Şimdi Ara

167 TL(kargo dahil) Snowman m-X6 AM4(Ryzen)/LGA115X/LGA1366 RGB 6 Heat Pipes/3x90mm Fan/Dual Tower (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
305
Cevap
21
Favori
38.739
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • theabir kullanıcısına yanıt
    r53600 ile kullanıyorum
  • Aliexpresten 21.04.2020 tarihinde t6 çift fanli modeli siparis etmistim hala daha turkiyeye geldi ama gümrükten gecmedi ona gore bu sitelerden alin geçin

• quote:

Orijinalden alıntı: Cebel.tarik

r53600 ile kullanıyorum
    Bu mu oluyor ?

https://www.ramtechbilgisayar.com/urun/t6-ultra-sogutma-6-bakir-kanalli-rainbow-cooler-fan

• quote:

Orijinalden alıntı: NoBODY44

Snowman 4 ve 6 borulu modelleri bende var. İki modelde çok iyi. Ama 4 borulu olan daha fp. Çok fark etmiyor. Stok soğutucu ile 20 derece fark ediyor.
    Hocam ne kadar fark ediyor? Yani tam yükte 3 5 derece çok önemli değil benim için. Oc abartmadan yapıyorum. Fazla para da vermek istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wraith prism ile arasında pek fark yok gibi
  • 3 fanli modeli mi daha iyi yoksa 2 fan olan mı.

• Lepton355 L kullanıcısına yanıt
    Dediğin kadar etkisi oluyor. Ryzen 2600 4ghz 55 derece civarında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 167 TL(kargo dahil) Snowman m-X6 AM4(Ryzen)/LGA115X/LGA1366 RGB 6 Heat Pipes/3x90mm Fan/Dual Tower

bu tarz soğutuculardan takmak istiyorum ama itx anakarta olacak mı acaba? wraith max fan ramlere sürtüyor biraz daha geniş olsa uymayacaktı. fanın başladığı yüksekliği merak ediyorum kurtarır mı acaba.

corsair ramin sağda olanın rgb çalışmıyor, muhtemelen cpu fana temas ettiği için sıcaklıktan dolayı gitti ledler.

resim gözükmüyor:https://hizliresim.com/sjdr5O

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiberdono -- 8 Haziran 2020; 15:2:5 >

• bn bu t6 yı ikicinci el buldum aldım. oldukça menunum. kasam hava akışı bakımından sıkıntılı. tek egzoz fanı var. ön taraf mesh değil. bnde soğutucunun tek fanını kasanın üst yerinde bulunan mesh bölgeye egzoz olarak bağladım. totalde 1 soğutucuda fan 2 de egzoz fanı oldu. güzel tarafı egzozlardan biri işlemci ısınınca hızı artıyor :D velhasıl kelam kasa hava akışı iyileştiği için hem ekran kartı hemde işlemci daha serin çalışmaya başladı. daha da demem o ki t6 için çift fan kasmanıza gerek yok, tek fanlı modelide 105w tdp ye kadar iyi bir kasada memnun edici sonuçlar verir.
  • willyyyyy W kullanıcısına yanıt
    Ses düzeyi nasıl hocam? Bir de rgb renkleri kontrol edilebiliyor mu anakart üzerinden?

• Rametechin sitesinden alan var mı? Ödeme yapılmıyor. Siteden satmıyorlar herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu 4 bakır borulu Snowman'den alacağım sanırım. MicroATX kart ama boyutları uyar sanırım.

Cohannan çok faydalı paylaşımlar yapıyorsun, eline emeğine sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 8 Haziran 2020; 16:13:39 >
  • outofnick O kullanıcısına yanıt
    kasanın fanları oldukça sesli çalıştığı için ses hakkında bir şey diyemeyeceğim. renkleri de anakartın uygulaması üzerinden farklı modlar v.s. kontrol edebiliyorum, 3 pinli girişinizin olması yeterli.
  • Sistemde aktif ödeme sistemi bulunmamaktadır. diyor sitesinden nasıl alıcaz bilen varmı
  • Ben de dark x124 alacaktim r5 3600 icin. Simdi bunlar kafami karistirdi :) kullanan ve kiyas yapabilecek var mi hocamlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: rkursada

Ben de dark x124 alacaktim r5 3600 icin. Simdi bunlar kafami karistirdi :) kullanan ve kiyas yapabilecek var mi hocamlar?
    Kesinlikle snowman

• Hocam ben bu soğutuculu olan fanları tam anlayamadım Xigmatek Apache Plus almayı düşünüyordum fakat 4 Bakır Kanallı RGB M400'ü almayı düşünüyorum sizce iş yapar mı?

M400https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/m400-guclu-4-bakir-borulu-rainbow-ledli-islemci-fani_pdp_555496156
    Xigmatek Apache Plushttps://www.xigmatek.com/product_detail.php?item=198

• Peki hocam, simdi bende msi b450 tomahawk max anakart var. T6 rgb almak istesem onun girisleri 3 pin, benim anakartta 4 pin var. Baglanti islemini nasil yapacagim?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.