Yüzbaşı
29 Ekim 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 1)
Gönderileri
2 bavul kitap var hepsi tertemiz evde kalabalık yapacağına bir yere bağışlayayım diyorum nereye verebilirim?
gta sa almıştım yıllar öncesinden ipade yeniden yükleyeyim dedim. Sürekli uygulama şu anda indirilemiyor hatası veriyor.

hard reset attım
ağ ayarlarını sıfırladım
modemde veya wifide sorun yok
internet hızını düşürecek bir şey yok

Çözüm istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Galiba son bölümünde, kötü karakter sümüklü böceğe dönüşüyordu. Kabuğunun içine girip kovalıyordu falan. Hangi çizgi filmdeydi yav?
Arkadaşlar çıldırtıcak dereceye geldi artık bu bildirim yenileme. nasıl kapatarım?
Rüyamda hızlı koşma yeteneğine sahiptim. Sanırım Flashtım. Zenci bir çocuğu yakalayıp gelen polise teslim edecektim. Bir anda polisler yok oldu ve çocuğun abileri geldi. Abiler geldikten sonra bir şekilde (sanırım mitoz bölünme ile) kürtler meydana geldi. Beni kovalamaya başladılar. Onlar da benim kadar hızlı koşuyorlardı. Rüyanın devamında sidekickim olduğunu düşündüğüm bir çocuk kasalarca muz ve sigara getirdi. Bir şekilde peşimi bıraktılar. Çok korkmuştum ve uyandım.
yervih yervih
meeeeeee
Febiven abim zedle msi da kaç kez solo kesti. Hala dünyanın en iyi oyuncusu diyen var.
Yaşıtlarıma oranla inanılmaz derecede fazla. Çoğu şimdiden tipi türk erkeği saç modelini (alın kısmı açık) aldılar. Kel olmaktan korkmuyorum.
Bu kadar mı güzel olur ya. Eğer dia-plat arasında takımlara gelirseniz müthiş bir zevk alıyorsunuz. Takımlar kompozisyona dayalı oluyor. Lane swap olsun. Lane freeze yapıp 4 kişi toplanıp kule alınımı olsun. Ejder için verilen savaşlar. Rotasyonlar. Wardın inanılmaz önemi. Anlatılamayacak daha çok fazla oyun kalitesini arttıran şey. Ve takım içi konuşmanın, call verebilen birisinin olmasının önemi. İnsan bir takımda oynamak istiyor gerçekten.
Hakkında
Forum İmzası:
BE LAZY THINK CRAZY
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.361
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 26.838 (Bu ay: 23)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 945 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.