sunabilir mi kafam allak bullak oldu lütfen yorumlayabilecek herkes yorumunu sunsun hep beraber tartışalım.
TYT 83
AYT 65

Netler benim değil okul arkadaşımın.
TM için 390 puan ile 55k gibi bir sıralamadan bahsetmiş lakin önceki seneler için şöyle bir istatistiki veriler mevcut elimizde
TM'de 390 puan ile
2017: 48k
2016: 68k
2015: 31k
2014: 36k

Evet beyler burdan çıkarmamız gereken sonuç nedir?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Mesaj Sayısı: 1
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 298
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 39)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 319 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.