Şimdi Ara

16mbit internet 1.7 mbit cekiyor TTNET sorunu yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ttnet internetimizi tasittik 16mbit internet 1.7 mbit olarak geliyor. Ttneti 50 kere aradik ama yardim edemiyorlar. Bugun ttnete gittik altyapi yoktur diyip geri gonderdiler bu sorunu nasil cozebiliriz yardim.
    Modem degerleri asagidadir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheKingOfNaples -- 17 Ekim 2015; 0:57:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheKingOfNaples

Arkadaslar ttnet internetimizi tasittik 16mbit internet 1.7 mbit olarak geliyor. Ttneti 50 kere aradik ama yardim edemiyorlar. Bugun ttnete gittik altyapi yoktur diyip geri gonderdiler bu sorunu nasil cozebiliriz yardim.
    Modem degerleri asagidadir.

Alt yapı kötü olduğundan hız otomatik olarak düşürülüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hattınızı bi kontrol edin değerler düzelecekmi
  • ressi1 kullanıcısına yanıt
    nasıl düzeltebiliriz bu durumu hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheKingOfNaples

nasıl düzeltebiliriz bu durumu hocam?

Telefon kablosunu elden geçirin hocam ekleri felan kontrol edin. Girişteki bağlantıyı kesip bide siz bağlayın ama yanlış bağlamayın renklere göre.

Bizim burda telefon kablosu yandı zayıflama 49a çıktı 2-3 mbit alınıyordu. Şuan max 18 stabil 16
  • Ttnetin genel sorunu hocam altyapı alışım bazen kb lere bile düsecek o indirme hızı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • download margin düşük görünüyor fakat diğer değerler normal. hattınıza bağlı telefon hizmeti alıyorsanız. çevir sesini dinleyin cızırtı fln varmı bakıp kontrol edebilirsiniz. değilse arıza olduğu bariz. arıza kaydı bırakın.
  • onlar hep lafta, kağıt üzerinde kalıyor zaten. taşrada yaşıyorsan buna mahkumsun mahkumuz
  • TTNet haddinden fazla miktarda santrallere yükleme yapıyor onun için bağlantılarda hızları düşürüyor.

Yıllarca 8 mbit kullandığım hat ve altyapıya şimdi 4 den fazla veremiyorlar bağlantı kopup duruyor. TEk sebebi fazlaca yükleme yapılıyor santrallere. 1000 abone yerine 1500 abone bağlıyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.