Şimdi Ara

17 yaşındayım ellerim zaman zaman titriyor !!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mesela geçen motordan düştüm baktım ellerim tir tir titriyor kavgadada tittiyor korkmuyorumda hiç sebebini anlayamadım

• bi tek bendemi oluyor alalalah
  • Bi nörolojiye gorunmen lazım heyecan gibi adrenalin salgilatan durumlarda titreme parkinson başlangıcı olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de titrer
  • Nicke baksana, troll degilsen son derece normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artles

Nicke baksana, troll degilsen son derece normal

nickin etkisi olurmu diyosun moruk :D
  • Eğer o an kendini rahat hissediyor ve hala ellerin titriyorsa bilinçaltıyla ilgili bişey olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mariuana07

mesela geçen motordan düştüm baktım ellerim tir tir titriyor kavgadada tittiyor korkmuyorumda hiç sebebini anlayamadım

bazen bendede oluyor telefon tutarken felan bende bılmıyorum nedenını
  • seydendir o seyden...
  • Çok çekmişsin.
  • Titreme olayı bende de sürekli var, bazen şiddetli bazen hafif. Sigaraya başladığımdan beri sürekli titriyor. Sigara kullanıyor musun?

• Bende de var bu titreme özellikle sabit tutmaya çalışınca yada telefon gibi şeyleri tutarken oluyor.
  • fazla yapma

• quote:

Orijinalden alıntı: furkan_10

Titreme olayı bende de sürekli var, bazen şiddetli bazen hafif. Sigaraya başladığımdan beri sürekli titriyor. Sigara kullanıyor musun?

4 yıllık içiciyim
  • Nickindekini içiyorsan boşuna sebep arıyorsun.
  • Kendimi bildim bileli ellerim titriyo. Açken ölümüne titriyo, o sırada bardak filan varsa elimde kırarım acımam.
  • Bu titreme olayı psiko norolojik bir durum diye okumuştum seninkisi sadece korktuğun anlarda meydana geliyor. Metencephalon'ın sıkıntı halinde vücudu uyardığı durumdu tam hatırlıyamıyorum ama her insanda farklı farklı sonuçlar doğuruyor benim korku anımda mesela gözlerim kararıyor yada ayaklarım titriyor gibi, senin yinede nörolojiye görünmeni tavsiye ederim.
  • ben titremiyorum ama bi arkadaşım var en ufak şeyde ölümüne titrer onunki heycandan ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Çaylanan Adam

Nickindekini içiyorsan boşuna sebep arıyorsun.

O yazilanlar agir iciciler icin gecerli nasilki alkolik adamda belli basli sorunlar varda her ay 2-3 kere icen adamda o sorun yoksa marihu da oyle

• quote:

Orijinalden alıntı: kesadam

quote:

Orijinalden alıntı: Çaylanan Adam

Nickindekini içiyorsan boşuna sebep arıyorsun.

O yazilanlar agir iciciler icin gecerli nasilki alkolik adamda belli basli sorunlar varda her ay 2-3 kere icen adamda o sorun yoksa marihu da oyle

tamam doktor bey
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.