Şimdi Ara

1798hp Gallardo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1798hp Gallardo

1798hp Gallardo

1798hp Gallardo

Bu da arabanın sonu:

1798hp Gallardo

1798hp Gallardo

Not:Aracın sürücüsü iyi durumda.

• O kadar dedim 250 km nin üzerinde gazdan benzine geçersen patlar diye ama dinlemedi beni
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

O kadar dedim 250 km nin üzerinde gazdan benzine geçersen patlar diye ama dinlemedi beni

235.2 mil hızla yaptı o işi

1798hp Gallardo

• quote:

Orijinalden alıntı: shroud61

1798hp Gallardo

Not:Aracın sürücüsü iyi durumda.

• bir tek sürücünün olduğu kısım seçilebilir zaten fotoda da
  • paraşütle duruyor(muş)
  • ferrari ve lambo zaten cok hassas araçlar. forumda kullanan ve hatta sahibi olan arkadaslardan ogrendigimiz kadarıyla. böle araçları modlarsanız, kaza yapmasanızda , cok yakın zamanda elinizde kalacaktır buyuk ihtimalle...
  • demek 380 kmde havalandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

O kadar dedim 250 km nin üzerinde gazdan benzine geçersen patlar diye ama dinlemedi beni

• quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

paraşütle duruyor(muş)

Kaza da paraşütü erken açtığı için olmuş diyorlar.Belli bir hızın altına inip paraşütü aşması gerekiyormuş,ama o gün olan şiddetli rüzgar yüzünden daha yavaşken açması gerektiğini unutmuşmuş

• Kazanın oluş şekli
  • Kaza ruzgarinin paraşüte yandan esmesiyle olmus
  • stok halı neyıne yetmıyordu ...........
  • quote:

Orijinalden alıntı: plantamax

Komedi hatta fail....

Fail olan nedir;Adamın yapacağını ne var rüzgar aşırı şiddetle yandan esmeye başlayınca

+ araç 380 km gibi bir hızla yavaşlamaya çalışıyor.

Bir de adam saniyesinde helikopterle hastaneye kaldırıldı millet oh my god derken olayı anlamaya çalışırken sağlık görevlileri adamı alıp götürdüler

• Kötü kaza olmuş.
  • Aptal mıymış bunu yapan şu videoyu gören herkes düşünür yahu rüzgarın farklı yönden esme ihtimalini.Paraşütle otomobil mi durur F16 sanki bu.Aerodinamiğe aykırı bi kere
  • Ncap testleri hikaye asıl kaza dayanaklılığı süper spor araçlarda.
  • Uçuyor mu bari diyecektim ki son resmi gördüm uçabiliyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilm-i yorum

Aptal mıymış bunu yapan şu videoyu gören herkes düşünür yahu rüzgarın farklı yönden esme ihtimalini.Paraşütle otomobil mi durur F16 sanki bu.Aerodinamiğe aykırı bi kere

O hızdayken paraşüt kullanmayıp frenlere asılsaydı frenleri eline alır o hızla yola devam ederdi

Rüzgarın farklı yönden esmesi sorun değil normalden daha şiddetli esmesi ki konuştuğum kişiler bir anda o kadar şiddetlendğini söylüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: shroud61

quote:

Orijinalden alıntı: bilm-i yorum

Aptal mıymış bunu yapan şu videoyu gören herkes düşünür yahu rüzgarın farklı yönden esme ihtimalini.Paraşütle otomobil mi durur F16 sanki bu.Aerodinamiğe aykırı bi kere

O hızdayken paraşüt kullanmayıp frenlere asılsaydı frenleri eline alır o hızla yola devam ederdi

Rüzgarın farklı yönden esmesi sorun değil normalden daha şiddetli esmesi ki konuştuğum kişiler bir anda o kadar şiddetlendğini söylüyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.