Şimdi Ara

17.25 numara miyop gözlük sıfır gibi. İhtiyacı olan var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konu uzun biraz. ben gözlük kullanıyordum sonra ameliyat oldum falan işte gözlüğü kullanmıyorum artık.

gözlüğün numarası yüksek. camları da pahalı baya bi. şimdi evde duruyor. bi de garantiden değiştirtmiştim bi ay kullanmadım belki de ameliyat oldum üstüne.

şimdi bu numaraya ihtiyacı olan birini nasıl buluruz. buralarda var mıdır? ihtiyacı olan birince vermek istiyorum ama öyle alayım da çerçeveleri bedavaya getireyim çakallığı falan olursa ayıp eder şimdiden söyleyeyim.

• Hocam 17.25 cok yuksek degilmi cidden. Ameliyatla oyle tak diye düzeliyor mu ? Benim 3 numara miyop gozluksuz bisey göremiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüksek evet. göz içi lens ameliyatıyla anında iniyor sıfıra. gelişmiş olanları yeni çıktı ama onu bana yapmadılar. yakın gözlüğü kullanıyorum şu anda. her seferinde bir gözlüğe 2 bin lira veren adam olarak 50 liralık gözlük kullanınca çok da garibime gidiyor ama olsun :D
  • Gönderme varr

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bugün 0.75 miyop çıktı diye üzülüyordum
  • Ameliyatı ne zaman oldunuz hocam Aralık'ta mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlerde lazım olur diye alan çıkar şimdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olum benim 3.25 lerde 18 yaşındayım 5 olmaz umarım ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • pp_pp kullanıcısına yanıt
    yok hocam ağustosta oldum ben ameliyatı. devlet hastanesi aralığa gün vermişti :D gittim özelde oldum. burnumun ucunu göremez hale gelmiştim katarakt oldu falan filan işte. aralığa kadar nasıl beklerdim hiç bilmiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.