Şimdi Ara

16250 TL 2006 Albea için çok mu ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence 15 bin bile fazla. Dünyayı kaç kere dolaşmış o öyle ya? Büyük ihtimalle firma aracıdır ve firmacıların araçları nasıl kullandığını biliyoruz.
  • evet 153.000 hiçte azımsanacak bir rakam değil, tanıdık bildik birinden olsa sorun değil ama belkide çok daha fazla iken 153.000'e düşürüldü, bilemiyoruzki. Her işimizde hile var
  • multijet motor temiz lse sorun çıkmaz zaten tasarruf araçları bunlar
  • Bizim yollarımız bozuk olduğu için bence 30-40.000km üzeri 2.el araca bulaşmamak lazım.
  • yaw git hiç alamıyosan 18 e grande punto falan al o ne öle
  • parana yazık. albea dediğiniz arac nedir ya? Araba bile demem. O paraya alınacak ne arabalar var. astra al 2004 .
  • quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Bizim yollarımız bozuk olduğu için bence 30-40.000km üzeri 2.el araca bulaşmamak lazım.

Aynen katiliyorum, hatta 25 bin psikolojik sinirimiz olmali
  • yakıt ekonomisi açısından dizel almak istiyorum bu paralara dizel astra aalbilirmiyiz ?
  • 2004 1.3 115 binde 13250 ye aldık fiyat normal bence hayırlı olsun
  • quote:

Bizim yollarımız bozuk olduğu için bence 30-40.000km üzeri 2.el araca bulaşmamak lazım.

sence ülkede kaç kışı sıfır araç albiliyor
  • fiyat normal, satıcı dediği bakımları yaptıysa kaçırmayın derim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

quote:

sence ülkede kaç kışı sıfır araç albiliyor

Kredili araç alımı kolaylaştığı için bence 2.ele fazla yönelmemek lazım.

Yani sorunlu o kadar çok satıcı var ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bende araştıyorum araç o fiyatlara ben dizel almayacağım ama o fiyata Corsa dize, C3 dizel gibi araçları alabilirsiniz. Hem verdiğiniz para boşa gitmez. Biri Opel diğeri Citroén gibi kaliteli 2 marka.

o paraya alacağınız opel ve citroen genelde haşat oluyor... albea mantıklı bir tercih. 2006 model arabayı siz 53 binde falan mı olmasını bekliyordunuz? adam düzgünce km yi yazmış. bi kompresyon testine sokun motoru. değerler iyiyse alınır.
  • 53.000 km olmasını beklemiyordum, asıl sorun 153.000 km'de olduğundan emin olamadım, ticari yada taksi çıkması ise ve kilometre geri çekilmişse endişesi var
  • aracın piyasası 16 bin tl civarında ve peynir ekmek gibi satılan bir araç.konfor olarak da parası kadar bir araç.öyle çok kötü bu ne ya türünden bir araç asla değil.bazı arkadaşlar o para albeaya verilir mi diyorlar da hiç de değil.aracın piyasası bu.tercih meselesi.o aracı satmaya kalksan aldığın paraya yakın bir fiyata çok rahat satarsın.fazla konfor ve kalite hissi aramıyorsanız şu akaryakıt pahalılığında binilebilecek en uygun arabalardan biridir.enjektörlerini ve turbosunun mutlaka kontrol ettirin ve motor kompressörünü ölçtürün.16000 normal fiyat.
  • arkadaşlar 2004-2006 eski kasa 1.3 multijet dynamic puntolar hakkında görüşleriniz nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: techsen

arkadaşlar 2004-2006 eski kasa 1.3 multijet dynamic puntolar hakkında görüşleriniz nedir ?

Bence gayet güzel araç. Punto'ları nedense çok seviyorum. Çok şirin geliyor bana.
  • tercih senin arkdasım ama ben olsam 16 bin tl yi albea ya baglamam. baska bir araclara bak
  • Albea'ların içi falan hoş geliyor bana aslında. Gerçi yol tutmaz etmez aman amanda konforlu sayılmaz fakat ekonomik 4 kapılı parçası ucuz araba işte. Ama işte bu tarz araçları alırken kesinlikle ve kesinlikle acele etmemek gerekiyor. Dizellerin bakımıda pahalı gerçi her neyse. Şirketler çok kullandı bu araçları, taksiciler vs vs. Aile aracı olarak kullanan birinden falan alırsanız iyi güzel fakat onun içinde biraz titizlik yapmak zorundasınız. Birazda şans işi Albea bakarsın denk gelir yüzüne güler bi bakarsın başına bela olmuş.

İsim vermek istemiyorum arkadaşımın çalıştığı şirket filo indirimiyle Albea alıp 250.000-300.000 km'de satıyordu bu kilometreyi araçlar yaklaşık 3 ay içinde yapıyor 3 ay fazla bile hatta daha kısa bir süre. 0 aldıkları firma alıyor km düşürüp temiz araç daha yeni bilmem ne diye satıyor. Örneklerden 1 tanesi mesela.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skunk2.

tercih senin arkdasım ama ben olsam 16 bin tl yi albea ya baglamam. baska bir araclara bak

tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar, 16-17.000 civarı ne alabilirim ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.