Şimdi Ara

izmir'de lazerle göz ameliyatı olan var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
28.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar gözlerim biri 5. biri de 5.30 derece miyop.gözlerimi lazerle çizdirmek istiyorum.izmir'de daha önce bu ameliyatı olanlar var mı?yer fiyat ve sonuç olarak yardımcı olursanız cok sevinirim.
    (diğer başlıklarda zaman faktörünü göz önüne alarak yeni bi başlık açmak istedim.malum teknoloji.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deep_fly -- 18 Mart 2012; 19:59:38 >

• www.batigoz.com
    Batıgöz Sağlık Grubu
    http://www.batigoz.com
    incele arkadaşım..gayet güzel merkez..
  • batıgöz için ticarethane dediklerini duydum,fiyat da biraz yüksek kaşkaloğluyla hemen hemen aynı oranın da iyi oldugunu söylediler bunun yanında karşıyaka göz hastanesi bu fiyatın yarısı orada olan var mı?
    bu arada bi kaç yerden fiyat aldım
    kaşkaloglu:1200-1300 euro arası
    batıgöz:2500 ytl
    karşıyaka göz:1500 ytl
    atagöz:1000 dolar.
    galiba atagöz'de olucam daha önce olan bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deep_fly -- 19 Mart 2012; 17:01:49 >
  • Selam, sonuç nedir? Aynı operasyonu eşim için düşünüyoruz. İzmir'de güvenilir bir göz hastanesi arıyoruz. Bu operasyonu nerede yaptırdınız ve memnun musunuz? Paylaşırsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deep_fly

arkadaşlar gözlerim biri 5. biri de 5.30 derece miyop.gözlerimi lazerle çizdirmek istiyorum.izmir'de daha önce bu ameliyatı olanlar var mı?yer fiyat ve sonuç olarak yardımcı olursanız cok sevinirim.
    (diğer başlıklarda zaman faktörünü göz önüne alarak yeni bi başlık açmak istedim.malum teknoloji.

merhaba izmirde oldunuz mu bu ameliyTI bugün kaşkaloğluna gittik 1200 avro dan aşağı inmiyorlar karşıyaka 1500 tl en uygun ama ilasik mi acaba yoksa en düşük fiyatlı lazer in fiyaTını mı veriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloves

quote:

arkadaşlar gözlerim biri 5. biri de 5.30 derece miyop.gözlerimi lazerle çizdirmek istiyorum.izmir'de daha önce bu ameliyatı olanlar var mı?yer fiyat ve sonuç olarak yardımcı olursanız cok sevinirim.

merhaba izmirde oldunuz mu bu ameliyTI bugün kaşkaloğluna gittik 1200 avro dan aşağı inmiyorlar karşıyaka 1500 tl en uygun ama ilasik mi acaba yoksa en düşük fiyatlı lazer in fiyaTını mı veriyorlar

Oldunuz mu? Sonuç nasıl?

İzmir biraz cılız sanki. İzmir dışında olmak lazım sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

quote:

quote:

Oldunuz mu? Sonuç nasıl?

ewet olduk durum çok iyi karşıyaka gözdeki doktoru ameliyat öncesi göremiyorsunuz çünkü tek kollu, o yüzden daha pahalı olan kaşkaloğlunda olduk.İzmir lazer konusunda alternatifin az olduğu bir şehir

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: engunaydin

quote:

quote:

Oldunuz mu? Sonuç nasıl?

ewet olduk durum çok iyi karşıyaka gözdeki doktoru ameliyat öncesi göremiyorsunuz çünkü tek kollu, o yüzden daha pahalı olan kaşkaloğlunda olduk.İzmir lazer konusunda alternatifin az olduğu bir şehir

Kaşkaloğlu bana taciroğlu gibi geliyor. 10 yıl önce bilgi almaya gittim. Muayene edicez falan dediler, o zaman için bir asgari ücret üzerinde para sadece muayene için istediler. Ameliyat olmaya uygun değilse boşu boşuna bir sürü para verdiğimle kalacaktım. Tamamen vazgeçtim o dönem. Şimdi de rahatsızlık vermiyor aslında pek gözlük ama su altında sıkıntı yapıyor. Numaralı deniz maskesi de ameliyat parası gibi neredeyse. Bakalım Eylül-Ekim gibi Ankara'ya gitmeyi düşünüyorum. Belki orada olurum.

• Selam arkadaşlar, eşim de İzmir de lazer göz ameliyatı olacak, kaşkaloğlu 1600 eur fiyat verdi, sizce bu fiyata değer mi? diğer hastaneler kaşkaloğlu kadar iyi değil mi? bu fiyat farkına değer mi sizce?
  • yivyiv kullanıcısına yanıt
    Evet, bence değer. Ben bir yıl önce Kaşkaloğlu Göz Hastanesi'nde İntralase Lasik yöntemiyle gözlükten kurtuldum, çok memnunum çok ilgili bir hastane, doktoruma her zaman minnettarım. Ailemdeki herkesi götürüp, güvenle gözlerimizi emanet ettiğimiz bir hastane...
  • karşıyaka goze sakın gıtmeınnn
  • baska hastane tercıh edın
  • dün kaşkaloğlunda bilgehan hn göz çizimimi gerçekleştirdi ve numaralarımın sıfırlandığını söyledi ben ilk önce batı göz ile anlaşıp sonra hiç mi hiç memnun kalmayıp son 3 gün kala kaşkaloğlunda yaptırmaya karar verdim ve iki hastane arasında büyük farkı gördüm kesinlikle bir daha batı göze gitmeyi düşünmüyorum böyle önemli bir ameliyat için bence vereceğiniz para üç kuruş daha az olcak diye paranızla rezil olmayın kaşkaloğluna gidin inanılmaz güvenilir ve güler yüzlü insanlar tüm sorularınızı içtenlikle yanıtlıyorlar
  • xn88 X kullanıcısına yanıt
    Kaşkaloglunda nekadara yaptirdiginizi öğrenebilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nakit 1200 euro ya yaptırdım bunun haricinde birde muayene ücreti ve göze yapılan tetkikler için para ödüyorsunuz.gerçekten yaptırmayı düşünüyorsanız memnun kalacağınız bir hastane.bana herkes tavsiye etmişti ama fiyat diğer hasrtanelere göre biraz daha pahalı geldiği için ilk başta batı gözde yaptırmaya karar vermiştim fiyat olarak daha uygun gelmişti ama yaşadığım şeylerden dolayı batıgözü kimseye tavsiye etmiyorum belkide bana öyle denk geldi ama batıgözde ilgi alaka sıfır. sonuçta gözünüze yaptırdığınız bir operasyon ve oprerasyon sonrasında bir problem ile karşılaştığınızda hastaneden gerekli yardım ve desteği almanız sizinle ilgilenmeleri de çok önemli
  • Kusura bakmazsaniz birde batigoz de nekadar fiyat istemişlerdi onu da öğrenebilir miyim?

• Arkadaşlar konu hort olacak ama çok acil yardıma ihtiyacım var.

Bu ameliyatı olanlar memnun mu en iyi türü hangisi acaba bir de İzmir için güncel önereceğiniz hastane ve doktorlar hangileridir?

• Tavsiye varsa bende alabilirmiyim? Dünyagöz şuanda bana daha çok güvenilir geliyor ama hastane veya doktor öneriniz varsa alabilirim?

• 2024 yılında İzmir'de başlıca lazer göz merkezleri şunları bulabildim.

Veni Vidi Göz

Egepol İzmir  

Ekol Göz

Kaşkaloğlu Göz

Ekol Göz

Net Göz

Karşıyaka Göz

Atagöz  

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.