Teğmen
13 Temmuz 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar yeni eve taşındım. Eski kaldığım yerde superonline fiber vardı 50tl civarıydı turkcell tv ile 63 tl veriyordum 25mbit şimdi yeni yerde fiber yok adsl vdsl var , superonline adsl 16mbit 50gb akk 73 tl , vdsl 32mbit 50 gb 83tl kotalı ama 50gb geçince kesiliyor internet tek kişi kalıcam 50gb aşcağımı düşünmüyorum ama fiyatların böyle olması şaşırttı. Benim için daha uygun fiyatlı kaliteli bir firma önereblir misiniz
Merhabalar ben yaklaşık 2-3 hafta önce kırmızıda geçmiştim geceydi ve geçtiğim gibi kameranın flaşı patladı orada kamera olduğunu biliyordumda salaklık işte ama şimdi emniyetin trafik cezası sorgulama sayfasına bakıyorum plakaya dair ceza gözükmüyor ne zaman çıkar bu ceza
Silinebilei
Su filinta dizisinde oynayan adi ne beyler wilma degil digeri
Beyler hani zenciler ayaklarini agir cekimde birbirlerinin kafasi uzerinden geciriyordu. Kalopi mi cleopi mi neydi adi hatirlayamadim bir turlu
Ntv sporda
Arkadaslar bir tisort tasarimi var hazir bulabilsem alicamda yok bulamadim. Oyuzden kendim bastirmak istiyorum bunu nerede yaptirabilirim uygun bir fiyata

Not: İstanbuldayim , birkac gune bodruma gidicem orada bir yerlerde olur.
Arkadaşlar battlefield 3 ses yankı sorunu ve kasma sorunu var çatışmalarda çok dert oluyor pc 4 çekirdekli ama çekirdek seçmek istediğimde eyllem tamamlanamadı erişim engellendi yazısı çıkıyor nasıl düzeltebilirim bunu
Arkadaşlar battlefield 3 ses yankı sorunu ve kasma sorunu var çatışmalarda çok dert oluyor pc 4 çekirdekli ama çekirdek seçmek istediğimde eyllem tamamlanamadı erişim engellendi yazısı çıkıyor nasıl düzeltebilirim bunu

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.803
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 55.786 (Bu ay: 1.192)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 193 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.